iLeasing

iLeasing

Postprzez nixa89 » poniedziałek, 26 czerwca 2017, 20:14

od siebie mogę polecić ofertę iLeasingu od https://www.platformafinansowa.pl
dla osób które nie wiedza czy lepiej wziac cos w leasing czy moze lepiej wziac kredyt niech do mnie napisza to opowiem o roznicach jednak dodam tylko, ze na ten moment platforma finansowa jest liderem w kwestii leasingu i bardzo fajnie dopasowuja wszystko do mozliwosci. Z formalnosciami tez pomagaja.
nixa89
 
Posty: 10
Dołączył(a): sobota, 17 czerwca 2017, 10:01

Postprzez » poniedziałek, 26 czerwca 2017, 20:14

 

Re: iLeasing

Postprzez Ekros » wtorek, 27 czerwca 2017, 09:47

ja brałem tam leasing przez internet na drona i dostałem przyznam całkiem dobre warunki :) platforma finansowa póki co chyba lideruje w kwestii leasingu online to fakt
Ekros
 

Re: iLeasing

Postprzez Jurek39 » piątek, 30 czerwca 2017, 09:19

a dostanę tam leasing na elektronarzędzia? normalnie na wszyzstko dają leasingi? kojarzę tą platformę finansową, żona kiedyś jakiś kredyt ratalny na komputer tam brała, ale co do leasingu to ja jestem w tych sprawach zielony
Jurek39
 

Re: iLeasing

Postprzez Andius » piątek, 30 czerwca 2017, 09:28

Dostaniesz na pewno, platforma finansowa na wszystko Ci da leasing, czy to firmowy czy konsumencki. Zadzwoń tam albo złóż wniosek online i zapytaj, ja brałem ostatnio kilka niedużych urządzeń do biura w i-leasingu :)
Andius
 

Re: iLeasing

Postprzez Gość » poniedziałek, 3 lipca 2017, 10:02

Andius napisał(a):Dostaniesz na pewno, platforma finansowa na wszystko Ci da leasing, czy to firmowy czy konsumencki. Zadzwoń tam albo złóż wniosek online i zapytaj, ja brałem ostatnio kilka niedużych urządzeń do biura w i-leasingu :)


ok zapytam, poczytałem trochę opinii o tej platformie finansowej i dużo ludzi zachwala warunki leasingu, nie chcę wydawać na te elektronarzędzia od razu jednorazowo dużego kosztu tylko porozkładać sobie to właśnie na miesięczne raty i wliczać w koszty co miesiąc.
Gość
 

Re: iLeasing

Postprzez bibitka » wtorek, 4 lipca 2017, 13:26

Ja również brałam ten leasing przez platformę finansową także mają świetne warunki wystarczy poczytać ich ofertę. Brałam drukarkę do firmy właśnie w tym i-leasingu także przeglądałam też inne oferty i platforma ma najkorzystniejszą wystarczy wejść na ich stronę i wszystko można zobaczyć. Zresztą wszystko załatwia się tam przez internet
bibitka
 

Re: iLeasing

Postprzez kajka » poniedziałek, 10 lipca 2017, 12:45

a jak długo czeka się na weryfikację w przypadku tego i-leasingu? bo też słyszałam trochę dobrego o tej firmie, która udziela i-leasingu, ale chciałabym taki leasing przez internet szybko załatwic, na pewno nie chcę przez bank tego robić dlatego szukam innych rozwiązań
kajka
 

Re: iLeasing

Postprzez ekojh » środa, 19 lipca 2017, 09:06

Kilkanaście minut jesli dobrze pamiętam, tam formalności są uproszczone do minimum, ja co jakiś czas jak coś nowego potrzebuję do firmy to biorę przez i-leasing, nawet do domu sprzęt w leasingu konsumenckim brałem.
ekojh
 

Re: iLeasing

Postprzez adja » środa, 26 lipca 2017, 11:56

Wziąłam po namowach kilku znajomych i-leasing na kasę fiskalną i urządzenie do manicure do mojego salonu kosmetycznego. Przyznam wam, że warto wziąć taki leasing online bo jakoś nawet tego nie odczuwam że płacę raty leasingowe, wliczam to w koszty i jeszcze lepiej jest :)
adja
 

Re: iLeasing

Postprzez Dionizy550 » piątek, 28 lipca 2017, 10:33

Najlepiej zanim się coś źle zrobi to poczytać, zebrać informacje na ten temat i dopiero mając pewność co i jak można to robić. Wtedy nie będzie wątpliwości odnośnie pomyłki czy jakiegoś błędu :).
Dionizy550
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 21 lipca 2017, 15:22

Postprzez » piątek, 28 lipca 2017, 10:33

 

Następna strona

Powrót do Warte polecenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron