Suv

Suv

Postprzez Marcelinap » piątek, 26 stycznia 2018, 22:10

Chce kupić auto a dokładniej suv pegueot czy ma ktoś z was takie autko i mógł by mi coś o nim powiedzieć? Z góry dziękuję
Marcelinap
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 26 stycznia 2018, 22:06

Postprzez » piątek, 26 stycznia 2018, 22:10

 

Re: Suv

Postprzez Pajczo » niedziela, 4 marca 2018, 10:39

Hm.. a masz na oku jakiś konkretny model? czy tak ogólnie robisz rozeznanie? My kupiliśmy 3008 jako takie bardziej rodzinne auto i to był dobry wybór. Jest sporo miejsca, bagażnik jest duży, te systemy wspomagania kierowcy to też wygodna
Pajczo
 

Re: Suv

Postprzez Mermagda0 » czwartek, 8 marca 2018, 07:58

To już musisz własnie powiedzieć konkretny model. Tak to nic raczej nikt Ci nie powie. Ale może tez niekoniecznie upierasz się przy marce Peugeot? Może warto rozejrzeć się za innymi opcjami? Ja bym polecała generalnie forda. Przejdź się do salonu https://www.ursyncar.pl/h/samochody_osobowe i zobacz jakie tam mają propozycje. To samo możesz zrobić jeżeli chodzi o inne marki, nie ma co się na jedną zamykać.
Mermagda0
 
Posty: 60
Dołączył(a): poniedziałek, 7 sierpnia 2017, 19:06

Re: Suv

Postprzez Marcello » środa, 21 listopada 2018, 01:12

Peugeoty są super, jak zresztą wszystkie francuskie auta. Ciche, pewne i przede wszystkim mają moc. Są bardzo bezpieczne i wytrzymałe, ale nawet jeśli coś się stanie, to masz zawsze dostęp do licencjonowanego serwisu. Na ten temat więcej informacji zdobędziesz już na konkretnych stronach internetowych.
Marcello
 
Posty: 13
Dołączył(a): wtorek, 20 listopada 2018, 23:43

Re: Suv

Postprzez Wiesiek » czwartek, 19 września 2019, 14:35

Hej wam, chciałem wam polecić skup U Kowala http://www.katalizatoryukowala.pl/, gdzie możecie sprzedać zużyty katalizator :)
Wiesiek
 

Re: Suv

Postprzez Zdzich » czwartek, 9 czerwca 2022, 19:31

Cześć witam wszystkich.
I jak tam ? Kupiłeś Peugeota? kiedyś uważałem że "Francuz - nigdy" :) teraz się z tego śmieję.. Fajne, wygodne samochody dobrze wyciszone i oszczędne.
Zdzich
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek, 9 czerwca 2022, 19:16

Postprzez » czwartek, 9 czerwca 2022, 19:31

 


Powrót do Peugot

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron