Perfekcyjne zabiegi kosmetyczne dla przyszłej Pani Młodej

Perfekcyjne zabiegi kosmetyczne dla przyszłej Pani Młodej

Postprzez MaraSz » niedziela, 16 listopada 2014, 20:49

Zbliża się Ten wielki dzień, a Ty masz jeszcze wiele spraw do załatwienia? padasz ze zmęczenia? Wiesz że o czymś zapomniałaś? Też to przechodziłam. Najlepsze w tym wszystkim, że byłam tak zabiegana, że o mały włos a nie miałabym wolnego terminu. A każda z Nas chce w tym dniu wyglądać rewelacyjnie i świeżo. Dlatego o zabiegach kosmetycznych należy również pamiętać, tym bardziej, że cześć z nich należy wykonać z odpowiednim wyprzedzeniem, tak aby nasza skóra wyglądała rewelacyjnie na ten dzień. Super ofertę dla wszystkich Panien Młodych i nie tylko ma bytomski salon kosmetyczny Livret . Pełen profesjonalizm wykonania, przyzwoite ceny, na które wbrew pozorom może pozwolić większość z nas, szczególnie w takim dniu. Nie będę się rozpisywała, co ja miałam robione, bowiem każda z nas ma inne wymagania, ale niniejszy salon jest wstanie spełnić o ile nie wszystkie to przynajmniej większość naszych zachcianek.
MaraSz
 

Postprzez » niedziela, 16 listopada 2014, 20:49

 

Re: Perfekcyjne zabiegi kosmetyczne dla przyszłej Pani Młode

Postprzez Justyna23 » środa, 13 kwietnia 2016, 20:46

Moja kuzynka ostatnio brała ślub we Wrocławiu, miejsu zamieszkania jej narzeczonego i ona była pod względem kosmetycznym przygotowywana do ślubu przez panią Anetę Polewiak.Moim zdaniem (i nie tylko moim) wyglądała rewelacyjnie
Justyna23
 

Re: Perfekcyjne zabiegi kosmetyczne dla przyszłej Pani Młode

Postprzez Tamara » czwartek, 14 kwietnia 2016, 21:55

Justyna23 napisał(a):Moja kuzynka ostatnio brała ślub we Wrocławiu, miejsu zamieszkania jej narzeczonego i ona była pod względem kosmetycznym przygotowywana do ślubu przez panią Anetę Polewiak.Moim zdaniem (i nie tylko moim) wyglądała rewelacyjnie

Ja korzystam z usług Pani Anety od ponad pół roku,moim zdaniem to jeden z najlepszych miejsc, gdzie kobieta może o siebie zadbać...
Tamara
 

Re: Perfekcyjne zabiegi kosmetyczne dla przyszłej Pani Młode

Postprzez mantra » środa, 15 listopada 2017, 10:02

Mi kosmetyczka poradziła peeling enzymatyczny i maseczkę nawilżającą aby przygotować skórę do makijażu ślubnego.
mantra
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek, 13 lutego 2017, 10:05

Re: Perfekcyjne zabiegi kosmetyczne dla przyszłej Pani Młode

Postprzez Iza » wtorek, 27 lutego 2018, 20:08

Ja dzień przed robiłam jedynie maseczkę nawilżającą, a w dzień ślubu oddałam się w ręce pani Ani - wizażystki, która wykonała mój makijaż w moim domu w Warszawie - http://www.mobilesalon.net/nasze-uslugi/makijaz-z-dojazdem-warszawa/. Jak się obejrzałam w lustrze, zaniemówiłam z wrażenia! Makijaż czyni cuda. Co do wykonywania usług z dojazdem do domu klienta jest to naprawdę wygodna opcja, szczególnie jeśli chodzi o ważne wydarzenia. Także dziewczyny, jeśli macie taki wybór, to zamówcie usługę właśnie w waszym domu, nie będzie się trzeba martwić dojazdem.
Iza
 

Re: Perfekcyjne zabiegi kosmetyczne dla przyszłej Pani Młode

Postprzez bialy_john » wtorek, 27 lutego 2018, 23:48

Panna Młoda musi szczególnie o siebie dbać.
bialy_john
 
Posty: 10
Dołączył(a): wtorek, 27 lutego 2018, 23:41

Re: Perfekcyjne zabiegi kosmetyczne dla przyszłej Pani Młode

Postprzez Ela78 » środa, 18 kwietnia 2018, 13:17

W tym dniu trzeba pięknie wyglądać, i warto postawić na kosmetyki dobrej jakości by makijaż utrzymał się bardzo długo. Ja używam Loreala i Max Faktor te kosmetyki sa moimi ulubionymi a makijaż wygląda nieskazitelnie przez cały dzień. Jeśli chcesz kupić dla siebie to zerknij do drogerii online https://puderek.com.pl/ tam znajdziesz wszystko co potrzebne i niezbędne do zrobienia makijażu.
Ela78
 
Posty: 587
Dołączył(a): poniedziałek, 6 marca 2017, 20:14

Re: Perfekcyjne zabiegi kosmetyczne dla przyszłej Pani Młode

Postprzez violatta » wtorek, 9 października 2018, 12:29

Jeżeli chodzi o zabiegi kosmetyczne dla Panny młodej to na pewno warto będzie zainteresować się ofertą jaką przedstawia ten salon kosmetyczny w Bielsku Białej http://www.malachitdayspa.com.pl/makija ... a-oka.html Znajdziesz tutaj idealne miejsce do wykonania kilku zabiegów upiekszających przed najważniejszym dniem twojego zycia.
violatta
 
Posty: 265
Dołączył(a): poniedziałek, 13 listopada 2017, 17:20

Re: Perfekcyjne zabiegi kosmetyczne dla przyszłej Pani Młode

Postprzez Tomasz33 » środa, 16 stycznia 2019, 01:03

Ja moją żonę wysłałem na zabiegi dotyczące makijazu permanentnego w salonie kosmetycznym Madame Art, była zachwycona a na naszym ślubie wygladała jak niewiasta. Zakochałem sie w niej na nowo, kazda kobieta jej zazdrościła wygladu, wiec moze tam sie udacie? :)
Tomasz33
 
Posty: 886
Dołączył(a): środa, 13 grudnia 2017, 16:54

Re: Perfekcyjne zabiegi kosmetyczne dla przyszłej Pani Młode

Postprzez kolbam » poniedziałek, 11 lutego 2019, 06:44

To jest akurat wyjątkowa okoliczność i nie może być tak zwanej "kichy", bo panna młoda, wzruszona z rozpływającym się makijażem raczej nie będzie wzbudzała sympatii tylko litość ;)
A tak całkiem poważnie, to jednak nie wystarczy dobry makijaż wieczorowy, ale raczej pełny wizaż, delikatny z klasą. W Skierniewicach mogę polecić salon kosmetyczny i jednocześnie klinikę medycyny estetycznej DeoBeauty.
kolbam
 
Posty: 68
Dołączył(a): sobota, 20 października 2018, 14:39
Lokalizacja: Łódź

Postprzez » poniedziałek, 11 lutego 2019, 06:44

 

Następna strona

Powrót do Ślub i Wesele

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron