Budowa domu

Re: Budowa domu

Postprzez stokrotka27 » poniedziałek, 24 czerwca 2019, 12:07

Jeśli chodzi o budowę domu to warto zdać się na firmę z doświadczeniem. Tu taka firma z Krakowa https://fastkrakow.pl/. Pracaw budowlance to nie tylko teoria, ale także know how wypracowane z każdą kolejną realizacją. A tutaj można liczyć i na wiedzę, i na doświadczenie.
stokrotka27
 
Posty: 6
Dołączył(a): poniedziałek, 24 czerwca 2019, 11:18

Postprzez » poniedziałek, 24 czerwca 2019, 12:07

 

Re: Budowa domu

Postprzez Korybut » poniedziałek, 24 czerwca 2019, 13:10

Mam nadzieję, że nikt nie bierze się za budowę domu na podstawie informacji zebranych z forum internetowego :D
Numimarket - oferty największych sklepów numizmatycznych w Polsce. Szeroki wybór monet w jednym miejscu!
Korybut
 
Posty: 10
Dołączył(a): środa, 10 kwietnia 2019, 09:10

Re: Budowa domu

Postprzez julzu » poniedziałek, 24 czerwca 2019, 20:01

A dlaczego nie? Takie fora to kopalnia pomysłów. Sami korzystaliśmy z oferty firmy, której namiary znaleźliśmy właśnie na forum. Podczas budowy domu wykorzystaliśmy wypożyczone systemy szalunkowe od https://baukrane.pl/kategorie-oferty/sy ... zalunkowe/ . Bez nich ciężko byłoby ukończyć prace na czas.
julzu
 

Re: Budowa domu

Postprzez Milosz5 » czwartek, 27 czerwca 2019, 12:01

Akurat budowa domu to bardzo poważne przedsięwzięcie. Warto podejść do niego z otwartą głową, szczególnie że wiele kwestii możecie rozwiązać w prosty sposób.
Milosz5
 
Posty: 736
Dołączył(a): czwartek, 8 listopada 2018, 10:11

Re: Budowa domu

Postprzez marta.kliczek » środa, 17 lipca 2019, 13:48

majterr napisał(a):Jak sądzicie, czy sztukateria wewnętrzna jest dobrym pomysłem? Dom już niemal stoi, na wiosnę wszystko będzie kończone ale właśnie teraz wschodzą pomysły na wszelkie duperele :D

Będzie dobra :) My mamy i jesteśmy bardzo zadowoleni ;) U nas w sumie konieczna była sztukateria. Listwa ścienna zakrywa nam brzydkie pęknięcie, które wyszło niestety zaraz po tym, jak się wprowadziliśmy. Obawiałam się trochę, że oszpeci nam to sypianie, ale wcale nie, wygląda tak jakby była zaprojektowana od początku :) Kupowaliśmy tutaj: https://www.wmb.pl/pl/listwy-scienne-k-38, fajne produkty mają, ceny też :)
marta.kliczek
 
Posty: 5
Dołączył(a): środa, 17 lipca 2019, 13:36

Re: Budowa domu

Postprzez Psytka » środa, 17 lipca 2019, 19:42

Budowa domu często wymaga wykorzystania profesjonalnego sprzętu budowlanego. Taki sprzet budowlany najlepiej wypożyczyć, ponieważ zakup maszyn budowlanych jest nieopłacalny. Jeśli potrzebujecie usług dźwigiem to tu znajdziecie ofertę firmy Maśko. Firma ta oferuje usługi dźwigowe do 50 ton. Na ich stronie znajdziecie więcej informacji o ofercie.
Psytka
 
Posty: 470
Dołączył(a): niedziela, 19 listopada 2017, 12:39

Re: Budowa domu

Postprzez Rzalia57 » środa, 17 lipca 2019, 20:07

Również mam w planach stworzenie własnego.

__

https://businessandlife.pl
Rzalia57
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 17 lipca 2019, 19:56

Re: Budowa domu

Postprzez Milosz5 » poniedziałek, 22 lipca 2019, 11:16

Pewnie, że tak. Przecież budowa domu to poważne przedsięwzięcie, dlatego też tak powinniście podejść do tego tematu.
Milosz5
 
Posty: 736
Dołączył(a): czwartek, 8 listopada 2018, 10:11

Re: Budowa domu

Postprzez Blue852 » czwartek, 12 września 2019, 09:39

Psytka napisał(a):Budowa domu to spore wyzwanie. U nas podczas budowy zalało wykopy pod fundament Musieliśmy się spieszyć z odwadnianiem więc wynajęliśmy firmę. Szybko i skutecznie poradzili sobie z problemem. Niemniej jednak na jakiś czas musieliśmy wstrzymac prace budowlane co przeciągnęło budowę domu.


Roboty fundamentowe powinny zostać wykonane przy odpowiednim zabezpieczeniu gruntu. W zależności od tego, gdzie znajduje się miejsce budowy zastosować można m.in. palisady, pale stalowe, drewniane, bądź pale żelbetonowe. W przeciwnym razie może dość do zalania lub osunięcia ziemi pod budowę, co wpływa na ponoszenie dodatkowych kosztów i opóźnienia w pracach. :wink:
Blue852
 
Posty: 94
Dołączył(a): czwartek, 31 sierpnia 2017, 12:27

Re: Budowa domu

Postprzez nyszka » poniedziałek, 16 września 2019, 10:44

Budowa domu to naprawdę ogromne przedsięwzięcie. Na samym początku z pewnością przydatny będzie sprzęt budowlany. Przyspieszy on znacznie wiele prac ziemnych, których jak wiadomo w początkowej fazie jest sporo. Takiego sprzętu warto poszukać moim zdaniem jak najbliżej miejsca budowy. Ja zdecydowałam się na usługi koparka w siemianowicach śląskich . Zadzwoniłam, dogadałam szczegóły, umówiłam termin i czekałam. Wszystko poszło sprawnie, zgodnie z założeniami, naprawdę solidna firma świadcząca usługi za niewygórowane pieniądze.
nyszka
 
Posty: 410
Dołączył(a): piątek, 17 maja 2019, 19:52

Postprzez » poniedziałek, 16 września 2019, 10:44

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wolna amerykanka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości