Pies na prezent

Pies na prezent

Postprzez kordka » czwartek, 30 listopada 2017, 16:35

Myślicie, ze podarowanie psa jako prezent to dobry pomysł?
kordka

Postprzez » czwartek, 30 listopada 2017, 16:35

Re: Pies na prezent

Postprzez leokadia39677 » czwartek, 30 listopada 2017, 21:25

Fatalny pomysł, zwierzak to rzecz którą planuje się bardzo długo a nie daje tak o z dupy :D.
leokadia39677

Postprzez balla » sobota, 2 grudnia 2017, 16:15

Absolutnie! Pies powinien być świadomym i przemyślanym wyborem. Posiadanie psa to jedno, a zajowanie się nim i poświęcenie mu należytej uwagi to drugie. To nie takie proste jakby mogłoby się wydawać. Pies potrzebuje między innymi specjalnej karmy, która pozwoli mu na poprawne funkcjonowanie. Ja zawsze wybieram Pro Plan OptiDerma Medium & Large Adult 7+ Sensitive Skin 3 kg i uważam, że jest to najlepszy wybór
balla

Postprzez Zuzzanna » czwartek, 7 grudnia 2017, 08:19

Moim zdaniem nie jest to dobry pomysł, no chyba, że osoba której chcesz dać taki prezent, marzy o zwierzaku i jeśli jest niepełnoletnia,ma zgodę rodziców. Wtedy jak najbardziej, zwierzak się sprawdzi. Moja siostra trzykrotnie dostała jakieś zwierzątko z którejś z okazji i trzeba było je wydawać, bo w domu dość ulubieńców było. Ja też zastanawiałam się nad taką formą, ale w końcu zdecydowałam się na wideo od Mikołaja. Moim zdaniem wiadomość od samego świętego jest równie fajną atrakcją, jak zwierzak. Zamawianie jest proste i przyjemne, znacznie lepsze, niż szukanie psiaka czy kotka. Jakby ktoś potrzebował, podsyłam link - www.listymikolaja.pl
Zuzzanna

Postprzez Janina B » poniedziałek, 11 grudnia 2017, 18:22

Moim zdaniem to najgłupszy pomysł z możliwych..., Pies to nie zabawka i pluszak...
Janina B

Postprzez Dzennika5 » niedziela, 14 stycznia 2018, 17:33

O ja bym chyba odradzała :D No chyba że ktoś już się zapowiada że bardzo chce mieć psa, albo to tak mówi nie tylko ze fajnie byłoby mieć tylko, że też dałbym rade się nim zajmować. Bo możecie komuś z głupoty zrobić tylko problem. Ja bardzo kocham psy, sama mam dwa ale wiem że nie każdy tak musi mieć. Wydatki na psa nie są jakieś duże, ale zawsze jakieś są, ale i tak myślę, że głównie może chodzić tu o poświecanie mu czasu. Jak już to ja polecam duże psy, sa przekochane :D Ja moim muszę kupować specjalną karmę https://www.maxandmrau.pl/product-pol-703 na początku nie przywiązywałam uwagi do karmy i chyba z tego powodu troszkę mi się psy na starość pochorowały
Dzennika5

Postprzez Miska » środa, 4 lipca 2018, 08:28

I tak, i nie. Jeśli najpierw zrobimy "wywiad środowiskowy" i okaże się, że rzeczywiście dana osoba planowała kupno psa, to jak najbardziej...Bo niestety psa nie można zazwyczaj zwrócić, jeśli okaże się niechcianym prezentem. Ja akurat miałam tak, że chciałam mieć psa i dostałam go w prezencie. I z jednej strony bardzo się cieszyłam, ale z drugiej akurat wtedy miałam wyjazd służbowy, na który nie mogłam pupila zabrać. Na szczęście uratował mnie wtedy Pensjonat dla psów "U Zoopsychologa" gdzie po prostu zostawiłam na kilka dni mojego psiaka ;) Wiedziałam, że ma tam dobre warunki, bo już wcześniej słyszałam o tym miejscu wiele dobrego ;)
Miska

Postprzez Ilonit34 » środa, 4 lipca 2018, 10:37

Jak dla mnie zwierzęta nie powinny stanowić formy prezentu.
Ilonit34

Postprzez Gretta » czwartek, 5 lipca 2018, 15:17

Pomysł genialny, jednak trzeba sobie to dobrze przemyśleć, żeby nie zrobic tylko komuś niepotrzebnego kłopotu:) Jakbyście chcieli jednak postawić na coś uniwersalnego to zachęcam do lektury https://www.cafesilesia.pl/jaka-kawa-do ... zelewowych Na blogu o kawie na pewno coś ciekawego a prezent znajdziecie.
Gretta

Postprzez kordka » piątek, 24 sierpnia 2018, 09:09

Jeśli wiecie, że dana osoba chce psa i jest na tyle odpowiedzialna, że będzie o niego dbać, to owszem - jak najbardziej. Jednak tylko i wyłącznie w tym przypadku. Swoją drogą, gdzie kupujecie ubranka dla psów? Znacie sprawdzone sklepy zoologiczne z ubrankami wysokiej jakości?
kordka

Postprzez » piątek, 24 sierpnia 2018, 09:09

Następna strona

Powrót do Warte polecenia