ocieplanie domu

ocieplanie domu

Postprzez Remek » czwartek, 25 maja 2017, 06:51

Zastanawiasz się nad tym by w tym roku ocieplić swój dom? Warto zadbać o jak najlepszą jakość materiałów w dobrej cenie. Polecam Ci ofertę docieplajdom,która posiada wiele rodzajów tynków, styropianów, czy wełny. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj. Pozdrawiam
Remek
 
Posty: 7
Dołączył(a): wtorek, 4 kwietnia 2017, 04:29

Postprzez » czwartek, 25 maja 2017, 06:51

 

Re: ocieplanie domu

Postprzez Kamilka75 » środa, 11 kwietnia 2018, 19:44

Ja źle wspominam nasze ostatnie ocieplanie domu.. . Mój narzeczony stwierdził, że co by nie było, warto posprawdzać to i owo.. Musieliśmy na końcu wymienić pół instalacji na strychu, bo okazało się, że przy ostatniej wymianie tak trochę pomięto to pomieszczenie! Na szczęście trafiliśmy na fajnego elektryka, który polecił mi tę stronę www , dzięki czemu kable i inne elementy kupiliśmy o wiele taniej, niż liczyliśmy.. Ocieplanie jakoś się udało, ale co się na wkurzałam, to moje..
Kamilka75
 

Re: ocieplanie domu

Postprzez Lilka11 » czwartek, 12 grudnia 2019, 13:16

Grunt to znaleźć dobrą firmę i dobrej jakości materiały.
Lilka11
 

Re: ocieplanie domu

Postprzez balonik13 » czwartek, 12 grudnia 2019, 14:14

My też myślimy o ocieplaniu domu. tak że dzięki za wszelkie namiary :)
balonik13
 

Re: ocieplanie domu

Postprzez Karolinka_W-S » czwartek, 12 grudnia 2019, 14:24

Słyszałam, że w tej małopolskiej hurtowni budowlanej warto zaopatrzyć się w materiały do ociepleń. Znacie może ten sklep?
Karolinka_W-S
 

Re: ocieplanie domu

Postprzez Oleks » sobota, 15 lutego 2020, 11:15

Materiały do systemów pianki poliuretanowej możecie zamówić tutaj http://www.polychem-systems.com.pl/. Bardzo dobra jakość komponentów i konkurencyjne ceny to główne atuty sprzedawcy. Godny polecenia kontrahent do długofalowej współpracy.
Oleks
 
Posty: 130
Dołączył(a): niedziela, 12 stycznia 2020, 11:17

Re: ocieplanie domu

Postprzez marysiasojka » piątek, 20 sierpnia 2021, 09:36

Ocieplenie domu jest bardzo ważną kwestią izolacyjną. Dzięki odpowiednio dobranemu ociepleniu macie szansę na to, że koszty ogrzewania będą dużo niższe, a jak wiadomo dom jest inwestycją na wiele lat. Na stronie https://www.purizoler.pl/wdmuchiwanie-welny/ możecie dowiedzieć się na czym polega wdmuchiwanie wełny. Polega na wtłaczaniu pneumatycznym granulatu celulozy, a jej rozdrobniona forma szczelnie wypełni wszelkie miejsca niemożliwe do ocieplenia innymi metodami. Koniecznie skontaktujcie się z firmą, aby poznać więcej szczegółów.
marysiasojka
 
Posty: 100
Dołączył(a): środa, 20 stycznia 2021, 18:08

Re: ocieplanie domu

Postprzez BradPit » niedziela, 29 sierpnia 2021, 11:20

W ostatnim czasie na rynku pojawiły się nowe technologie dociepleniowe. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tych sprawach zapraszam na https://www.izolacje-leszno.pl/ocieplenia-poddaszy.html. Dowiesz się wszystkiego niezbędnego w tym temacie. Zanim zaczniesz działać najpierw nabądź niezbędną wiedzę.
BradPit
 
Posty: 51
Dołączył(a): piątek, 28 maja 2021, 15:12

Re: ocieplanie domu

Postprzez Jox » środa, 29 grudnia 2021, 05:35

Co do ocieplenia, to ciekawym rozwiązaniem jest skorzystanie z gotowych płyt styropianowych z wprasowanym klinkierem. Jedynym w Polsce producentem takiego systemu (bezklejowy System Termoizolacyjnych Płyt Klinkierowych) jest firma Stryomat - https://www.styromat.com.pl/, która od lat zajmuje się produkcją wyrobów z polistyrenu spienialnego. Takie płyty montuje się na sucho, więc montaż jest niezależny od pogody. Specjalne łączenie płyt eliminują mostki cieplne i gwarantują wysoką trwałość ocieplenia.
Jox
 
Posty: 106
Dołączył(a): środa, 14 października 2020, 10:06

Re: ocieplanie domu

Postprzez Mikmak » wtorek, 25 stycznia 2022, 20:45

O ile szukacie porządnej firmy, gdzie zaopatrzycie się w materiały izolacyjne i nie przepłacicie to mam dla was dobry namiar - hurtownia izolacji termicznych z Gdyni - Inbud. Ofertę mają bardzo szeroką, dostaniecie tam m. in. piankę poliuretanową i polietylenową, wełnę mineralną, kauczuk syntetyczny czy płyty poliuretanowe lub polistyrenowe. Co więcej ekipa hurtowni to prawdziwi fachowcy i pomogą wam w wyborze. Mi dobrze doradzili, także jestem zadowolony, że na tę hurtownie trafiłem.
Mikmak
 
Posty: 83
Dołączył(a): sobota, 22 stycznia 2022, 20:28

Postprzez » wtorek, 25 stycznia 2022, 20:45

 

Następna strona

Powrót do Warte polecenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron