Poprawa erekcji

Poprawa erekcji

Postprzez AndrzejSD » niedziela, 22 listopada 2015, 21:14

Jeżeli dopadły was podobnie jak to miało miejsce u mnie problemy z erekcją, to polecam zainteresowanie się środkiem IQman. Mi on pomógł rewelacyjnie
AndrzejSD
 

Postprzez » niedziela, 22 listopada 2015, 21:14

 

Re: Poprawa erekcji

Postprzez AndrzejH » sobota, 19 grudnia 2015, 19:28

Ja też stosowałem IQman i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałem. W końcu seks bez obaw, że coś będzie nie tak
AndrzejH
 

Re: Poprawa erekcji

Postprzez Łukaszewski » środa, 27 stycznia 2016, 20:20

Ja też stosowałem IQman i nie ma co pisać i zbytnio sie wywodzić, jak dla mnie nie ma obecnie lepszego i bardziej skutecznego środka pod tym względem
Łukaszewski
 

Re: Poprawa erekcji

Postprzez Bodzio » środa, 9 marca 2016, 20:41

Ja stosowałem IQman i jestem bardzo zadowolony z efektu, erekcja znów jest taka jak powinna być, ze tak napiszę...
Bodzio
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek, 7 marca 2016, 19:53

Re: Poprawa erekcji

Postprzez Uwo » środa, 6 kwietnia 2016, 20:58

Ja też stosowałem iqman i jestem bardzo zadowolony, silniejsza erekcja, znacznie wydłużany czas samego aktu.. jak dla mnie rewelacja
Uwo
 

Re: Poprawa erekcji

Postprzez Maciej » sobota, 14 maja 2016, 21:39

Ja też stosowałem iqman i jak dla mnie to nie ma lepszego środka na poprawę erekcji. w końcu seks znów sprawia mi przyjemność, bo wcześniej to było więcej strachu niż to było warte
Maciej
 

Re: Poprawa erekcji

Postprzez Janusz » piątek, 20 maja 2016, 21:16

Też stosowałem iqman i jestem jak najbardziej zadowolony z uzyskanego efektu. W końcu seks znów jest taki jak powinien być
Janusz
 

Re: Poprawa erekcji

Postprzez Piotrek » niedziela, 5 czerwca 2016, 21:30

Ja też stosowałem iqman i jak dla mnie nie ma lepszego srodka wspomagającego ereckję
Piotrek
 

Re: Poprawa erekcji

Postprzez Michał J » wtorek, 2 sierpnia 2016, 18:52

W przypadku, gdy ja miałem problemy z erekcją, to kupiłem Iqman, po 3 miesiącach brania tabletek, nie ma żadnych problemów, erekcja idealna a i czas w jakim mogę się kochać, znacznie się wydłużył (ku zadowoleniu żony)
Michał J
 

Re: Poprawa erekcji

Postprzez sarana » piątek, 12 sierpnia 2016, 19:42

Ja dopiero co kupiłem IQman i liczę na szybki efekt, a co dla mnie ważniejsze stały. mam już dosyć zastanawiania się, czy tym razem się uda czy nie
sarana
 

Postprzez » piątek, 12 sierpnia 2016, 19:42

 

Następna strona

Powrót do Warte polecenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron