Honda TRX420FA Rancher

Honda TRX420FA Rancher

Postprzez Szwedka » czwartek, 18 lutego 2016, 17:07

Zbliża się maj i miesiąc komunii... Mąż wpadł na pomysł by swojemu chrześniakowi kupić quada takiego jak napisałam w temacie... Ja uważam, że jest to przesada.I nie chodzi mi tu o stronę finansową,ale rozwoju dziecka, tego co może się stać i jakie mogą być tego konsekwencję... Moda,to nie wszystko. Owszem młody był z nami na wakacjach i byliśmy w szkole quadów, poszalał trochę z mężem... pod okiem instruktora, który nawet mnie był wstanie nauczyć i przekonać do tego pojazdu... ale co innego trakt zabezpieczony z instruktorem, a co innego polna droga by o ulicy nie wspomnieć... a takiemu dzieciakowi nawet na zasadzie popisania się przed kolegami wszystko może strzelić do głowy... To autentycznie wolałabym go posłać na miesiąc wakacji na taką imprezę jak w zeszłym roku.... a nie kupwać quada...
Szwedka
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 14 stycznia 2016, 16:08

Postprzez » czwartek, 18 lutego 2016, 17:07

 

Re: Honda TRX420FA Rancher

Postprzez Lewiksa » środa, 20 kwietnia 2016, 08:00

Myślę, że rozsądnie jest mieć na oku takiego kurdupla. Jeżeli już to nie jeden pojazd, a dwa - tak jak instruktorzy na motorach. I jeżdżenie tylko z opiekunem. Uważam, że można przygodę rozpocząć od skuterów w wieku późniejszym, aniżeli teraz dziecku dawać jeździć czymkolwiem. Minimum te 15-16lat. To moje zdanie.
Lewiksa
 
Posty: 18
Dołączył(a): czwartek, 11 lutego 2016, 07:10

Re: Honda TRX420FA Rancher

Postprzez Kazikdobry » wtorek, 11 stycznia 2022, 11:47

Jeżeli będzie potrzebna pomoc profesjonalna - polecam przeczytać ten artykuł https://www.viva-maria.pl/pomoc-drogowa-warszawa/
Kazikdobry
 
Posty: 973
Dołączył(a): środa, 16 stycznia 2019, 14:32

Postprzez » wtorek, 11 stycznia 2022, 11:47

 


Powrót do Honda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość