Galant 1989 rok

Galant 1989 rok

Postprzez Dusia » środa, 17 grudnia 2014, 17:15

Mam możliwośc kupienia zabytku z 1989 roku, sedan, z silnikiem 1,9 w benzynie. Warto? Z wyposażenia dodatkowego ma tylko elektrykę na przodzie, wspomaganie steru i elektryczne lusterka. Zastanawiam się nad zakupem, jako mobilnej reklamy. Co sądzicie o tego typu samochodach? Na co trzeba uważać?
Dusia
 
Posty: 13
Dołączył(a): wtorek, 11 listopada 2014, 15:55

Postprzez » środa, 17 grudnia 2014, 17:15

 

Re: Galant 1989 rok

Postprzez San » poniedziałek, 4 stycznia 2016, 22:19

Wiele osób na tego typu problem, ja osobiście jak zmieniałem samochód to skorzystałem z Autoraportu Po trzech ostrzeżeniach, gdzie gdyby nie raport to zostałbym właścicielem pięknie na pierwszy rzut oka wyglądającego złomu,czwarty samochód okazał się strzałem w dziesiątkę...
San
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela, 15 listopada 2015, 15:37

Re: Galant 1989 rok

Postprzez Karol » wtorek, 1 sierpnia 2017, 15:11

San napisał(a):Wiele osób na tego typu problem, ja osobiście jak zmieniałem samochód to skorzystałem z Autoraportu Po trzech ostrzeżeniach, gdzie gdyby nie raport to zostałbym właścicielem pięknie na pierwszy rzut oka wyglądającego złomu,czwarty samochód okazał się strzałem w dziesiątkę...

Jak szukasz samochodu do codziennej jazdy, a sam pojazd jest od nowości w "całości" - dlatego cytuję cześć dotyczącą autoraportu - i nadal w dobrym stanie, to jappończyk wydaje się lepszym rozwiązaniem, szczególnie patrząc, ze jednostki 1.9 uważam, za jedne z lepszych... na pewno lepiej takiego Galanta niż Golfa... szczególnie gti... :-)
Karol
 

Re: Galant 1989 rok

Postprzez Maniko99 » czwartek, 19 września 2019, 14:34

skoro już mówimy o zabytkach to stare katalizatory możecie sprzedać w skupie U Kowala http://www.katalizatoryukowala.pl/, polecam zapoznać się z ofertą bo płacą całkiem nieźle :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Ostatnio przesunięty w górę czwartek, 19 września 2019, 14:34 przez: Anonymous.
Maniko99
 

Postprzez » czwartek, 19 września 2019, 14:34

 


Powrót do Mitsubishi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron