Adwokat ze Śląska? - pomocy!

Adwokat ze Śląska? - pomocy!

Postprzez balla » poniedziałek, 19 lutego 2018, 08:15

Pilnie szukam sprawdzonego adwokata ze śląska, będę wdzięczna za wszystkie propozycje.
Pozdrawiam.
balla
 
Posty: 30
Dołączył(a): poniedziałek, 27 listopada 2017, 11:05

Postprzez » poniedziałek, 19 lutego 2018, 08:15

 

Re: Adwokat ze Śląska? - pomocy!

Postprzez kordka » wtorek, 27 lutego 2018, 19:26

Na terenie śląska znam tylko adwokaci Chorzów i muszę przyznać, że w skali całej Polski uważam ich za najlepszych. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie w powierzone sprawy. Aż chciałoby się aby wszyscy adwokaci byli tak kompetenti i posiadali taką wiedzę. Myślę, że będziesz usatysfakcjonowana z podjętej współpracy.
kordka
 
Posty: 117
Dołączył(a): wtorek, 24 października 2017, 20:21

Re: Adwokat ze Śląska? - pomocy!

Postprzez Hosia13 » poniedziałek, 12 marca 2018, 12:07

Jeśli chodzi o wybór naprawdę dobrego adwokata i kancelarii prawnej, to z całą pewnością można powiedzieć, że sprawa do takich znów najłatwiejszych rzeczy nie należy. Głównie przez dużą ilość tego typu podmiotów. Z jednej strony to dobrze, bo mamy większy wybór, ale z drugiej strony ten duży wybór generuje dodatkowe problemy.

Ale tak owak, jak zwykle, najlepiej działać z polecenia i po prostu popytać znajomych i przyjaciół. Na pewno ktoś z naszych znajomych miał już do czynienia z prawnikami i adwokatami, dzięki czemu nasz wybór będzie już wówczas dużo łatwiejszy. Przykładowo, jakiś czas temu potrzebowałem speca z Katowic od odszkodowań górniczych. Popytałem trochę znajomych i polecili mi kancelarię z wieloletnim doświadczeniem http://kancelariafortis.pl/ Co prawda oni specjalizują się rónież w innych dziedzinach prawnych, ale to w zasadzie w niczym nie przeszkadza.
Ja już teraz niczego nie chwalę ani nie ganię. To głupie stanowisko wobec życia.
Hosia13
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek, 27 lutego 2018, 22:19

Re: Adwokat ze Śląska? - pomocy!

Postprzez violatta » środa, 13 czerwca 2018, 17:16

Ja również szukam na śląsku a dokładniej to interesuje mnie Kancelaria adwokacka Będzin. Znacie moze tą http://adwokat-szostak.pl/ ? macie jakieś opinie? bylam bym bardzo wdzięczna za podpowiedzi. a Sama poczytam komentarze z góry :)
violatta
 
Posty: 265
Dołączył(a): poniedziałek, 13 listopada 2017, 17:20

Re: Adwokat ze Śląska? - pomocy!

Postprzez MarcinTreleMele » poniedziałek, 9 lipca 2018, 18:18

W Katowicach na pewno znajdziesz pełno dobrych ofert pomocy prawnej :)
MarcinTreleMele
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela, 8 lipca 2018, 12:01

Re: Adwokat ze Śląska? - pomocy!

Postprzez Ajka9090 » czwartek, 16 sierpnia 2018, 09:28

Na Śląsku, w Gliwicach jest świetna Kancelaria Adwokacka Wojas Pawlak. Bardzo mi pomogli, gdy brałam rozwód z już moim byłym mężem. Za to mojej przyjaciółce i jej mężu pomogli ze sprawą karną. Ich rozprawa akurat toczyła się przez wiele miesięcy, ale w rezultacie Państwo Wojas tak świetnie załagodzili całą sprawę, że moi znajomi nie mają zbyt wielu konsekwencji. Nie będę tutaj pisać o co chodziło, bo nie jest to moja sprawa, ale naprawdę ta kancelaria jest super.
Ajka9090
 
Posty: 432
Dołączył(a): niedziela, 26 lutego 2017, 17:18

Re: Adwokat ze Śląska? - pomocy!

Postprzez MarekTr » poniedziałek, 24 września 2018, 13:32

Ja korzystałem z usług Kancelarii Adwokackiej Adwokat Aneta Majowska z Tarnowskich Gór - zdecydowanie polecam. Potrzebowałem pomocy w zakresie prawa rodzinnego i znajomy doradził mi się z nią skontaktować. Nie żałuję - pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta i skuteczność. Myślę, że bez pomocy Pani adwokat ta sprawa mogłaby nie mieć tak szybkiego i pozytywnego finału.
MarekTr
 
Posty: 156
Dołączył(a): czwartek, 30 sierpnia 2018, 17:27

Re: Adwokat ze Śląska? - pomocy!

Postprzez Ewakuacja » wtorek, 20 listopada 2018, 08:53

Ale w ogóle jaki jest problem? Tzn. jaka to sprawa, czy rozwód, alimenty, czy może chodzi o mobbing w pracy albo nie wiem.. Sprawa karna? Bo ciężko jest ogólnie znaleźć adwokata, który wszystkim się zajmuje. No i równie ciężko kogoś Ci doradzić. Na śląsku znajduje się kancelaria pana mecenasa Mateusza Szymkowiaka. Ma swoje siedziby w Bielsko-Białej oraz w Katowicach, więc gdzie Ci bliżej.
Ewakuacja
 
Posty: 327
Dołączył(a): poniedziałek, 1 maja 2017, 18:23

Re: Adwokat ze Śląska? - pomocy!

Postprzez Marcello » środa, 21 listopada 2018, 01:20

Jeśli chodzi o tematy rodzinne to zdecydowanie specjalistą jest Kancelaria Hilarowicz z Opola. Spróbuj u nich ze swoją sprawą, na pewno Ci pomogą. :geek:
Marcello
 
Posty: 13
Dołączył(a): wtorek, 20 listopada 2018, 23:43

Re: Adwokat ze Śląska? - pomocy!

Postprzez julaan5 » poniedziałek, 26 listopada 2018, 10:42

Jestem z okolicy i z tych co znam, to na pewno mogę podrzucić Ci kontakt do https://adwokatzkatowic.pl/ ;) Z tego, co słyszałam o jego sprawach, klienci wychodzą obronną ręką i to z tym, czym chcieli. Mają też kilka cięższych spraw za sobą, w dużej większości wygranych, więc na pewno są gotowi na Twoją historię :)
julaan5
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela, 25 listopada 2018, 23:55

Postprzez » poniedziałek, 26 listopada 2018, 10:42

 

Następna strona

Powrót do Prawo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron