Co mi da pozycjonowanie?

Re: Co mi da pozycjonowanie?

Postprzez dawid81739 » piątek, 26 stycznia 2018, 11:36

Bardzo dużo, mówi się że obecnie firma ( dobra ) nie ma prawa istnieć bez pozycjonowania w sieci i to jest w sumie prawda...
dawid81739
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 25 stycznia 2018, 10:02

Postprzez » piątek, 26 stycznia 2018, 11:36

 

Re: Co mi da pozycjonowanie?

Postprzez lilka » piątek, 2 lutego 2018, 22:19

Dzięki pozycjonowaniu będziesz lepiej wyszukiwany w przeglądarce. Uważam, że jest to mega istotne i warto w nie zainwestować :)
Ja uważam, że zainwestowane pieniądze zwrócą się na pewno. Weź pod uwagę pozycjonowanie norwegia bo myślę, że oferta będzie odpowiednia dla Twojej firmy :)
lilka
 
Posty: 81
Dołączył(a): poniedziałek, 21 sierpnia 2017, 21:36

Re: Co mi da pozycjonowanie?

Postprzez CzerwonaRóża » wtorek, 20 lutego 2018, 16:59

Liczba osób poszukujących daną usługę w internecie wciąż rośnie. Dlatego gdy skorzystasz z pozycjonowania i twoja firma będzie na pierwszym miejscu w googlach , liczba klientów i odwiedzin strony znacznie wzrośnie. Dlatego SEO i marketing jest ostatnio tak bardzo popularny , jest to po prostu bardzo skuteczne. Jeśli chcesz bardziej się pogłębić w temacie zapraszam cię tu https://www.premiumdigital.pl/ Premium Digital właśnie zajmuję się tego typu usługami.
CzerwonaRóża
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 16 lutego 2018, 17:09

Re: Co mi da pozycjonowanie?

Postprzez kierowcziczkaIza » wtorek, 20 lutego 2018, 18:08

Ja jeszcze nie korzystałam z tego rozwiązania, ale wydaje mi się mieć przyszłość :D
kierowcziczkaIza
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 20 lutego 2018, 18:07

Re: Co mi da pozycjonowanie?

Postprzez cedar83 » poniedziałek, 26 lutego 2018, 09:34

Dokładnie tak. Wyższa pozycja w wynikach wyszukiwania to większa szansa na pozyskanie klienta. Badania pokazują, że większość ludzi przegląda dwie, może trzy podstrony wyników wyszukiwania, a i tak wybiera najchętniej te z pierwszej strony. Masz agencje jak ta http://mtweb.pl/, które pomogą Ci w takiej formie promocji. Warto to wykorzystać jeśli zależy nam na dotarciu do klienta.
cedar83
 

Re: Co mi da pozycjonowanie?

Postprzez Magdula88 » poniedziałek, 5 marca 2018, 20:57

Sprawa jest bardzo prosta. Gdy ktoś wpisze odpowiednie frazy w google związane z waszą firmą to ukaże im się wasza strona internetowa. Jest to chyba podstawa w marketingu internetowym. Jak najbardziej warto zainteresować się działaniami SEO prowadząc swój biznes. Najlepiej oddać te działania w ręce specjalistów. Mi pomaga http://sfeo.agency i jestem bardzo zadowolona z dotychczasowych efektów
Magdula88
 
Posty: 46
Dołączył(a): piątek, 28 kwietnia 2017, 23:36

Re: Co mi da pozycjonowanie?

Postprzez KarolMa » sobota, 14 kwietnia 2018, 09:36

Mi przy prowadzeniu własnego sklepu online działania pozycjonerskie pomogły zyskać większą ilość odwiedzin, oraz konwersji takich jak sprzedaż, zapisy na newsletter. Zdecydowanie odradzam prowadzenie działań seo na własną rękę, ponieważ wiele w tym temacie się zmienia i ciężko jest nadążyć za wszelkimi aktualnościami. Ja postanowiłem zlecać pozycjonowanie sklepu specjalistom z agencji seo - url, którzy są na bieżąco z regulacjami dotyczącymi tematu pozycjonowania. Sam bałbym się pozycjonować sklep, ponieważ jest to zbyt ryzykowne (ryzyko dostania filtru lub bana od Google).
KarolMa
 
Posty: 32
Dołączył(a): piątek, 13 kwietnia 2018, 10:03

Re: Co mi da pozycjonowanie?

Postprzez Kamilka75 » wtorek, 22 maja 2018, 11:10

Myślę, że chętnie Ci wyłożę, co może Ci dać takie pozycjonowanie łódź. Strona internetowa jak pewnie wiesz, musi być wypromowana, by mogła zostać zauważona. Czytelników jest mnóstwo, lecz trzeba do nich dotrzeć. Pomocne jest pozycjonowanie, ale nie tylko. Zacznę od tego, że sam wygląd strony może przyciągać klientów, bądź działać w odwrotną stronę. Nawet najlepsza reklama nie pomoże, jeśli witryna będzie nieczytelna, niefunkcjonalna. Zakładając, że Twoja strona ma wszystko co potrzebne, wystarczy dobra firma pozycjonerska. Jej zadaniem jest zwiększyć ruch na Twojej stronie, co przelicza się na ilość zawieranych transakcji, uświadamianie klientów, ale i budowanie zaufania do marki. Takie korzyści daje właśnie ta forma reklamy. W dłuższym okresie nawet przyczynia się do rozwoju biznesu.
Kamilka75
 

Re: Co mi da pozycjonowanie?

Postprzez ulunia » środa, 13 czerwca 2018, 08:26

To prawda pozycjonowanie strony jest bardzo ważne. Dużo o tym dowiecie sie z tego bloga https://fastwhitecat.com/blog/ Tu znajdziecie najważniejsze informacje, Dowiecie się np jakie znaczenie ma treść w pozycjonowaniu strony. Jak używać fraz itp. Jest też możliwość kontaktu z firmą, która na pewno nie odmówi wam pomocy.
ulunia
 
Posty: 787
Dołączył(a): piątek, 22 września 2017, 14:37

Re: Co mi da pozycjonowanie?

Postprzez haryjestem » środa, 13 czerwca 2018, 14:23

to taka reklama, tak?
haryjestem
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 13 czerwca 2018, 14:10

Postprzez » środa, 13 czerwca 2018, 14:23

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wolna amerykanka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości