Eleganckie zaproszenia na ślub - gdzie kupić?

Eleganckie zaproszenia na ślub - gdzie kupić?

Postprzez martynawisniewska82 » poniedziałek, 12 marca 2018, 12:04

Witam,

planuje w najbliższym roku wziąć ślub. Co prawda jestem świeżo po ciekawych zaręczynach, jednakże już myślę o kwestiach organizacyjnych. Czy zaproszenia ślubne eko takie jak tu myślicie iż będą dobre? Co sądzicie o zamawianiu tego rodzaju ważnych wyposażeń poprzez internet.

Dzięki za wasze opinie oraz propozycje!
martynawisniewska82
 
Posty: 35
Dołączył(a): wtorek, 30 stycznia 2018, 12:36

Postprzez » poniedziałek, 12 marca 2018, 12:04

 

Re: Eleganckie zaproszenia na ślub - gdzie kupić?

Postprzez ilusion » poniedziałek, 12 marca 2018, 16:43

Jeżeli firma jest sprawdzona to myślę, że to nie problem ;)
ilusion
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 8 marca 2018, 14:47

Re: Eleganckie zaproszenia na ślub - gdzie kupić?

Postprzez Stokrotka89 » wtorek, 21 sierpnia 2018, 07:12

U mnie przygotowania do tego ważnego dniu idą pełną parą. Została jednak decyzja do podjęcia odnośnie bukietu ślubnego. Z jakiego gatunku kwiatów stworzyć tą wyjątkową wiązankę. Po przeczytaniu artykułu http://amarantkwiaty.pl/bukiet-slubny-z-eustomy/ zastanawiam się właśnie czy nie spotawić na bukiet ślubny z eustomy. Mają one naprawdę unikalny wygląd. Myślę, że z ich zastosowaniem bukiet byłby naprawdę oryginalny i ciekawy.
Stokrotka89
 

Re: Eleganckie zaproszenia na ślub - gdzie kupić?

Postprzez Marcellus » poniedziałek, 10 grudnia 2018, 22:50

Jak dla mnie najlepsza opcja to znalezienie sobie projektu zaproszenia, który się podoba (ewentualnie zamówienie takiego) i później wizyta w drukarni. Mają tam szeroki wachlarz papierów różnego typu i masz pewność, że każde zaproszenie będzie wyglądało tak, jak chcesz, żeby wyglądało. Zresztą, sama kliknij i zobacz co możesz znaleźć w ich ofercie :)
Marcellus
 
Posty: 14
Dołączył(a): piątek, 2 listopada 2018, 07:44

Re: Eleganckie zaproszenia na ślub - gdzie kupić?

Postprzez Milosz5 » sobota, 15 grudnia 2018, 18:08

Najlepiej w sieci. Tam znajdziecie niemal nieograniczony wybór różnych wzorów i wielkości.
Milosz5
 
Posty: 736
Dołączył(a): czwartek, 8 listopada 2018, 10:11

Re: Eleganckie zaproszenia na ślub - gdzie kupić?

Postprzez cieszynkaaa » poniedziałek, 4 marca 2019, 16:45

Bardzo ładne zaproszenia możesz dostać u firmy https://farrowdesign.pl . Ich oferta jest naprawdę bogata i mają też atrakcyjne ceny. Przede wszystkim to co charakteryzuje ich zaproszenia to wysokiej jakości druk na dobrym materiale. Przez co są one solidne i estetyczne. Niedługo i ja będę zamawiać u nich zaproszenia na chrzest dla mojej siostry, która jakiś czas temu urodziła i pomagaj jej wszystko zorganizować.
cieszynkaaa
 

Re: Eleganckie zaproszenia na ślub - gdzie kupić?

Postprzez Roarrra » wtorek, 5 marca 2019, 17:45

zawsze można też zlecić na specjalne zamówienie. Jak już jeździcie po gościach to wiadomo że warto przyjść z jakimś ciekawszym zaproszeniem. Jeżeli będziecie szukać kogoś od dekoracji ślubnych to firma https://szykownie.com.pl na pewno wam pomoże. Kompleksowo przygotują dekoracje koscioła, dekoracje sali weselnej, stołów gości, prezydialnego. Działają w Bielsku i na terenie całego śląska.
Roarrra
 
Posty: 110
Dołączył(a): poniedziałek, 30 kwietnia 2018, 11:54

Re: Eleganckie zaproszenia na ślub - gdzie kupić?

Postprzez klara435 » piątek, 5 kwietnia 2019, 07:29

W Internecie jest mnóstwo przeróznych zaproszeń ślubnych. Wiem bo sama jestem w trakcie poszukiwań.
klara435
 
Posty: 14
Dołączył(a): czwartek, 27 września 2018, 11:02

Re: Eleganckie zaproszenia na ślub - gdzie kupić?

Postprzez Arizona » niedziela, 7 kwietnia 2019, 09:26

Ja również właśnie rozglądam się za ładnymi zaproszeniami. W sieci można znaleźć naprawdę sporo sklepów internetowych z tego typu produktami, ale nie mogę się zdecydować na cos konkretnego.
Arizona
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela, 7 kwietnia 2019, 09:21

Re: Eleganckie zaproszenia na ślub - gdzie kupić?

Postprzez Natka » wtorek, 4 czerwca 2019, 08:14

Faktycznie w sieci zaproszeń jest pełno. Ja postawiłam na te od firmy jdstyle.pl. Kupiłam tam całą papeterię ślubną: zaproszenia, winetki, księgę gości, pudełka na koperty. Najbardziej spodobało mi się podziękowanie dla gości w kształcie serca. Z resztą inne podziękowanie dla gości weselnych https://www.jdstyle.pl/23-podziekowania-dla-gosci też są ładne. Ogólnie cały sklep jest poświęcony tematyce ślubnej :)
Natka
 
Posty: 81
Dołączył(a): piątek, 29 grudnia 2017, 14:18

Postprzez » wtorek, 4 czerwca 2019, 08:14

 

Następna strona

Powrót do Wolna amerykanka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron