Jajka owsiane

Jajka owsiane

Postprzez magdaszabla » piątek, 5 października 2018, 10:13

Cześć, słyszałam, że w Warszawie Bracia Grotek sprzedają jajka owsiane, podobno opatentowane, o niesamowitej jakości. Czy próbowaliście może tych jajek i coś więcej możecie powiedzie? Akurat prowadzę BIO restaurację z mocno ekologicznym zacięciem, więc takich produktów, nowości poszukuję. Nie chcę jednak w ciemno nawiązywa współpracy.
magdaszabla
 
Posty: 715
Dołączył(a): wtorek, 21 sierpnia 2018, 10:27

Postprzez » piątek, 5 października 2018, 10:13

 

Re: Jajka owsiane

Postprzez renatapol » poniedziałek, 8 października 2018, 11:17

Odpowiadam za dostawy produktów spożywczych do kilku hoteli. Jedno z ciekawszych rozwiązań, które teraz wykorzystujemy do cateringu w salach konferencyjnych dla dużych partnerów biznesowych to jajka od Braci Grotek. Jajka certyfikowane, w wielu smakach, hodowane zgodnie z nowoczesnymi zasadami. Schodzą szybko, klienci o nie specjalnie już dopytują. Obecnie trzeba czeka w kolejce na niektóre rodzaje jajek. O tyle dobrze, że producent dowozi własnym transportem. Długo utrzymują świeżość. Jak cenisz jakość przede wszystkim to daję taką wskazówkę z doświadczenia zawodowego.
renatapol
 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek, 5 października 2018, 07:20

Re: Jajka owsiane

Postprzez Kazikdobry » środa, 23 lutego 2022, 12:58

magdaszabla napisał(a):Cześć, słyszałam, że w Warszawie Bracia Grotek sprzedają jajka owsiane, podobno opatentowane, o niesamowitej jakości. Czy próbowaliście może tych jajek i coś więcej możecie powiedzie? Akurat prowadzę BIO restaurację z mocno ekologicznym zacięciem, więc takich produktów, nowości poszukuję. Nie chcę jednak w ciemno nawiązywa współpracy.



Ciekawy jestem smaku tych jajek?
Faktycznie jest różnica??

______________________
polecam artykuł

https://www.hotelpergamin.pl/pracownicy ... kie-koszty
Kazikdobry
 
Posty: 973
Dołączył(a): środa, 16 stycznia 2019, 14:32

Postprzez » środa, 23 lutego 2022, 12:58

 


Powrót do Warte polecenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron