Strona 1 z 1

Rolety na okno

PostNapisane: poniedziałek, 7 października 2019, 19:35
przez Friedolinzcx
macie może jakąś sprawdzoną stronę z roletami? Patrzyłem ostatnio https://centrumrolet.wroclaw.pl/oslony- ... ewnetrzne/ i wyglada fajnie moze od nich?

PostNapisane: poniedziałek, 7 października 2019, 19:35
przez Reklama

Re: Rolety na okno

PostNapisane: czwartek, 7 listopada 2019, 09:34
przez karina123
Ja jakiś czas temu zamawiałam podobne rzeczy i udało mi się wszystko załatwić w tej firmie http://www.rolis.pl/plisy ze Szczecina, bo polecali mi ją znajomi. Wprawdzie wymieniałam rolety na plisy, ale widziałam, że oferta jest bardzo rozbudowana i mają też całkiem sporo rolet i to w rozmaitych wariantach. Warto zobaczyć ich stronę, a potem ewentualnie skontaktować się, żeby uzyskać pomoc albo umówić się na pomiary albo na oglądanie konkretnych produktów. Ja jestem bardzo zadowolona i z obsługi i z samych produktów, bo plisy idealnie wpasowały się w mój styl i wydaje mi się, że są nieco delikatniejsze niż rolety. Ale jednak warto osobiście sprawdzić co konkretnie pasuje do danego mieszkania

Re: Rolety na okno

PostNapisane: czwartek, 14 listopada 2019, 15:29
przez Psytka
Moim zdaniem rolety warto zamawiac bezpośrednio u producenta. Bardzo duży wybór rolet oferuje firma https://wolakrakzal.com.pl/rolety/ . Firma specjalizuje się w produkcji rolet na wymiar. Do wyboru są rolety różnego typu - na stronie znajdziecie więcej informacji o produktach. KrakŻal posiada bardzo duże doświadczenie w produkcji rolet dzięki czemu swoim klientom oferują produkty sprawdzone, estetyczne i eleganckie.

PostNapisane: czwartek, 14 listopada 2019, 15:29
przez Reklama