Ćwiczenia a odchudzanie?

Re: Ćwiczenia a odchudzanie?

Postprzez av0kado » wtorek, 6 lutego 2018, 10:54

A jak ćwiczycie w domu to jakie macie treningi? Korzystacie z filmików znanych instruktorek?
av0kado
 
Posty: 44
Dołączył(a): wtorek, 6 lutego 2018, 06:51

Postprzez » wtorek, 6 lutego 2018, 10:54

 

Re: Ćwiczenia a odchudzanie?

Postprzez barnej » czwartek, 29 marca 2018, 17:50

Sekretem smukłej sylwetki i zdrowego życia są zbilansowana dieta i aktywność fizyczna. Moim zdaniem na początkowym etapie nie ma potrzeby sięgać po jakieś wymyślne suplementy. Jeśli ktoś nie wie, jak się za to zabrać warto zwrócić się do specjalisty. Moja koleżanka odbyła indywidualny trening w Krakowie w http://apogeepersonalstudio.pl/oferta-treningowa/ i sam widzę pierwsze efekty.
barnej
 
Posty: 66
Dołączył(a): poniedziałek, 25 września 2017, 21:20

Re: Ćwiczenia a odchudzanie?

Postprzez lilka » wtorek, 1 maja 2018, 16:08

Myślę, że warto połączyć ćwiczenia z dietą bo wtedy odchudzanie jest bardziej efektowne. Ja myślę nad trening ems warszawa bo słyszałam wiele dobrego na ten temat. Wydaje mi się, że może być to dość ciekawa forma treningów . Wiele vlogerek chodzi na te treningi i sobie je chwali więc może warto spróbować.
lilka
 
Posty: 81
Dołączył(a): poniedziałek, 21 sierpnia 2017, 21:36

Re: Ćwiczenia a odchudzanie?

Postprzez Izabella » środa, 9 maja 2018, 21:05

U mnie pozytywny skutek dopiero przynislo jak do diety i ćwiczęń dodałam Slimunox Ale zakończyo się to wszystko sukcesem, wiec bylo warto
Izabella
 

Re: Ćwiczenia a odchudzanie?

Postprzez kitty » poniedziałek, 14 maja 2018, 16:02

A moim zdaniem żadne narzędzia nie są potrzebne do ćwiczenia w domu. Można samemu.
kitty
 
Posty: 20
Dołączył(a): poniedziałek, 14 maja 2018, 15:30

Re: Ćwiczenia a odchudzanie?

Postprzez fitciak » sobota, 19 maja 2018, 22:57

Bez ćwiczeń można schudnąć, ale będzie to trwało znacznie dłużej, a nasze ciało może nie wyglądać zbyt fajnie - brak jędrności, zwisająca skóra. WIęc zdecydowanie warto połączyć obie rzeczy. Najlepiej ćwiczyć przynajmniej na początku pod okiem trenera personalnego - można też zdalnie, teraz wielu z nich oferuje usługi takie jak plan dietetyczny online czy plany treningowe i konsultacje.
fitciak
 
Posty: 7
Dołączył(a): sobota, 19 maja 2018, 22:52

Re: Ćwiczenia a odchudzanie?

Postprzez Masterko » poniedziałek, 28 maja 2018, 20:58

Warto ćwiczyć i jednocześnie dobrze się odżywiać - wtedy efekt synergii! Dobrym pomysłem jest spożywanie dużej ilości owoców i warzyw np. w formie soków czy koktajli. Bez wątpienia na naszym rynku wybór wyciskarek jest dzisiaj bardzo duży. Moim zdaniem jednak na szczególną uwagę zasługuje sprzęt marki Muke. Ta wyciskarka wolnoobrotowa to przede wszystkim sprzęt klasy premium. Otrzymujemy na niego 10 lat gwarancji... Muke też daje najwięcej gratisów, w tym Bon na Zdrowie o wartości do 250 zł
Masterko
 
Posty: 167
Dołączył(a): poniedziałek, 12 marca 2018, 19:49

Re: Ćwiczenia a odchudzanie?

Postprzez Marta T » środa, 30 maja 2018, 16:25

Dusia napisał(a):Co sądzicie o dołączeniu do ćwiczeń jako dodatkowy środek wspomagający odchudzanie środka IQgreen? Ostatnio dostałam właśnie reklamówkę tego środka, a właśnie zaczęłam ćwiczyć, bo chce troszke zrzucić z wagi

Ja akurat stosowałam środek, który poleciła mi kuzynka - Foreverslim, nie mniej jestem bardzo z niego zadowolona i ogólnie dzięki uzyskanemu efektowi przekonałam się do suplementacji jako takie, bo wczesniej musze sie przyznać, że podchodziałm do niej z dużą rezerwą
Marta T
 

Re: Ćwiczenia a odchudzanie?

Postprzez iwona 2 » wtorek, 5 czerwca 2018, 19:01

ja zdecydowałam się na zastosowanie Slimunox,. moim zdaniem nie ma lepszego sposobu na wygranie walki z nadwagą
iwona 2
 

Re: Ćwiczenia a odchudzanie?

Postprzez violatta » środa, 6 czerwca 2018, 09:49

Przede wszystkim pamiętaj jedną zasadę! nie waż się na wadze tylko się mierz metrem krawieckim. Pamiętaj że tracąc tkanke tłuszczową zyskujesz mięsnie które mniejszą objetością ważą wiecej od tłuszczu. Waga pójdzie w górę ale i sylwetka się polepszy. Możesz ćwiczyc nawet w domu http://marbo-sport.pl/Cwiczenia-hantlam ... l-156.html Cwiczenia siłowe są dobre zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.
violatta
 
Posty: 265
Dołączył(a): poniedziałek, 13 listopada 2017, 17:20

Postprzez » środa, 6 czerwca 2018, 09:49

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ćwiczenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości