Strona 1 z 1

notariusz

PostNapisane: wtorek, 5 listopada 2019, 11:46
przez Karinaadd
Witam. Mieszkam w Gdyni. Szukam notariusza, który sporządzi mi projekt aktów. wiele osób polecało mi http://www.kancelarianotarialna.gdynia.pl/ dlatego również skorzystam z oferty

PostNapisane: wtorek, 5 listopada 2019, 11:46
przez Reklama

Re: notariusz

PostNapisane: czwartek, 16 stycznia 2020, 15:37
przez kitti32
Ja też szukałam ostatnio notariusza i w sumie znalazłam bardzo dobrego na http://www.notariusz-brzesko.pl . Zajmuje sie rzeczami takimi jak umowy darowizny, sprzedaży, zamiany, dożywocia, działu spadku, zniesienia współwłasności, podziału majątku i wiele więcej.

Re: notariusz

PostNapisane: poniedziałek, 17 lutego 2020, 09:36
przez Door55
Jeśli chodzi o Gdynię to nie pomogę, ale ja korzystam zawsze z usług Kancelarii Notarialnej w Gliwicach https://www.notariusz-gliwice.com.pl/ sporządzałem u nich akt sprzedaży i kupna nieruchomości. Wszystko sprawnie i na czas. Każdy akt szczegółowo omówiony, wszystko było jasne, nawet taki laik jak ja zrozumiał co i jak :) Do tego bardzo pomocna notariuszka, zawsze chętnie odpowiada na wszystkie pytania i służy pomocą a nawet dobrą radą tak, by wybrać najkorzystniejszą opcję dla klienta.

Re: notariusz

PostNapisane: wtorek, 18 lutego 2020, 17:43
przez Sz4erad
myślę by zgłosić się do niego.
-
jakie są efekty body wrappingu

Re: notariusz

PostNapisane: poniedziałek, 24 lutego 2020, 20:02
przez cleo88
W Sosnowcu polecam wam kancelarię notarialną http://www.sosnowiecnotariusz.pl. Z tak życzliwym i jednocześnie skrupulatnym podejściem nigdzie się nie spotkałem. Notariusz zapewnia kompleksową pomoc notarialną oraz udziela wszelkich niezbędnych wyjaśnień związanych z podejmowanymi przez siebie czynnościami notarialnymi.

Re: notariusz

PostNapisane: poniedziałek, 18 maja 2020, 21:24
przez remiik
Ja korzystałem dwa razy z usług kancelarii notarialnej notariusza Sławomira Puczyłowskiego w Otwocku http://notariuszpuczylowski.pl/ i jestem zadowolony z jego usług. Solidnie sie spisał, to dobry fachowiec, wszystko było profesjonalnie załatwione, taksa ok no i dobry kontakt z klientem.

Re: notariusz

PostNapisane: wtorek, 19 maja 2020, 22:04
przez darkos
Jeśli o Nysę chodzi to mam dla was taki namiar https://notariusznysa.pl/ Świetni fachowcy, z rozsądnymi stawkami i dobrym podejściem do klienta. Solidni, zaangażowani, wszystko dobrze tłumaczą, także ja się ich trzymam od lat i jestem zadowolony z ich usług.

Re: notariusz

PostNapisane: środa, 12 sierpnia 2020, 12:31
przez Zuza75
Ja korzystałam z usług kancelarii notarialnej z Warszawskiej Woli. Kancelaria www.notariusznawoli.com znajduję się na Ciołka i o feruję kompleksowe usługi z zakresu prawa notarialnego.

Re: notariusz

PostNapisane: wtorek, 15 grudnia 2020, 11:49
przez Moła
A jeśli jesteście z Gliwic lub okolic to koleżanka ostatnio sporządzała akt notarialny u https://www.notariusz-gliwice.com.pl/czynnosci Poszło to bardzo sprawnie i jak sama Magda mówiła, akt ma wszystkie niezbędne zapisy, więc w przyszłości niczym nie będzie musiała się martwić.

Re: notariusz

PostNapisane: środa, 20 stycznia 2021, 15:06
przez lejla7
Zaufany notariusz to pewność, że wszystko będzie zrobione rzetelnie i na czas. Szczególnie ważne jest to w sytuacjach, gdy prowadzimy swoją firmę lub po prostu chcemy mieć pewność, że działające kwestie są dla nas istotne i ważne. Polecam zatem skorzystać z pomocy https://piatekchemycz.pl/ gdzie trafisz przede wszystkim na osoby doświadczone i zaangażowane w każdą sprawę.

PostNapisane: środa, 20 stycznia 2021, 15:06
przez Reklama