Po ciąży straciłam ochotę na seks

Re: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Postprzez claudia » poniedziałek, 17 listopada 2014, 02:36

ja też straciłam ochotę, ale po 3 miesiącach wszystko wróciło do ”normy”. I patrz na siebie. Odchudzaj się jak ty się źle czujesz a nie dla faceta... A co do ForeverSlim to suplement jak każdy inny, działa jak go się odpowiednio stosuje, moja siostra była nim zachwycona
claudia
 

Postprzez » poniedziałek, 17 listopada 2014, 02:36

 

Re: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Postprzez Magdzica » poniedziałek, 17 listopada 2014, 02:36

U mnie było podobnie, po zakończeniu karmienia, szukałam jakiegoś dobrego suplementu, koleżanka poleciła mi ForeverSlim i okazało to się strzałem w przysłowiową 10
Magdzica
 

Re: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Postprzez gość » poniedziałek, 17 listopada 2014, 02:37

Mi teże foreverslim pomógł ponownie uwierzyć w siebie
gość
 

Re: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Postprzez gość » poniedziałek, 17 listopada 2014, 02:37

gość napisał(a):Mi teże foreverslim pomógł ponownie uwierzyć w siebie


Byłam również załamana, ale efekt obecnie podobny jak cytat który wkleiłam
gość
 

Re: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Postprzez Elwira » poniedziałek, 17 listopada 2014, 02:38

Ja zaczęłam się odchudzać po ciąży, mniej więcej po okresie roku czasu, gdy przestałam karmic dziecko piersią. Zaczełam stosować równiez foreverslim. Po 3 miesiącach waga wróciła do stanu przed ciąży, a co do tematu na jaki odpowiadam, w sumie to dziewczyny współpczuję wam, u mnie nigdy nie było sytuacji takiej, że mąż cos mi wypominał na zasadzie, że mam parę kilo mniej czy więcej, zresztą nie wyobrażam sobie życia z taka osobą. To co jak mam figurę modelki to ok, a jak przytyje to rozwód? A co w sytuacji, gdy z przyczyn chorobowych, np nagła potrzeba brania sterydów, czy choćby cukrzyca przytyjecie, to tez wtedy wasz szanowny małzonek znajdzie sobie następna modelkę a wy na bruk?
Elwira
 

Re: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Postprzez gość » poniedziałek, 17 listopada 2014, 02:38

I powiedzcie mi otwarcie, czy wyrzeczenia z tymi wszystkimi dietami i środkami były opłacalne? Ja nigdy bym siebie nie katowała, dlatego aby w łóżku facetowi było lepiej? Po drugie co to za facet, skoro przez kilka kilogramów sie odkochuje? A co będzie, jeżeli (czego nikomu nie życzę, któraś z was zachoruje na raka i będzie potrzeba ratowania życie poprzez amputację piersi? To wtedy rozwód, bo palantowi coś nie będzie pasować?
gość
 

Re: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Postprzez gość » poniedziałek, 17 listopada 2014, 02:38

Albo facetowi podobasz się taka jaka jesteś albo z niego jest kompletny idiota.Ja sama po ciąży widziałam że nie wyglądam fajnie kilkanaście zbędnych kilogramów ciążyło ale chyba tylko w mojej głowie.Nigdy nie usłyszałam od swojego faceta że wyglądam źle.Mimo to przeszłam na dietę zaczęłam się więcej ruszać wspomagałam się popularnym Foreverslimem.Na razie efekt jest taki że udało mi się schudnąć 12 kg.W nagrodę za mój wysiłek mąż zabrał mnie na zakupy i mogłam wymienić wszystkie ciuchy bo chyba wszystkie które miałam w szafie zrobiły się za duże.
gość
 

Re: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Postprzez gość » poniedziałek, 17 listopada 2014, 02:39

Ja co prawda ochoty na seks nie straciłam, zawsze miałam jej w nadmiarze, podobnie jak mój partner, ale po prostu źle się czułam z tą wyższą wagą. Zredukowałam ją do normalnego poziomu poprzez ćwiczenia, basen, i na koniec zaczełam brać foreverslim (miesiąc) Łącznie waga spadła o 9kg
gość
 

Re: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Postprzez gość » poniedziałek, 17 listopada 2014, 02:39

A po foreverslimie ci wrócił? To w końcu co to jest suplement czy afrodyzjak?
gość
 

Re: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Postprzez Hila » poniedziałek, 17 listopada 2014, 02:40

Moje zdanie jest takie, że po ciąży należy się odchudzać, jeżeli to nie pasuje osobie, która się odchudza, a nie robić tego dla kogoś czy na pokaz. Sama stosowałam ForeverSlim, ale nie na zasadzie, że chciałam dla kogoś tylko chciałam dla siebie, a to uważam, różnica
Hila
 

Postprzez » poniedziałek, 17 listopada 2014, 02:40

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sex

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości