Strona 1 z 1

Komunia święta -

PostNapisane: czwartek, 21 lutego 2019, 22:15
przez Arginina
Moja córa, planowo ma mieć I komunię świętą w tym roku, sukienki są z góry narzucone - każda ma mieć taką samą albę. No trudno, to pierwsza taka "impreza" w jej życiu i musi być ubrana kropka w kropkę jak inne dziewczęta. Uważam, że to srogo niesprawiedliwe. Jednak pomyślałam, że wyróżnię ją drobiazgami. Wianek już wybrany, wiem, gdzie zrobię fryzurę i myślę teraz jeszcze o butach. Buty komunijne dla dziewczynek są naprawdę przepiękne - bardzo podobają mi się w tym sklepie, jednak nie wiem, jak wygląda jakość w stosunku do ceny https://buciksklep.pl/Buty-komunijne. Opłaca się? Czy ktoś tam kupował? Proszę o opinie!

PostNapisane: czwartek, 21 lutego 2019, 22:15
przez Reklama

Re: Komunia święta -

PostNapisane: środa, 1 maja 2019, 11:33
przez Magnolia35
My jesteśmy zaproszeni w tym roku na komunię do córki mojej siostry, więc pomagam jej z takimi samymi dylematami.
Najpierw trzeba było wybrać miejsce na przyjęcie i podobała jej się opcja tej restauracji: http://www.rozdroze.pl/ z menu na ich kieszeń.
Potem dylemat z albą, ale oni akurat są super zadowoleni, że taka opcja przeszła. Teraz wianki i buty.
Jeśli chodzi o buty to moja siostra zdecydowała się na normalne, białe trampki, bo takie typowe komunijne to wydatek na jeden raz.

Re: Komunia święta -

PostNapisane: środa, 17 lipca 2019, 09:07
przez Silesja
taki strój można również wypożyczyć - fakt nie ma co kupować takiej sukienki na raz. Jak z innymi sprawami jak np fryzura na komunię? Wiem że bardzo często nie ma czasu na wszystko żeby zaplanować na ostatni guzik ale zawsze można skorzystać z usług firmy, zajmującej się uczesaniem i to z dojazdem do klienta :) W razie czego mogę polecić MobileSalon http://www.mobilesalon.net/nasze-uslugi ... em-krakow/ bo oni znają się na rzeczy :)

Re: Komunia święta -

PostNapisane: środa, 23 października 2019, 19:51
przez marekjk
Uważam,że pomysł z albami był świetny, bo dzieci już nie myślą o całym stroju i nie konkurują ze sobą - szczególnie dziewczynki.

Re: Komunia święta -

PostNapisane: czwartek, 19 grudnia 2019, 19:20
przez rea8
Macie komunię na przyszły rok? Ja tak samo... I jak przebiegają u was przygotowania? U nas całkiem dobrze, praktycznie mamy wszystko przygotowane. Teraz tylko pozostanie kwestia wyboru odpowiedniego stroju. Może tutaj https://mkmaryla.pl dokonam w sumie zakupu... W końcu mają tam eleganckie alby i pięknie uszyte.

Re: Komunia święta -

PostNapisane: sobota, 28 grudnia 2019, 15:12
przez katia
A jakbyście szukali eleganckie zaproszenia na komunię to możecie w tym kierunku odwiedzić https://farrowdesign.pl/ . jest to porządna firma, która tworzy niesamowite zaproszenia okolicznościowe. Które nie są nachalne, lecz gustowne i stworzone ze smakiem.

PostNapisane: sobota, 28 grudnia 2019, 15:12
przez Reklama