Jak mieć więcej energii - Energik

Jak mieć więcej energii - Energik

Postprzez Ferez » sobota, 6 lutego 2021, 07:38

Cześć!
Chciałbym zapytać Was, czy macie może dla mnie podpowiedzi jeżeli chodzi o skuteczne wsparcie w odzyskaniu energii i chęci do działania. Jakie suplementy wybieracie i przede wszystkim czy dają zamierzony efekt :)
Ferez

Postprzez » sobota, 6 lutego 2021, 07:38

Re: Jak mieć więcej energii - Energik

Postprzez DamianEs » środa, 10 lutego 2021, 11:41

No to myślę, że akurat propozycja którą wymieniłeś może okazać się jak najbardziej słuszna ponieważ sam korzystam szczególnie w okresie jesienno-zimowym z opcji od Grinday, własnie Energik https://www.grinday.com/pl/energia/60-e ... zetek.html i muszę przyznać, że sprawdzają się świetnie. Bogaty naturalny skład, skuteczne działanie wspierające procesy zmniejszenia uczucia zmęczenia, znużenia i witalności to jak najbardziej warto.
DamianEs

Postprzez Gabrysia03 » poniedziałek, 15 lutego 2021, 07:54

Akurat tutaj trzeba się zgodzić z wypowiedzią poprzednika i także uważam, że jak brakuje Wam energii, chęci do działania i jednocześnie zależy na dobrym samopoczuciu to zdecydowanie polecam zajrzeć do oferty przygotowanej przez Grinday Energik. Niezła cena, bogaty naturalny skład i efekty które dość szybko jestem w stanie zauważyć (zdrowy i dobry zamiennik energetyków) ;)
Gabrysia03

Postprzez Ferez » sobota, 20 lutego 2021, 11:40

Dzięki za pierwsze podpowiedzi, na pewno sprawdzę i zobaczymy w takim razie jak się jeszcze temat rozwinie i czy Energik naprawdę skutecznie działa
Ferez

Postprzez DamianPol » wtorek, 23 lutego 2021, 08:17

Dokładnie w składzie Energik będzie mogli znaleźć Kofeina bezwodna naturalna, Ekstrakt z korzenia ashwagandhy, Niacyna, Witamina B6, Witamina B12, czy również Kwas pantotenowy dlatego sprawdź https://www.grinday.com/pl/energia/60-e ... zetek.html i przekonaj się jak skutecznie wzmocnić swoją wydajność :)
DamianPol

Postprzez Kazikdobry » poniedziałek, 18 października 2021, 08:17

Ferez napisał(a):Cześć!
Chciałbym zapytać Was, czy macie może dla mnie podpowiedzi jeżeli chodzi o skuteczne wsparcie w odzyskaniu energii i chęci do działania. Jakie suplementy wybieracie i przede wszystkim czy dają zamierzony efekt :)

Energia na jesień właśnie mnie opuściła. Stawiam teraz na koktajle owocowo warzywne. Witamina D. Dużo snu.

-------------

https://taniereku.pl/

Obrazek
Kazikdobry

Postprzez dariawaria » wtorek, 26 października 2021, 15:28

jak radzić sobie z jesienną chandrą? Myślicie, że takie koktajle pomogą? A co z ogólnym poczuciem zmęczenia, spaniem w ciągu dnia? Nie umiem sobie poradzić z tym, że o 17 już robi się szaro :(
dariawaria

Postprzez » wtorek, 26 października 2021, 15:28

Powrót do Coś o sobie