Strona 1 z 20

Re: Budowa domu

PostNapisane: środa, 28 czerwca 2017, 07:22
przez jjusti18
Ja buduję bardziej nowoczesny i oszczędny dom. Już budowę rozpoczęłam i szukam cały czas na internecie różnych fajnych rozwiązań oraz propozycji. Ostatnio trafiłam na stronę www.schiedel.pl i bardzo mi się spodobała ich oferta odnośnie systemów kominowych. Widać, że firma posiada nowoczesne i bezpieczne rozwiązania dla domów jednorodzinnych jak i wielorodzinnych. Myślę, że warto skorzystać z ich oferty, ponieważ ich systemy są wysokiej jakości i w bardzo dobrych cenach.

PostNapisane: środa, 28 czerwca 2017, 07:22
przez Reklama

Re: Budowa domu

PostNapisane: sobota, 1 lipca 2017, 17:58
przez greenday
Obecnie dużo mówi się i pisze o nowych technologiach wykorzystywanych w budownictwie.
Firma Arpanel produkuje miedzy innymi takie elementy jak ścienna płyta warstwowa

Re: Budowa domu

PostNapisane: środa, 26 lipca 2017, 15:59
przez gabi4
Równie dobrym sprzęt potrzebnym na budowie bedzie myjka ciśnieniowa, coś takiego http://machinetrade.pl/sklep/myjki-wysokocisnieniowe nawadnianie, mycie, zlewanie itp. To podstawa na budowie, a wiadomo tej wody na budowie przelewa się sporo, więc warto zainwestować w takie urządzenie, które usprawni nam te działania i przyspieszy robotę.

Re: Budowa domu

PostNapisane: środa, 26 lipca 2017, 20:37
przez brumame
Budowa domu to bardzo czasochłonne i kapitałochłonne zajęcie... Ja wolę zawsze wynająć do tego firmę budowlaną niż budować powoli samemu.

Re: Budowa domu

PostNapisane: piątek, 28 lipca 2017, 15:30
przez Ela78
No ja już jestem w trakcie budowy domu :) Także wiele jeszcze przed nami ale jak już zbudowany pod klucz to będę happy. Tylko jeszcze musimy zamówić materiały na dach bo jeszcze nie kupiliśmy ale już wybraliśmy blachodachówkę, rynny, okna dachowe w hurtowni EkstraDach- http://www.extradach.com/ . Maja tanie materiały więc dla nas tez spora oszczędność.

Re: Budowa domu

PostNapisane: piątek, 28 lipca 2017, 19:03
przez jaskulski1
Budowa domu to najważniejsze wyzwanie mojego życia. Dzięki temu czuję się naprawdę spełniony !

Re: Budowa domu

PostNapisane: niedziela, 30 lipca 2017, 21:38
przez janet77
a czemu takie najważniejsze ? ja na przykład mieszkam całe życie w mieszkaniu, różne bloki czy apartamentowce i jestem bardzo z tego powodu zadowolony :)

Re: Budowa domu

PostNapisane: niedziela, 6 sierpnia 2017, 11:13
przez felika
Ja przez 20 lat mieszkałam w domu, teraz od 7 w mieszkaniu. Kupiam właśnie swoje własne i jestem na etapie wykańczania. Może więc podpowiecie w temacie twardej wody. Zastanawiam się nad zainstalowaniem zmiękczacza, aby uchronić sprzęt i ograniczyć zużycie detergentów i mydła. Znalazłam ciekawą ofertę firmy Immergas na stronie https://www.immergas.pl/Produkty,7271/ZMIEKCZACZE_WODY_IMMERSOFT?dest=1. Ich produty wyglądają na innowacyjne i ekonomiczne. Firma działa od 20 lat na polskim rynkum, więc muszą być wiarygodni. Co o tym sądzicie?

Re: Budowa domu

PostNapisane: wtorek, 15 sierpnia 2017, 11:43
przez rita00
Zmiękczacze wody moim zdaniem są warte kupna , ale tym zajmę się później . Teraz potrzebuje wybrać tynk akrylowy . kliknij na stronę sklepu i podpowiedz mi , której firmy jest najlepszy . Bo ja kompletnie się nie znam. Z góry dziękuje za pomoc.

Re: Budowa domu

PostNapisane: niedziela, 27 sierpnia 2017, 14:59
przez pilkarzyna1990
Zmiękczacze wody... ? Najlepiej to najpierw zainwestować w porządne instalacje wodne , wtedy dodatkowe zmiękczacze mogą okazać się bardzo szybko zbędne, bo woda i tak będzie dobrej jakości :) Ja wychodzę z założenia, że lepiej zainwestować trochę więcej, ale raz a porządnie. A nie oszczędzać na wszystkim, a potem dokupywać takie właśnie rzeczy...

PostNapisane: niedziela, 27 sierpnia 2017, 14:59
przez Reklama