Po ciąży straciłam ochotę na seks

Re: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Postprzez gość » poniedziałek, 17 listopada 2014, 02:47

Ja również brałam Foreverslim , jednak nie ukrywam, że motywacja nie było dogodzenie partnerowi tylko walka o lepsze samopoczucie
gość
 

Postprzez » poniedziałek, 17 listopada 2014, 02:47

 

Re: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Postprzez gość » poniedziałek, 17 listopada 2014, 02:47

Ja tam odchudzam się dla siebie a nie dla faceta.A tak po za tym czy ten Foreverslim jest rzeczywiście taki skuteczny jak wszyscy piszą,
gość
 

Re: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Postprzez gość » poniedziałek, 17 listopada 2014, 02:48

Według mnie nie ma lepszego środka niż Foreverslim.Pomógł nie tylko mi ale i paru moim koleżanką.
gość
 

Re: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Postprzez gość » poniedziałek, 17 listopada 2014, 02:48

Warto postawić na ćwiczenia, aktywność fizyczną. Połączenie ćwiczeń na różne partie ciała pozwala na uzyskanie ładnej sylwetki. Zarówno ud, brzucha, piersi powiekszanie-biustu.net.pl.
gość
 

Re: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Postprzez gośc » poniedziałek, 17 listopada 2014, 02:49

Kupiłam na odchudzanie stosowałam te tabletki trzy miesiące udało mi się dzięki nimi schudnąć.Ale mam teraz jeden malutki problem biust i skóra na brzuchu nie wygląda zbyt dobrze.Jest po prostu obwisła.Ma ktoś jakiś pomysł jak się tego pozbyć.
gośc
 

Re: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Postprzez smutas » poniedziałek, 17 listopada 2014, 02:49

A u mnie z sexem po ciąży nie było problemu, nie mniej gorzej z samopoczuciem ogólnie. Mąż, nawet stwierdził, że bardziej Rubensowska jestem bardziej pociągająca. Kupiłam ForeveSlim (akurat była promocja na www.slim24.pl) i obecnie kończę 2 miesiąc, efekty już widac, ja sie czuję lepiej, jedynie mąż od czasu do czasu szepnie słówko, że wolał, jak ciałka było troszke więcej
smutas
 

Re: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Postprzez Danka999 » poniedziałek, 17 listopada 2014, 02:50

Nie ty jedna....
Danka999
 

Re: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Postprzez Acha » poniedziałek, 17 listopada 2014, 02:50

U mnie z seksem nigdy nie było problemu, nie mniej źle się czułam ze swoją wagą i to spowodowało, że zaczęłam się odchudzać....a co do ForeverSlimu to faktycznie nie ma co mu zarzucić, nawet uważam, że cena jest adekwatna do jakości i nie jest zawyżona...
Acha
 

Re: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Postprzez KarolinaKról » poniedziałek, 17 listopada 2014, 02:51

Zgadzam się również co do skuteczności ForeverSlim
KarolinaKról
 

Re: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Postprzez Kamilag » poniedziałek, 17 listopada 2014, 02:51

KarolinaKról napisał(a):Zgadzam się również co do skuteczności ForeverSlim


Ja po roku czasu dołączam się do cytowanego zdania
Kamilag
 

Postprzez » poniedziałek, 17 listopada 2014, 02:51

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sex

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron