Ciuchowe zakupy

Ciuchowe zakupy

Postprzez Obinn » piątek, 20 kwietnia 2018, 13:03

Jestem zdecydowaną zwolenniczką zakupów przez internet. Jeżeli tylko uda się znaleźć dobry sklep czy hurtownie internetową to takie zakupy stają sie bardzo dużą przyjemnością. Może popatrz sobie tutaj http://larado.pl/hurtownia-odziezy-damskiej/ , za jakimiś ciekawymi ciuchami. Sądzę, że bedziesz z tego zadowolona.
Obinn

Postprzez » piątek, 20 kwietnia 2018, 13:03

Re: Ciuchowe zakupy

Postprzez Arkadiusz1 » niedziela, 6 maja 2018, 06:43

Ale przecież dzisiaj standardem są takie zakupy. Ja sam czasem sprzedaję moje ubrania, które nie były trafionym zakupem, lub po prostu takie po sezonie. Biorąc pod uwagę to, jak proste jest nadanie paczki inpost poprzez portal Furgonetka, to każdy byłby w stanie zacząć taki handel. Chyba nie muszę pisać, jak bardzo się to opłaca ;)
Arkadiusz1

Postprzez riki32 » poniedziałek, 7 maja 2018, 19:05

Ja uwielbiam sukienki dżinsowe. Sukienki dżinsowe to wygodne i uniwersalne ubranie. Może i nie da się ich założyć na każdą okazję, ale na bardzo wiele jak najbardziej. Pasują do mojej stylizacji więc korzystam z możliwości wyboru. Mam długie i krótkie, obcisłe i bardziej zwiewne, są super.
riki32

Postprzez Grycan » środa, 16 maja 2018, 13:40

Kupowanie na promocjach pozwala zaoszczędzić pieniążki
Grycan

Postprzez milka83 » czwartek, 17 maja 2018, 11:01

Nie ma co się bać zamawiać ubrań przez internet. Od lat zamawiam bluzki do pracy i jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się, żebym miała jakiś problem z ewentualnym zwrotem, jeśli rozmiar czy krój nie będzie odpowiadał. Mieszkam w małym mieście, więc nie mam innego wyboru, jeśli chcę zaopatrzyć się w modne bluzki, takie jak np. na blogach jak tutaj http://blog.rosanegra.pl/bluzki-wizytowe-co-warto-wiedziec, gdyż u nas nikt takich nie sprowadza.
milka83

Postprzez » czwartek, 17 maja 2018, 11:01

Powrót do Coś o sobie