Odchudzanie

Re: Odchudzanie

Postprzez Noela » piątek, 24 listopada 2017, 09:44

Slimunox są to tabletki na których szukałam bardzo długo.Jestem bardzo zadowolona z ich skutecznośći.Oby tylko nie wystąpił efekt jo-jo.
Noela
 

Postprzez » piątek, 24 listopada 2017, 09:44

 

Re: Odchudzanie

Postprzez zosiasamosia » piątek, 12 stycznia 2018, 23:09

nie polecam, chyba, że chcecie sobie zrujnować zdrowie.
zosiasamosia
 
Posty: 6
Dołączył(a): piątek, 12 stycznia 2018, 22:50

Re: Odchudzanie

Postprzez Tysia » niedziela, 28 stycznia 2018, 19:53

Ja jestem bardzo zadowolona z Foreverslimu.U mnie spadek wagi nie był aż tak znaczny jak u innych w tygodniu nie traciłam więcej niż kilogram.Ale przez trzy miesiące brania schudłam 12 kg.A taki spadek wagi już widać.
Tysia
 

Re: Odchudzanie

Postprzez kinia » niedziela, 4 marca 2018, 08:06

Ja po prostu wybieram zdrowe produkty i staram sie jesc regularnie - wystarcza :) Nie wiem czy ma sens sie katowac dietami. Zamieniam produkty wysokotluszczowe na te zdrowsze wersje np zolty ser na http://kremowe.hochland.pl/ - czasami takie drobnostki juz duzo daja :)
kinia
 

Re: Odchudzanie

Postprzez Irena » poniedziałek, 26 marca 2018, 14:30

U mnie organizm rewelacyjnie zareagował na zastosowanie Slimunox. W końcu moja waga spoadła i to oo całe 14 kilo
Irena
 

Re: Odchudzanie

Postprzez ada » czwartek, 29 marca 2018, 21:37

U mnie prym wiedzie colon slim. Od kiedy zaczęłam go stosować nie wyobrażam sobie, aby w mojej diecie zabrakło błonnika. Dał fajny efekt i dobrze go utrzymuje. Dla weteranek odchudzania i dla tych, które zazynają będzie tym ostatecznym :)
ada
 

Re: Odchudzanie

Postprzez Agata » środa, 9 maja 2018, 20:59

Ja zdecydowalam sie na zastosowanie Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu. Biorę te tabletki od dwóch miesęcy i juz 10kilo mniej
Agata
 

Re: Odchudzanie

Postprzez DagmaraTXT » środa, 30 maja 2018, 16:15

W moim przypadku skutecznym sposobem okazał się zakup i zastosowanie tabletek jakie można kupić na stronie http://slim24.pl Stosowałam je przez 3 miesiace i moje wysiłki w końcu przyniosły efekt
DagmaraTXT
 

Re: Odchudzanie

Postprzez Ajka9090 » wtorek, 26 czerwca 2018, 13:59

Słyszałam że coś takiego skutecznie działa i wspomaga odchudzanie https://www.aptekadomlekow.pl/figura-1- ... rebek.html Moja znajoma regularnie to stosuje i przyznam że wygląda całkiem nieźle. Wiadomo figura sama się nie zrobi, po za dietą, suplementami warto się także ruszać, bo aktywność fizyczna jest moim zdaniem robi główna robotę zaraz po odpowiednim odżywianiu.
Ajka9090
 
Posty: 432
Dołączył(a): niedziela, 26 lutego 2017, 17:18

Re: Odchudzanie

Postprzez alinaola22 » sobota, 15 września 2018, 09:08

u mnie zawsze był problem ze słodyczami, ale znalazłam rozwiązanie :) Robie sama w domu, czasem kupię czekoladę z dobrym składem np ze swojskiej piwniczki (słodzona stevią), zjem owoca i jakoś mój organizm się przestawił, juz nie mam takiego łaknienia jak kiedyś szczerze mówiąc! Pozdr !
alinaola22
 

Postprzez » sobota, 15 września 2018, 09:08

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Jak utrzymać wagę?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość