Strona 1 z 1

Biżuteria ze złota

PostNapisane: piątek, 18 października 2019, 12:10
przez RockyPig
Moja suknia ślubna jest dość strojna. Po rozmowie z moją mamą stwierdziłam,że muszę mieć skromną biżuterię. Czy złote kulki jak te https://markizasklep.pl/kolczyki-zlote-kulki będą dobrą opcją? Jak dla mnie są klasyczne,ale i skromne więc wg mnie to odpowiedni wybór.

PostNapisane: piątek, 18 października 2019, 12:10
przez Reklama

Re: Biżuteria ze złota

PostNapisane: czwartek, 31 października 2019, 11:33
przez karolciamaleszewska
Myślę że powinny się sprawdzić. Sama miałam w tym roku ten sam problem, jednak znalazłam piękne złote kolczyki na stronie https://www.leksusgold.pl/bizuteria/zloto/kolczyki. Jednak najlepiej samemu poprzeglądać i dopasować do sukni ślubnej. Dla mnie udało się znaleźć tam idealne kolczyki, które dla mnie bardzo się podobały i skomponowały się z suknią.

Re: Biżuteria ze złota

PostNapisane: czwartek, 7 listopada 2019, 02:26
przez kriss787
Klasyczna i delikatna biżuteria zdecydowanie będzie pasować. Żona miała biżuterię ze stali chirurgicznej i była bardzo zadowolona. Kupiła ją na https://www.marsandia.pl/

Re: Biżuteria ze złota

PostNapisane: piątek, 22 listopada 2019, 14:02
przez Psytka
Ja to sie własnie zastanawiam nad tym aby sprzedać swoją biżuterię. Nie dlatego, że nie mam kasy ale po prostu nie noszę w ogóle kolczyków czy pierścionków, poza tym to co mam to już dawno wyszło z mody więc i tak nigdy tego już nie założę. Widziałam, że bardzo dobre ceny oferuje skup złota w Krakowie na ul.Kalwaryjskiej. Tam oferują najlepszą cenę za złom złota w mieście.

Re: Biżuteria ze złota

PostNapisane: czwartek, 26 grudnia 2019, 10:44
przez Taterka
Jest bardzo dużo osób, które gustują w takiej starej biżuterii, więc nie wiem czy nie lepiej wyjdziesz na tym, jak sama spróbujesz ją sprzedać. Na przykład takie bezpłatne ogłoszenia możesz zamieścić na stronie Pokato. Ja na przykład bardzo lubię szperać po takich serwisach i tak samo wystawiam przedmioty, gdy jest już coś mi niepotrzebne.

PostNapisane: czwartek, 26 grudnia 2019, 10:44
przez Reklama