Długi siostry

Re: Długi siostry

Postprzez Psytka » poniedziałek, 5 marca 2018, 14:51

Też wydaje mi się, że pomysł podawania się za siostrę jest niezbyt dobry. Niestety sporo osób ma problemy finansowe i jest zadłużonych. Szkoda, że Twoja siostra nie chce skonstatować się z zadną firmą, która pomogłaby jej wyjść z zadłużenia. Pokaż jej artykuł https://wyjsczdlugow.pl/blog-upadlosc-k ... umenckiej/ - może jak sobie na spokojnie przeczyta to coś do niej dotrze. Tak naprawde zawsze jest jakieś wyjście tylko trzeba dać sobie pomóc.
Psytka
 
Posty: 470
Dołączył(a): niedziela, 19 listopada 2017, 12:39

Postprzez » poniedziałek, 5 marca 2018, 14:51

 

Re: Długi siostry

Postprzez gabigend » poniedziałek, 5 marca 2018, 18:56

Warto skorzystać z pomocy jakiejś firmy która rozłoży długi na więcej rat, tylko trzeba dokładnie przeczytać umowę żeby nie dać się oszukać
gabigend
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 5 marca 2018, 18:53

Re: Długi siostry

Postprzez Arkadiusz1 » sobota, 2 czerwca 2018, 11:13

Zgadzam się, nie ma sensu udawać, że temat nie istnieje.
Arkadiusz1
 
Posty: 923
Dołączył(a): czwartek, 21 września 2017, 12:16

Re: Długi siostry

Postprzez Marmolada » niedziela, 3 czerwca 2018, 07:40

Takie długi najlepiej spłacić biorąc kredyt konsolidacyjny :)
Marmolada
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela, 3 czerwca 2018, 07:39

Re: Długi siostry

Postprzez karusia » piątek, 22 czerwca 2018, 20:13

W Tczewie mecenas Cejrowski swego czasu miał kilka tego typu spraw, możesz podpytać bo to jedna z lepszych w Trójmieście kancelarii.
karusia
 

Re: Długi siostry

Postprzez luiza30 » piątek, 22 czerwca 2018, 20:43

Jeśli siostra bardzo nie będzie chciała Cię wtajemniczyć co i jak, to nic z tym nie zrobisz. Nie możesz podszywać się pod nią, żeby wyciagnąć informację od firmy windykacyjnej. Może na początek szczera i spokojna rozmowa z siostrą coś pomoże się dowiedzieć. Dopiero jak poznasz co i jak, wtedy można myśleć o pomocy. Najlepiej za pośrednictwem prawnika, żeby z pomocy nie wyszły jeszcze większe problemy. powodzenia :)
luiza30
 
Posty: 157
Dołączył(a): wtorek, 12 czerwca 2018, 20:13

Re: Długi siostry

Postprzez zofialipska » środa, 4 lipca 2018, 07:10

Może warto skontaktować się ze specjalistą, który doradzi co najlepiej zrobić. Mam taką adwokatkęzaufaną do której zawsze zwracam się z prośbą o konsultacje. Myślę, że i w tej kwestii by pomogła.
zofialipska
 
Posty: 21
Dołączył(a): środa, 20 czerwca 2018, 13:08

Re: Długi siostry

Postprzez Romiet34 » czwartek, 5 lipca 2018, 09:55

Siostra powinna jak najszybciej rozwiązać tą sprawę.
Romiet34
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek, 5 lipca 2018, 09:19

Re: Długi siostry

Postprzez Eliri35 » poniedziałek, 9 lipca 2018, 11:09

Myślę, że powinna jak najszybciej skorzystać z pomocy radcy prawnego.
Eliri35
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek, 9 lipca 2018, 10:36

Re: Długi siostry

Postprzez Mania » wtorek, 17 lipca 2018, 13:28

Wydaje mi się, że możesz się poradzić, ale tylko tyle. O wszystkim i tak musi zdecydować siostra. Ważne żebyś jakoś do niej dotarła, bo z tych 10 tysięcy może się zrobić 20, jeżeli nic z tym nie zrobi i będzie cały czas wyrzucac listy. To jest już rzeczywiście poważna sprawa i na pewno chcesz pomóc siostrze. Może warto w takim razie poradzić się też prawnika? Nie znam się na tym, ale za to znam świetną Kancelarię Adwokacką Wojas Pawlak. Są z Gliwic, także jeżeli mieszkasz na śląsku to może dobrze byłoby się do nich udać, tym bardziej jeżeli cała sprawa się pogorszy.
Mania
 

Postprzez » wtorek, 17 lipca 2018, 13:28

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wolna amerykanka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość