Po ciąży straciłam ochotę na seks

Re: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Postprzez Adam » poniedziałek, 17 listopada 2014, 02:40

Przepraszam, że się wtrącam, ale ogarnia mnie ”jasna ciasna” jak czytam wasze wypowiedzi. I piszę to z punktu widzenia faceta. Owszem z tego co widzę Foreverslim jest skuteczne (z tego co można przeczytać), ale nie rozumiem, jak można sie odchudzać dla faceta. To w końcu co on kocha? Was jako kobiety, partnerki, matki jego dzieci czy wyimaginowany irracjonalny miraż na wasz temat? Jeżeli WY się żle czujecie z wagą to ok, odchudzajcie się byle zdrowo, ale jak wymaga i wymusza na was to wasz partner to radzę się zastanowić. A co będzie za 10, 20 lat jak przybedzie wam lat i pojawi się cellulit, zmarszczki itd Co pół roku operacje plastyczne? A może jak ”JEMU” tak na was zależy to wymaina na młodszy model... Zastanowiłyście się nad tym? osobiście nigdy na myśl by mi nie przyszło by zmuszać osobe którą faktycznie kocham do odchudzania..
Adam
 

Postprzez » poniedziałek, 17 listopada 2014, 02:40

 

Re: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Postprzez gość » poniedziałek, 17 listopada 2014, 02:41

Adam napisał(a):Przepraszam, że się wtrącam, ale ogarnia mnie ”jasna ciasna” jak czytam wasze wypowiedzi. I piszę to z punktu widzenia faceta. Owszem z tego co widzę Foreverslim jest skuteczne (z tego co można przeczytać), ale nie rozumiem, jak można sie odchudzać dla faceta. To w końcu co on kocha? Was jako kobiety, partnerki, matki jego dzieci czy wyimaginowany irracjonalny miraż na wasz temat? Jeżeli WY się żle czujecie z wagą to ok, odchudzajcie się byle zdrowo, ale jak wymaga i wymusza na was to wasz partner to radzę się zastanowić. A co będzie za 10, 20 lat jak przybedzie wam lat i pojawi się cellulit, zmarszczki itd Co pół roku operacje plastyczne? A może jak ”JEMU” tak na was zależy to wymaina na młodszy model... Zastanowiłyście się nad tym? osobiście nigdy na myśl by mi nie przyszło by zmuszać osobe którą faktycznie kocham do odchudzania..

Oj bardzo mało wiesz o psychice kobiet... ja co prawda nie robiłam tego dla męża, ale stosowałam suplement aby zgubic kilogramy
gość
 

Re: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Postprzez KamilaG » poniedziałek, 17 listopada 2014, 02:42

Też odchudzałam się stosując foreverslim, ale nigdy bym nie wpadła na pomysł, aby robic to na zasadzie, że facet tego wymaga... Macie odrobnę honoru?
KamilaG
 

Re: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Postprzez Ilona » poniedziałek, 17 listopada 2014, 02:42

100% racaj, czytając niektóre posty odnoszę wrażenie że piszą je kobiety całkowicie uzależnione od mężczyzn, rozumiem, że każda z nas chce się podobać partnerowi, chce być dla niego pociągająca, ale wszystko ma swoje granice. TO JA MUSZĘ CHCIEĆ, a nie na zasadzie, bo on chce, bo muszę. Owszem muszę to dziecko nakarmić. A co do samego foreverslim, to owszem, również stosowałam, ale dlatego bo JA chciałam, bo JA żle się czyłam. Gdyby mój mąż po porodzie dał mi taki preparat i kazał, to na złość jemu preparat do śmieci a moja waga w górę
Ilona
 

Re: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Postprzez gość » poniedziałek, 17 listopada 2014, 02:43

Ochoty na sex może nie straciła, ale źle się czułam ze swoją wagą. Pomógł ForeverSlim
gość
 

Re: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Postprzez gość » poniedziałek, 17 listopada 2014, 02:43

Zdecydowałaś sie i chcesz go kupić w specjalnej promocji? Zrób to podobnie jak ja. Poprzez stronę www.foreverslim.pl (wystarczy podać mail)
gość
 

Re: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Postprzez Foreverslim » poniedziałek, 17 listopada 2014, 02:45

Niniejsze forum jest kolejnym forum, do które dołączamy do naszej bazy for i które stanowić będzie kolejny swoisty kanał komunikacji z naszej strony z klientami.W ostatnim miesiącu praktycznie wszystkie media od internetu, poprzez radio po telewizje informowały o śmierci młodej dziewczyny w związku z zażywaniem „tabletek odchudzających” zakupionych w internecie. Po pierwsze pragniemy złożyć najbliższym w obliczu tej tragedii wyraz najszczerszego współczucia. Jednak brutalna prawda jest taka, że niestety tak mogą kończyć się swoistego rodzaju eksperymenty na własnym zdrowiu, nie rzadko dokonywane pod wpływem koleżanek. Gdy chęć dorównania do jakiegoś często irracjonalnego wymiaru blokuje nam trzeźwe myślenie. Wielokrotnie nasi klienci pytali się nas o skuteczność ForeverSlim. Faktycznie prawda jest taka, że jest on jednym z najbardziej skutecznych legalnie dostępnych (co pragnę podkreślić z całą stanowczością) suplementów diety dostępnych na rynku polskim. Jednak mimo, tego iż preparat jest po wszelkich badaniach laboratoryjnych, jest zgłoszony do GIS oraz posiada wszelkie wymagane certyfikaty, należy pamiętać, iż aby nie było niepożądanych efektów należy go stosować ściśle z zaleceniami, widocznymi na preparacie. Wracając ogólnie do środków dostępnych w internecie. Pamiętajcie, nasi Drodzy Klienci, że tylko zakup środków dopuszczonych do legalnego obrotu na terenie Polski, jakim jest ForeverSlim, stanowi gwarancję nie tylko zadowolenia z efektów po zakończeniu zażywania suplementu, ale również gwarancję zdrowia. Na początek będziemy starali się dotrzeć do wypowiedzi nas dotyczących, następnie po zapoznaniu się z treścią konkretnych tematów i wpisów postaramy się aktywnie włączyć w dyskusję, wyjaśniając wszelkie Państwa wątpliwości o ile takie będą oraz reagując na Państwa sugestie. Równocześnie z największą przyjemnością pragniemy Państwa zaprosić do korzystania z nowego kanału dystrybucji naszego suplementu pod adresem www.slim24.pl
Foreverslim
 
Posty: 6
Dołączył(a): czwartek, 13 listopada 2014, 18:37

Re: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Postprzez gość » poniedziałek, 17 listopada 2014, 02:45

Ja właśnie dla tego kupiłam i brałam Foreverslim że chciałam pokazać mojemu byłemu facetowi że też potrafię wyglądać jak te wszystkie laski za którymi się oglądał na ulicach.Pokazałam i mam satysfakcję a mu teraz się żółć wylewa.Pacan jeden.
gość
 

Re: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Postprzez gość » poniedziałek, 17 listopada 2014, 02:46

Ja właśnie dla tego kupiłam i stosuję Foreverslim ponieważ po ciąży zostało mi bardzo dużo kilogramów.Ja sama się z tym nie za bardzo dobrze czuje,a każda kobieta chcę się podobać swojemu facetowi.
gość
 

Re: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Postprzez gość » poniedziałek, 17 listopada 2014, 02:46

Rozumiem, że po ciąży, każda z nas chce zgubić kilogramy, sama zreszta tak zrobiłam, ale bez przesady, czy tu wypowadają sie same kury domowe? Ja robiłam to dla własnego dobrego samopoczucia, a nie dla samczego poczucia wartości. Troszkę godności! Robicie to by mu sie podobać???? A (czego nie życzę nikomu) jak was dopadnie choroba i po prostu wasza waga będzie wyższa i to na stałe to co puści was kantem???? To moja rada, zainwestujcie również w adwokata, rozwód przy jednym dziecku, będzie zawsze mniej problematyczny i stresogenny dla jednego dziecka, niz w przypadku gdy zmajstruje wam jeszcze może z dwójkę
gość
 

Postprzez » poniedziałek, 17 listopada 2014, 02:46

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sex

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości