jaką pamiętkę dla osoby chcącej służyć Bogu>

jaką pamiętkę dla osoby chcącej służyć Bogu>

Postprzez Magda » niedziela, 29 października 2017, 09:23

Mam pewien problem i od razu zaznaczam, że jestem ateistką. Moja bardzo bliska przyjaciółka postanowiła wstąpić do zakonu. Nie wiem, czy w takiej sytuacji wypada jej podarować jakiś upominek powiedzmy z księgarni katolickiej ? Nie mam zielonego pojęcia na ten temat...
Magda
 

Postprzez » niedziela, 29 października 2017, 09:23

 

Re: jaką pamiętkę dla osoby chcącej służyć Bogu>

Postprzez płotka » poniedziałek, 20 sierpnia 2018, 13:44

Myślę że to świetny pomysł. Ale lepiej chyba byłoby jej podarować np. jakiś różaniec i kartkę - najlepiej zrobioną samemu i wtedy to byłaby dla niej piękna pamiątka :-)
https://www.ckm.pl/lifestyle/dlaczego-hifu-poznaj-zalety-zabiegow-ultraformer-iii,21174,1,a.html - dzięki zabiegowi Ultraformer III HIFU zostaje pobudzona produkcja kolagenu i elastyny, co powoduje znakomity efekt liftingu!
płotka
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 20 sierpnia 2018, 13:38

Re: jaką pamiętkę dla osoby chcącej służyć Bogu>

Postprzez krycho » sobota, 5 stycznia 2019, 07:49

Najlepiej Pismo Święte.
Wybierając usługi pogrzebowe Koszalin zapewniamy odpowiedni pochówek
krycho
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek, 18 grudnia 2018, 13:24

Re: jaką pamiętkę dla osoby chcącej służyć Bogu>

Postprzez milka » sobota, 15 czerwca 2019, 16:57

Wydaje mi się, że dużo pomysłów na prezenty dla takiej osoby znajdziesz w katolickiej księgarni internetowej https://www.swietywojciech.pl/ Są tam różne ładnie wydane albumy, biografie świętych, książki o historii Kościoła itd.
milka
 
Posty: 305
Dołączył(a): piątek, 4 grudnia 2015, 09:31

Re: jaką pamiętkę dla osoby chcącej służyć Bogu>

Postprzez Grzesiek112 » sobota, 7 września 2019, 18:44

może jakieś artykuły piśmiennicze? To zestaw idealny na każdą okazję. Kupowałem kiedyś pióra i mogę polecić Ci kolekcję Viva Pens :) Tego typu akcesoria przydadzą się każdemu, niezależnie od tego komu chce służyć :wink:
Grzesiek112
 
Posty: 65
Dołączył(a): wtorek, 30 kwietnia 2019, 08:47

Re: jaką pamiętkę dla osoby chcącej służyć Bogu>

Postprzez minna » sobota, 13 listopada 2021, 10:13

dewocjonalia?
minna
 
Posty: 52
Dołączył(a): czwartek, 8 października 2020, 09:13

Re: jaką pamiętkę dla osoby chcącej służyć Bogu>

Postprzez flara » sobota, 13 listopada 2021, 10:19

Też uważam, że dewocjonalia to dobry pomysł może jakiś różaniec albo medalion? Medaliony nie zajmują dużo miejsca, a są naprawdę fajną pamiątką. Sama podarowałam kilka babci, która preferuje właśnie takie prezenty. Dewocjonalia, w tym i te medaliki kupisz łatwo w sklepie internetowym San Gabriele. Sklep jest już przeze mnie sprawdzony, mają wiele różnych produktów, pięknie wykonanych i trwałych, do tego w korzystnych cenach. Przesyłki przychodzą szybko, są dobrze zapakowane, polecam serdecznie.
flara
 
Posty: 50
Dołączył(a): czwartek, 8 października 2020, 08:07

Re: jaką pamiętkę dla osoby chcącej służyć Bogu>

Postprzez erna56 » środa, 15 grudnia 2021, 16:56

Jeśli dana osoba jest zdecydowana na to, żeby pójść na księdza lub zakonnicę, to na pewno przyda się ładnie wykonany różaniec, który będzie jej przypominał o bliskich. Widziałam, że tutaj są takie dostępne https://www.meritohurt.pl/rozance.html . Ceny są na każdą kieszeń, do wyboru masz też różne wzory i kolory. Na pewno duchownemu przyda się taki prezent.
erna56
 
Posty: 503
Dołączył(a): piątek, 6 listopada 2020, 18:58

Re: jaką pamiętkę dla osoby chcącej służyć Bogu>

Postprzez krystynazgazowni » niedziela, 21 sierpnia 2022, 11:07

Warto zajrzeć do sklepu internetowego http://sklepsakralny.pl/ w którym nawet jest specjalna kategoria poświęcona prezentom dla księży. Można na przykład kupić nowy ornat, relikwiarz, kielich czy monstrancję. Także znajdziecie tam kartki z podziękowaniami dla księdza. :)
krystynazgazowni
 
Posty: 230
Dołączył(a): czwartek, 2 marca 2017, 08:37

Re: jaką pamiętkę dla osoby chcącej służyć Bogu>

Postprzez olix81 » sobota, 28 stycznia 2023, 23:00

Różne osoby mogą mieć różne pomysły na pamiątki dla kogoś, kto chce służyć Bogu. Jedną opcją mogłaby być modlitewnik z pięknym wyglądem i przestrzenią na notowanie ważnych modlitw i refleksji. Innym pomysłem mogłoby być książka z inspirującymi cytatami religijnymi lub historiami związanymi z wiarą.
olix81
 
Posty: 3
Dołączył(a): sobota, 28 stycznia 2023, 22:54

Postprzez » sobota, 28 stycznia 2023, 23:00

 

Następna strona

Powrót do Katolicyzm

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron