Sypialnia - wybór łóżka

Sypialnia - wybór łóżka

Postprzez Mela85 » piątek, 8 grudnia 2017, 12:00

Ktoś z Was jest na etapie urządzania sypialni? Jeśli tak to polecam łóżka drewniane Visby
W ofercie znajdziecie różne modele, wszystkie w dobrych cenach i solidnie wykonane.
Mela85
 
Posty: 680
Dołączył(a): wtorek, 23 sierpnia 2016, 06:36

Postprzez » piątek, 8 grudnia 2017, 12:00

 

Re: Sypialnia - wybór łóżka

Postprzez Liptonia » środa, 31 stycznia 2018, 21:49

Ja wybieralam lozko w salonie Agata - bardzo fajne, stabilne. Dobra oferta byla bo moglismy wziac raty 0%. Obsluga przesympatyczna, nakierowali nas na model, ktorego szukalismy :)
Liptonia
 

Re: Sypialnia - wybór łóżka

Postprzez kordka » wtorek, 13 marca 2018, 17:07

Wybór łóżka to kwestia indywidualna, natomiast warto się skupić na wyborze odpowiedniego materaca. Dobrze dobrany materac ma wpływ na jakość naszego snu, dlatego warto przywiązać dużą wagę do tego wyboru. Gdyby ktoś z was kompletnie się nie znał na materacach, to ja poleca materac kieszonkowy AmericanKingPocket 32cm . Jest naprawdę świetnej jakości, a teraz można go kupić na promocji znacznie taniej,
kordka
 
Posty: 117
Dołączył(a): wtorek, 24 października 2017, 20:21

Re: Sypialnia - wybór łóżka

Postprzez dariawaria » środa, 28 marca 2018, 09:53

łóżka do sypialni to bardzo ważna decyzja, ja kiedyś chciałam przyoszczędzić a potem 2 tyle wydałam na masażystę, taki "super" materac sobie wybrałam...
dariawaria
 
Posty: 410
Dołączył(a): sobota, 24 marca 2018, 11:51

Re: Sypialnia - wybór łóżka

Postprzez graczkaa » środa, 18 kwietnia 2018, 12:10

Kupiłam ostatnio nowe łóżko, ale nie byłam świadoma tego, że oprócz łóżka, czyli ramy i materaca jeszcze potrzebny jest stelaż. Całą sytuację ratuje to, że wszystko w dzisiejszych czasach można kupić przez Internet. Stelaże do łóżek mają różne wymiary i można je łatwo dopasować do łóżka. Ja wybrałam taki grubszy, solidniejszy. Duży wybór jest tutaj: www.ceneo.pl/Stelaze_do_lozek.
graczkaa
 
Posty: 5
Dołączył(a): środa, 18 kwietnia 2018, 10:30

Re: Sypialnia - wybór łóżka

Postprzez monicx » poniedziałek, 7 maja 2018, 15:08

Ja mogę polecić wam Dom Meblowy Burzyńscy, który ma w ofercie piękne łóżka stylowe: https://www.burzynscymeble.pl/pl/c/Lozka/7 Ja zamówiłam i jestem bardzo zadowolona. Zdecydowanie bardziej podobają mi się takie, niż typowe łóżka z sieciówek.
monicx
 
Posty: 83
Dołączył(a): sobota, 31 marca 2018, 17:20

Re: Sypialnia - wybór łóżka

Postprzez 96pawel » piątek, 11 maja 2018, 09:48

dariawaria napisał(a):Łóżka do sypialni to bardzo ważna decyzja, ja kiedyś chciałam przyoszczędzić a potem 2 tyle wydałam na masażystę, taki "super" materac sobie wybrałam...


Przy problemach z kręgosłupem najlepsze są materace termoelastyczne, to taki które zapewniają odpowiednie wsparcie dla kręgosłupa. Zbyt miękkie lub zbyt twarde materace przyczyniają się do pogłębiania bólu. Natomiast materace termoelastyczne pod wpływem temperatury ciała dopasowują się do kształtu ciała użytkownika. Zajrzyj na dreamsdesign.pl, gdzie dostępne jest wiele materacy termoelastycznych, jak również tradycyjnych kieszeniowych i lateksowych.
96pawel
 
Posty: 10
Dołączył(a): wtorek, 16 stycznia 2018, 14:54
Lokalizacja: Tarnów

Re: Sypialnia - wybór łóżka

Postprzez missi » wtorek, 5 czerwca 2018, 08:27

Dobre łóżko z solidnym materacem to podstawa udanego wypoczynku. Warto zainwestować. Ja swoje znalazłam na https://www.promarkmeble24.pl/category/lozka-do-sypialni. Doskonale dopełnia resztę mojego wnętrza i jest mega wygodne.
missi
 

Re: Sypialnia - wybór łóżka

Postprzez Arkadiusz1 » wtorek, 26 czerwca 2018, 09:31

Otóż to. Takie wybory należy podejmować z głową.
Arkadiusz1
 
Posty: 923
Dołączył(a): czwartek, 21 września 2017, 12:16

Re: Sypialnia - wybór łóżka

Postprzez orange12 » poniedziałek, 9 lipca 2018, 18:09

Bardzo nie lubię łóżek z baldachimem, kojarzą mi się z okropnym kiczem..
orange12
 
Posty: 28
Dołączył(a): poniedziałek, 9 lipca 2018, 15:06

Postprzez » poniedziałek, 9 lipca 2018, 18:09

 

Następna strona

Powrót do Wnętrza

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość