Poprawa erekcji

Re: Poprawa erekcji

Postprzez MarekK » czwartek, 15 września 2016, 19:53

Ka też uważam, ze w przypadku problemów z ereckją, jedną z lepszych opcji jest zastosowanie iqman
MarekK
 

Postprzez » czwartek, 15 września 2016, 19:53

 

Re: Poprawa erekcji

Postprzez Feliks » wtorek, 17 stycznia 2017, 18:05

U mnie też od czasu jak bralem iqman to wszystko idelanie jeżeli chodzi o potencje, a wcześniej było już bardzo źle...
Feliks
 

Re: Poprawa erekcji

Postprzez Janusz » poniedziałek, 10 kwietnia 2017, 21:13

Zgadzam się całkowicei co do IQman Sam stosowałem i rózniuca w erekcji jest naprawdę wielka
Janusz
 

Re: Poprawa erekcji

Postprzez Bawidamek » poniedziałek, 8 maja 2017, 21:48

AndrzejSD napisał(a):Jeżeli dopadły was podobnie jak to miało miejsce u mnie problemy z erekcją, to polecam zainteresowanie się środkiem IQman. Mi on pomógł rewelacyjnie

Zgadzam się z tobą, sam też stosowałem IQman i jestgem bardzo zadowolony z efektu jaki udąło mi się osiągnąc. Dzisiaj nie mam najmniejszych problemów pod tym względem
Bawidamek
 

Re: Poprawa erekcji

Postprzez Artur R » sobota, 3 czerwca 2017, 20:13

Moim zdaniem iqman to jeden z najlepszych środków wspomagających erekcję.
Artur R
 

Re: Poprawa erekcji

Postprzez Mateusz39 » wtorek, 1 sierpnia 2017, 12:58

Mój związek w sumie uratowały tabletki Iqman.Moja żona chyba miała już wszystkiego dość i postawiła sprawę jasno albo coś z tym zrobie albo koniec.Zdecydowałem się na te tableteki i po jakimś czasie wszystko zaczęło wracać do normy.Teraz już wszystko jest ok.
Mateusz39
 

Re: Poprawa erekcji

Postprzez Maurycy » niedziela, 13 sierpnia 2017, 19:40

Ja też stosowałem iqman i aż tak rewelacyjnych rezultatów to jak mam być szczery to się nie spodziewałem.A to mega zaskocznie.Erekcja taka jak nigdy, sam czas dłuższy.Żona była bardzo zaskoczona, możliwościami
Maurycy
 

Re: Poprawa erekcji

Postprzez Miesiek » niedziela, 20 sierpnia 2017, 18:28

A ja miałem ostatnio przykrą przygodę, po zastosowaniu Iqman miałem tak silną erekcje, ze partnerowi krzywdę zrobiłem...
Miesiek
 

Re: Poprawa erekcji

Postprzez Kamikaze » piątek, 8 września 2017, 00:49

Ten IQman musi być świetny, skoro tyle osób go poleca. Może po niego sięgnę - nie mam wielkich problemów, ale pomoc w tej sferze zawsze mile widziana :)
Kamikaze
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 7 września 2017, 23:41

Re: Poprawa erekcji

Postprzez erwin57893 » czwartek, 12 października 2017, 08:01

Tutaj powinno się ogarnąć psychikę a nie jakieś tabsy - jeśli coś nawala to właśnie nasza głowa w tym wypadku :D.


____________
tabletki na erekcję bez recepty
erwin57893
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 11 października 2017, 11:19

Postprzez » czwartek, 12 października 2017, 08:01

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Warte polecenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron