Po ciąży straciłam ochotę na seks

Re: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Postprzez Ulka » poniedziałek, 17 listopada 2014, 02:51

Zazdroszczę Tobie... u mnie jeszcze 3 tygodnie, ale jak na razie 7 kg mniej...
Ulka
 

Postprzez » poniedziałek, 17 listopada 2014, 02:51

 

Re: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Postprzez AnkaSzmit » poniedziałek, 17 listopada 2014, 02:52

A próbowałyście stosować IQGreen? Możecie napisać coś o efektach?
AnkaSzmit
 

Re: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Postprzez AnnaWarszzwa » poniedziałek, 17 listopada 2014, 02:53

Większośc z nas zaraz po porodzie ma zmniejszeone potrzeby seksulane... nie mniej co do zrzucenia wagi po ciąży, to zgodze się z opiniami na temat ForeverSlim
AnnaWarszzwa
 

Re: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Postprzez Jacek8112 » poniedziałek, 17 listopada 2014, 02:53

Moja bratowa brała ForeverSlim razem z mężem (moim bratem, oboje są bardzo zadowoleni
Jacek8112
 

Re: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Postprzez Danka999 » poniedziałek, 17 listopada 2014, 02:54

Zgadzam się z opiniami na tenat ForeverSlim, bo sama go brałam po pewnym rozczarowaniu, ale zastanawiam się nad jednym, czy aby sam problem braku ochoty na sex jest wynikiem wagi po ciąży. Nie abym odradzala odchudzanie. Wręcz przeciwnie, nie mniej sama ochota, to raczej sprawa psychiki i obaw, a nie ochudzania
Danka999
 

Re: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Postprzez KleopatraXX » poniedziałek, 17 listopada 2014, 02:54

Ja też nie zamierzam negować skuteczności tego suplementu, ale tak po prawdzie, brakk ochoty na seks to raczej sfera psychiczna a nie otyłości? Bo nawet jak nam takowa przeszakadza, to też pod względem psychiki, a nie możliwości samego współżycia, wiec tak naprawdę to w czym problem?
KleopatraXX
 

Re: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Postprzez PtakDodo » poniedziałek, 17 listopada 2014, 02:55

A wzięłaś pod uwagę, że ten ”brak ochoty” to nie kwestia tego, że jej się nie chce, tylko swoistego braku akceptacji swojego ciała po ciąży, przez to że tu i tam co nieco zostało? Jaką masz gwarancję, że mąż jej nie uraził np głupim dowcipem, który ona wzięła sobie do serca i wcale nie musiało to być po porodzie, ale równie dobrze w trakcie ciąży? Przykładowo, gdyby mąż wyzywał cie w w ciąży od wszystko pochłaniającej świni, wieloryba, słonicy, to gdybyś wiedziała że co nieco wagi ci zostało, to tak chętnie kochałabyś się z mężem? Dlatego rozumiem, dziewczyny, które po ciąży chcą poprawić sobie sylwetkę poprzez wspomożenie odchudzania suplementem diety
PtakDodo
 

Re: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Postprzez Turia » poniedziałek, 17 listopada 2014, 02:55

Najprościej to zastosowac jakąs lekką dietę i ForeverSlim... w moim przypadku to pomogło, ale nie miało to w żaden sposób związku z seksem...
Turia
 

Re: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Postprzez Dosiaczek » poniedziałek, 17 listopada 2014, 02:56

A mi wręcz przeciwnie. Apetyt znacznie wzrósł, podobnie jak jakość. Co do wagi, to owszem była i jest większa, ale nie robiłam z tego tragedii. owszem obecnie zamierzam się odchudzić z pomocą Foreverslim, ale nie ze względu na seks czy partnera, ale dla lepszego własnego samopoczucia. Po prostu skończyłam karmić i mogę teraz wziąć się za siebie
Dosiaczek
 

Re: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Postprzez Kowalska » poniedziałek, 17 listopada 2014, 02:56

Czy apetyt się zwiększa czy zmniejsza to sprawa indywidulana, moje zdanie jednak jest takie, że najważniejsze, to odchudzać się z własnej woli, by samemu się lepiej czuć. Nigdy w życiu natomiast nie warto odchudzać się dla faceta. To nie ma sensu...
Kowalska
 

Postprzez » poniedziałek, 17 listopada 2014, 02:56

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sex

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron