Pomysły na prezenty

Re: Pomysły na prezenty

Postprzez gadżetowiec » piątek, 8 marca 2019, 13:54

Mój dobry kumpel ma niedługo 50 urodziny. Długo zastanawiałem się nad stosownym pomysłem. Takim, który będzie długo wspominał i będzie przede wszystkim funkcjonalny. Razem z innymi kumplami złożyliśmy się na 1 porządny prezent. Zamówiłem zegarem Garmin. Mam nadzieje, że mu się spodoba. Solenizant jest zapalonym biegaczem, więc zegarek z aplikacjami do aktywności fizycznej myślę, że mu się przyda.
gadżetowiec
 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek, 8 marca 2019, 13:25

Postprzez » piątek, 8 marca 2019, 13:54

 

Re: Pomysły na prezenty

Postprzez Blue852 » poniedziałek, 11 marca 2019, 10:39

Myślę, że dobrym pomysłem na prezent są długopisy metalowe w luksusowej odsłonie. Nie ma wątpliwości, że to praktyczny podarunek, który z pewnością zostanie wykorzystany przez obdarowanego. Jest on również elegancki, więc może on zostać podarowany zarówno bliskiej osobie, jak i na przykład partnerowi biznesowemu. :)
Blue852
 
Posty: 94
Dołączył(a): czwartek, 31 sierpnia 2017, 12:27

Re: Pomysły na prezenty

Postprzez Stokrotka » wtorek, 12 marca 2019, 10:20

A może jakiś słodki prezent? :) mam na myśli pralinki :) eleganckie czekoladki chyba każdemu przypadną do gustu :) nie znam osoby, która nie lubiłaby tych słodyczy. Ja osobiście mojej mamie, babci, a nawet mężowi kupuję czekoladki :) jest tyle radości przy wyborze najlepszego smaku z pudełka :D
Stokrotka
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek, 12 marca 2019, 10:06

Re: Pomysły na prezenty

Postprzez Szklana-pogoda » wtorek, 12 marca 2019, 14:07

Fajnym pomysłem na prezent jest przede wszystkim coś trwałego, wytrzymałego oraz spersonalizowanego. Ja z okazji urodzin dla mojego mężczyzny kupiłam grawer na szkle z naszym wspólnym zdjęciem. Dołączyłam specjalny napis dedykowany właśnie jemu :) mąż był bardzo zadowolony z mojego pomysłu na prezent :) ja w sumie też jestem , mogę patrzeć codziennie na nasze wspólne zdjęcie w krysztale :D
Szklana-pogoda
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek, 12 marca 2019, 13:44

Re: Pomysły na prezenty

Postprzez duff231 » środa, 13 marca 2019, 15:20

Ja znalazłem ostatnio ciekawą stronę z prezentami, mianowicie https://4gift.pl/gadzety/na-impreze/alkoholowe-gry . Takim zabawnym prezentem mogą byc alko gry, które dają bardzo dużo zabawy na imprezach. Co sądzicie?
duff231
 

Re: Pomysły na prezenty

Postprzez emma898 » środa, 20 marca 2019, 06:25

Jeśli miałby to być prezent dla męża, chłopaka lub syna, to polecam wejść na stronę http://elikart.pl/ i sprawdzić sobie świetny tor gokartowy w Krakowie! Taka rozrywka jest idealna dla wielu osób, ponieważ można połączyć sport, motoryzację i spędzanie wspólnego czasu z rodziną. Wiele osób decyduje się na takie prezenty, bo zawsze wywołują one uśmiech na twarzy.
emma898
 
Posty: 62
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lutego 2019, 17:04

Re: Pomysły na prezenty

Postprzez Monica123 » piątek, 22 marca 2019, 10:26

Moja chrześnica miała ostatnio urodziny :) chciałam kupić jej coś praktycznego :) dodam, że jest nastolatka - ciężko coś jej kupić poza kosmetykami, a ubrania sa ryzykowane :) nie do końca znam jej gust :) Pościel młodzieżowa wydała mi się strzałem w dziesiątkę :) i tak właśnie było ;) bardzo jej się spodobała :)
Monica123
 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek, 22 marca 2019, 10:09

Re: Pomysły na prezenty

Postprzez Zoi89 » poniedziałek, 25 marca 2019, 12:05

A może warto byłoby tej drugiej osobie podarować jakieś fajne ramki? Co wy na to? W końcu taki prezent jest przydatny i można go dowolnie wykorzystać. Na pewno się przyda przy dekorowaniu wnętrz. Ja ostatnio słyszałam, że mocne i przede wszystkim stylowe ramki można znaleźć na stronie w bardzo korzystnej cenie. Myślę, że warto byłoby tam zerknąć sobie.
Zoi89
 

Re: Pomysły na prezenty

Postprzez Asiula » poniedziałek, 25 marca 2019, 12:21

Moja kuzynka ma całą szafę kubków. Zbieranie ich jest po prostu jej pasją. Długo nie zastanawiałam się co kupić jej w prezencie, bo mam pomysł na kolejny egzemplarz do jej kolekcji :) Sklep ILLU https://illu.pl/ oferuje spersonalizowane kubki z fantastycznymi nadrukami. Poproszę, żeby na jednym umieścili imię kuzynki i będzie to taki specjalny, indywidualny upominek. Sądzicie, że to dość kreatywne rozwiązanie?
Asiula
 
Posty: 44
Dołączył(a): sobota, 17 listopada 2018, 11:46

Re: Pomysły na prezenty

Postprzez Szklana-pogoda » czwartek, 28 marca 2019, 08:22

Cześć :) przybywam z nietypowym pytaniem :) mam dylemat co kupić mojemu wujkowi z okazji zakończenia pracy. Jest on górnikiem. Szukam w tematyce prezenty na barbórkę dla górników :) znalazłam takie : https://www.studio3d.com.pl/c/1307/statuetki-dla-gornika-barborka. Zamawiał ktoś i może polecić ? Albo może jakiś inny pomysł ? :)
Szklana-pogoda
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek, 12 marca 2019, 13:44

Postprzez » czwartek, 28 marca 2019, 08:22

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Warte polecenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron