Gadżety reklamowe

Re: Gadżety reklamowe

Postprzez Iwonamalek2 » wtorek, 29 sierpnia 2017, 09:08

Gadzety rzeczywiscie sa bardzo waznym elementem reklamowy w firmie jednak bez odpowiedniego szyldy reklamowego czy nawet malej tabliczki informacyjnej klient do was nie bedzie w stanie trafić. Dlatego polecam na samym poczatku w tym kierunku pojsc i zamówić coś takiego. Znajoma poleciła mi w tym temacie firme http://www.grawernia.pl/k7,szyldy-tabli ... cyjne.html swietnie i precyzyjnie graweruja rozne napisy i wzory do takich rzeczy
Iwonamalek2
 
Posty: 32
Dołączył(a): wtorek, 16 maja 2017, 17:50

Postprzez » wtorek, 29 sierpnia 2017, 09:08

 

Re: Gadżety reklamowe

Postprzez lilka » środa, 30 sierpnia 2017, 18:11

Myślę, że warto inwestować w gadżety reklamowe bo one bardziej przyciągają wzrok niż zwykłe ulotki. Najlepiej inwestować moim zdaniem w kubki, długopisy eko torby bądź pendrive. Są to rzeczy, które używane są przez wiele osób i jednocześnie reklamują waszą firmę. Sporo fajnych materiałów reklamowych można znaleźć u nich http://www.extrema.com.pl/109,kalendarze-biurkowe.html w bardzo dobrych cenach. Zajrzyj bo może akurat coś znajdziesz :)
lilka
 
Posty: 81
Dołączył(a): poniedziałek, 21 sierpnia 2017, 21:36

Re: Gadżety reklamowe

Postprzez kasiagrosik » niedziela, 10 września 2017, 19:41

Pomysłów na gadżety, tak jak na samą reklamę jest wiele. Często od formy reklamy ważniejsza jest treść. Wiele osób nie docenia tego aspektu. Moim zdaniem warto zwrócić uwagę na profesjonalne projektowanie logo. Wiele firm specjalizuje się w tym zakresie. W Lublinie podobno dobra jest INB Marketing.
kasiagrosik
 
Posty: 25
Dołączył(a): czwartek, 24 sierpnia 2017, 20:14

Re: Gadżety reklamowe

Postprzez Keitissa » środa, 13 września 2017, 12:26

Stosuję, mam w firmie breloczki z logo oraz długopisy z nazwą firmy :)
Keitissa
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa, 13 września 2017, 12:25

Re: Gadżety reklamowe

Postprzez Arkadiusz1 » piątek, 29 września 2017, 14:14

A ktoś z Was korzystał już z takich opcji?
Arkadiusz1
 
Posty: 923
Dołączył(a): czwartek, 21 września 2017, 12:16

Re: Gadżety reklamowe

Postprzez Gość » środa, 18 października 2017, 23:05

Uważam, że to dobry pomysł jeśli chodzi o plakaty w ramach, wiele pomysłów w jaki sposób prezentować plakaty można znaleźć w sieci. Osobiście polecam obrazy typu canvas.
Gość
 

Re: Gadżety reklamowe

Postprzez Zuzzanna » środa, 8 listopada 2017, 08:52

Ja nie posługuję się żadnymi gadżetami, bo wydaje mi się, że to wyszło z mody. Nie przynosi to takiej reklamy jakbym chciała. Ludzie biorą fanty i znikają, potem mały odsetek sprawdza jaka firma dała im daną rzecz, a już naprawdę mikroskopijny kupuje moje usługi. Po prostu nie opłaca mi się to. Teraz postanowiłam postawić na żywą reklamę, jaką jest udział na przykład w targach w Poznaniu.Liczę, że to przyniesie mi korzyść. Nie wiem tylko której poznańskiej spółce powierzyć budowę mojego stoiska targowego, podpowiecie? W necie znalazłam ofertę firmy Arla - com, http://www.arla-com.eu/pl , może jest Wam znana. Przyznam, że bardzo mi się podobają przykłady na stronie. Są dość nowoczesne i przyciągają uwagę.
Zuzzanna
 
Posty: 228
Dołączył(a): piątek, 11 sierpnia 2017, 17:59

Re: Gadżety reklamowe

Postprzez dAOS » środa, 8 listopada 2017, 13:30

Ja stosuje, m.in. są to jakieś długopisy lub kubki :)
dAOS
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 6 listopada 2017, 15:21

Re: Gadżety reklamowe

Postprzez Szoszona » czwartek, 9 listopada 2017, 07:54

Ja zamiast gadżetów robię fajne książki ofertowe. Mój grafik je projektuje, a drukuję je tutaj http://www.reprotechnika.pl/. Żeby było to atrakcyjne dla klienta, przy każdej ofercie zamieszczam konkretny rabat na nią. Zdecydowanie jest to bardziej opłacalne niż gadżety, ponieważ bardziej przekonuje do zakupu usługi, a kosztowo rabat wychodzi podobnie do ceny gadżetów :) Więc polecam!
Szoszona
 
Posty: 29
Dołączył(a): piątek, 4 sierpnia 2017, 07:49

Re: Gadżety reklamowe

Postprzez Pomelan » wtorek, 14 listopada 2017, 01:31

Fajnym pomysłem sa smycze na klucze, bardzo lubię dostawać takie gadżety.
Pomelan
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 14 listopada 2017, 00:25

Postprzez » wtorek, 14 listopada 2017, 01:31

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wolna amerykanka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron