Strona 1 z 1

Biżuteria ze złota

PostNapisane: piątek, 18 października 2019, 12:10
przez RockyPig
Moja suknia ślubna jest dość strojna. Po rozmowie z moją mamą stwierdziłam,że muszę mieć skromną biżuterię. Czy złote kulki jak te https://markizasklep.pl/kolczyki-zlote-kulki będą dobrą opcją? Jak dla mnie są klasyczne,ale i skromne więc wg mnie to odpowiedni wybór.

PostNapisane: piątek, 18 października 2019, 12:10
przez Reklama

Re: Biżuteria ze złota

PostNapisane: czwartek, 31 października 2019, 11:33
przez karolciamaleszewska
Myślę że powinny się sprawdzić. Sama miałam w tym roku ten sam problem, jednak znalazłam piękne złote kolczyki na stronie https://www.leksusgold.pl/bizuteria/zloto/kolczyki. Jednak najlepiej samemu poprzeglądać i dopasować do sukni ślubnej. Dla mnie udało się znaleźć tam idealne kolczyki, które dla mnie bardzo się podobały i skomponowały się z suknią.

Re: Biżuteria ze złota

PostNapisane: czwartek, 7 listopada 2019, 02:26
przez kriss787
Klasyczna i delikatna biżuteria zdecydowanie będzie pasować. Żona miała biżuterię ze stali chirurgicznej i była bardzo zadowolona. Kupiła ją na https://www.marsandia.pl/

Re: Biżuteria ze złota

PostNapisane: piątek, 22 listopada 2019, 14:02
przez Psytka
Ja to sie własnie zastanawiam nad tym aby sprzedać swoją biżuterię. Nie dlatego, że nie mam kasy ale po prostu nie noszę w ogóle kolczyków czy pierścionków, poza tym to co mam to już dawno wyszło z mody więc i tak nigdy tego już nie założę. Widziałam, że bardzo dobre ceny oferuje skup złota w Krakowie na ul.Kalwaryjskiej. Tam oferują najlepszą cenę za złom złota w mieście.

PostNapisane: piątek, 22 listopada 2019, 14:02
przez Reklama