CENZURA - przedstawiamy się

CENZURA - przedstawiamy się

Postprzez Foreverslim » czwartek, 13 listopada 2014, 18:42

Pod loginem CENZURA kryje się dział kontaktu z klientem importera jednego z najpopularniejszych suplementów diety legalnie dostępnych obecnie w Polsce. Kanał dyskusyjny na niniejszym (jak i nie tylko, bo będziemy również obecni na innych forach) jest dla nas bardzo ważny, stanowi bowiem dodatkowe źródło informacji jakie są przeznaczone dla naszej firmy oraz bezcenne dla nas opinie naszych klientów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami za pośrednictwem forum, jak również dziękujemy za każdą nadesłaną opinię. W przypadku pytań do naszej firmy, jakie Państwo zadacie za pośrednictwem forum, uprzejmie informujemy, że postaramy się na nie odpowiedzieć tak szybko jak to będzie możliwe. Równocześnie zapraszamy na naszą nową stronę internetową www.CENZURA
Foreverslim

Postprzez » czwartek, 13 listopada 2014, 18:42

Re: CENZURA - przedstawiamy się

Postprzez smutas » czwartek, 13 listopada 2014, 18:44

Faktycznie bardzo ciekawa oferta, szczególnie miło byłam zaskoczona obowiązująca promocją
smutas

Postprzez Martin » czwartek, 13 listopada 2014, 18:44

Teraz też mają promocję warto zajrzeć na stronę dystrybutora CENZURA Może CENZURA okażę się trafionym prezentem pod choinkę.
Martin

Postprzez Zośka » czwartek, 13 listopada 2014, 18:45

A ja mam pytanie czy rzeczywiście CENZURA będzie dostępny ponownie w sprzedaży od 28 kwietnia?
Zośka

Postprzez Jaro » czwartek, 13 listopada 2014, 18:45

Wystarczy wejść na stronę.... Przykładowo http://slimorder.pl i masz odpowiedź...
Jaro

Postprzez Oska » czwartek, 13 listopada 2014, 18:46

Pewnie już wiecie ale jest jeszcze kilka stron gdzie można nabyć CENZURA.Na stronie Tekst do odnośnika... zostały jeszce cztery opakowania w promocyjnej cenie.
Oska

Postprzez Barbara » czwartek, 13 listopada 2014, 18:46

A wiecie że na stronie CENZURA jest jeszcze promocja.W bardzo dobrej cenie można dostać trzy opakowania jedno dostajecie gratis.Jest to najkorzystniejsza opcja.Zawsze można kupić składając się z siostra lub koleżanka.
Barbara

Postprzez ojotka » piątek, 14 listopada 2014, 10:46

W końcu widzę, ze dany producent czy dystrybutor oficjalnie występuje na forum. Nikt się nie ukrywa, nie udaje. Gratulacje i szacun. A swoją drogą moja siostra stosowała ten prepatat i nie ukrywam, że tak jak zawsze mogłam w żartach jej delikatnie dopiec co do jej wagi, tak teraz ona może sie mścić na mnie za te kilka lat żartów
ojotka

Postprzez edward443 » wtorek, 6 listopada 2018, 07:20

Tak naprawdę to ja tutaj nie widzę żeby było jakieś przedstawianie.Jak by było przedstawianie to na pewno bym to zauważył.
edward443

Postprzez » wtorek, 6 listopada 2018, 07:20

Powrót do Coś o sobie