Koreańczyk po VIN?

Koreańczyk po VIN?

Postprzez Janusz » poniedziałek, 14 marca 2016, 19:04

Może jestem zboczony, nie mniej ostatnio spodobał mi sie Hyundai.... I teraz zastanawiam się nad możliwościami sprawdzenia takiego samochodu... W przypadku produkcji europejskich, sprawa jest prosta. VIN storna http://autoraport.pl i po problemie, po kilku minutach mamy dokładną wiedzę co i jak z samochodem się działo, od opuszczenia taśmy produkcyjnej... a jak to wygląda w przypadku produkcji azjatyckich?
Janusz
 

Postprzez » poniedziałek, 14 marca 2016, 19:04

 

Re: Koreańczyk po VIN?

Postprzez Wojtek » wtorek, 1 sierpnia 2017, 14:55

Janusz napisał(a):Może jestem zboczony, nie mniej ostatnio spodobał mi sie Hyundai.... I teraz zastanawiam się nad możliwościami sprawdzenia takiego samochodu... W przypadku produkcji europejskich, sprawa jest prosta. VIN storna http://autoraport.pl i po problemie, po kilku minutach mamy dokładną wiedzę co i jak z samochodem się działo, od opuszczenia taśmy produkcyjnej... a jak to wygląda w przypadku produkcji azjatyckich?

Ja sprawdzełm na tej stronie "amerykańca" i okazało się, o dziwo,że w moim przypadku sprzedający pisał w ogłoszeniu całą prawdę... byłem zszokowany, nie mniej samochodzik jest faktycznie idealny


Ostatnio przesunięty w górę wtorek, 1 sierpnia 2017, 14:55 przez: Anonymous.
Wojtek
 

Postprzez » wtorek, 1 sierpnia 2017, 14:55

 


Powrót do Hyundai

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość