pomoc dzieciom

pomoc dzieciom

Postprzez kierr » poniedziałek, 3 czerwca 2019, 11:40

Znajomi przeglądając internet trafili na apel dotyczący potrzebnej pomocy dla podopiecznej Fundacji Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/. Mimo iż sami niewiele mają ale postanowili pomóc choćby małym datkiem. Każdy z Nas też tak może zrobić i pomóc
kierr
 
Posty: 56
Dołączył(a): wtorek, 21 maja 2019, 10:50

Postprzez » poniedziałek, 3 czerwca 2019, 11:40

 

Re: pomoc dzieciom

Postprzez Ela78 » czwartek, 27 czerwca 2019, 14:12

Oooo widzę, że ktoś z Was wspiera moją ulubioną fundację Szlachetny Gest www.szlachetnygest.pl . Mam do niej sentyment, bo pomogli w powrocie do zdrowia synkowi przyjaciółki. Te pieniądze naprawdę mają moc w czynieniu dobra.
Ela78
 
Posty: 587
Dołączył(a): poniedziałek, 6 marca 2017, 20:14

Re: pomoc dzieciom

Postprzez flara » poniedziałek, 15 listopada 2021, 17:25

Ja jestem zdania, że trzeba pomagać, jeżeli mamy taką możliwość. Osobiście jestem wolontariuszem i pracowałam przy wielu akcjach pomocy dzieciom, obecnie najbardziej wspieram pobliską mi fundację Gwiazdeczka w Warszawie. Wspomagam ich finansowo, ale dużo robię właśnie jako wolontariusz, mamy zajęcia z dziećmi, które mają różne zaburzenia rozwoju. Fundacja faktycznie działa sprawnie i efekty jej pracy są widoczne, wiele rzeczy jest organizowanych :), polecam.
flara
 
Posty: 50
Dołączył(a): czwartek, 8 października 2020, 08:07

Re: pomoc dzieciom

Postprzez DamianPol » poniedziałek, 11 września 2023, 16:29

Jeżeli chcielibyście pomóc dzieciom wybierając fundację, która przede wszystkim w swojej działalności skupia się właśnie na dobrze dzieci leczących się onkologicznie, jednocześnie wspierają oddziały onkologiczne i hematologiczne, a pod ich opieką jest aż 19 oddziałów w całej Polsce. Dlatego warto zajrzeć na ich stronę internetową https://www.urticadzieciom.pl/nasza-dzialalnosc/ gdzie znajdziecie dokładne informacje na temat ich działalności. Na pewno każde nawet najmniejsze wsparcie docenią, bo jest to krok w lepszą przyszłość ich podopiecznych.
DamianPol
 
Posty: 861
Dołączył(a): poniedziałek, 24 lutego 2020, 11:32

Postprzez » poniedziałek, 11 września 2023, 16:29

 


Powrót do Warte polecenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron