Strona 1 z 1

kontrola domu

PostNapisane: wtorek, 5 listopada 2019, 09:41
przez BabiesYeah
Witam!
Bardzo nie lubię, kiedy nie mam na coś żadnego wpływu. Tak jak ostatnio, kiedy ktoś próbował się włamać do garażu, a ja się zorientowałem dopiero rano, kiedy zobaczyłem porysowane drzwi i zamek! Wcześniej nic ani nie widziałem, ani nie słyszałem...
Na przyszłość chcę uniknąć podobnych sytuacji i zamierzam założyć sobie dostarczony przez polskiego producenta wideodomofon. Myślicie, że dzięki takiemu monitoringowi będę miał większą kontrolę nad tym, co się dzieje wokół domu? Jeśli jesteście przeciwnego zdania, to podajcie mi inne, alternatywne sposoby! (tylko bez wspominania o alarmach - tyle to się sam domyślam :ugeek: )

PostNapisane: wtorek, 5 listopada 2019, 09:41
przez Reklama

Re: kontrola domu

PostNapisane: piątek, 29 listopada 2019, 09:26
przez tlena
Wideodomofon super sprawa. My nie mamy ale za to jak zamawialiśmy drzwi zewnętrzne w Aluhaus to wybraliśmy możliwość otwierania i zamykania drzwi poprzez aplikację w smartfonach, a po drugie mamy czytnik linii papilarnych, dzięki czemu tylko my możemy wejść do domu i tylko my decydujemy kto oprócz nas się w nim znajdzie. Mieliśmy kiedyś problem z włamaniem więc jak wymienialiśmy drzwi to wybraliśmy kilka rozwiązań podnoszących bezpieczeństwo. Same drzwi są mega solidne więc czujemy się komfortowo we własnym domu.

PostNapisane: piątek, 29 listopada 2019, 09:26
przez Reklama