Żyrandol kryształowy

Re: Żyrandol kryształowy

Postprzez ledowa » środa, 7 lutego 2018, 14:48

Jestem wielką fanką minimalistycznego stylu, dlatego do mojego mieszkania zakupiłam oświetlenie, które jeszcze bardziej podkreśli mój gust. Lampa podłogowa amando spełniła się w tej roli idealnie. Dodaje niepowtarzalnego blasku i tworzy przytulny klimat, kiedy wieczorami czytam książki ;)
ledowa
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa, 7 lutego 2018, 14:42

Postprzez » środa, 7 lutego 2018, 14:48

 

Re: Żyrandol kryształowy

Postprzez lampka » czwartek, 8 lutego 2018, 14:58

Ja jestem zachwycona nowoczesnymi lampami. Oświetlenie tamaris to nowoczesna lampa, która dodaje niepowtarzalnego charakteru w moim salonie. Warto dobrać takie dodatki do wnętrza, które będa zgodne z twoim stylem i osobowością ;)
lampka
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek, 8 lutego 2018, 14:53

Re: Żyrandol kryształowy

Postprzez Ajka9090 » wtorek, 6 marca 2018, 19:48

Mi od zawsze podobają się kryształowe żyrandole, u nich znalazłam ciekawą opcję https://abanet.pl/plafony-lampy-sufitow ... lafon.html W dużym salonie powinno się to całkiem ciekawie prezentować, równie dobrze sprawdzi się w biurze czy gabinecie.
Ajka9090
 
Posty: 432
Dołączył(a): niedziela, 26 lutego 2017, 17:18

Re: Żyrandol kryształowy

Postprzez Gość » środa, 7 marca 2018, 12:32

Jak dla mnie żyrandole już dawno wyszły z mody i wiążą się z wieloma obowiązkami związanymi z ich czyszczeniem. Ja stawiam na minimalizm więc w moim mieszkaniu są wszędzie jedynie kanlux oprawy. Ich światłem można wprowadzić świetną atmosferę nie tracąc czasu na co tygodniowe czyszczenie z kurzu.
Gość
 

Re: Żyrandol kryształowy

Postprzez Psytka » środa, 18 kwietnia 2018, 10:02

Kryształowy żyrandol? hmmm, trochę to trąci myszką. Może jak lubisz taki "przepych" to spoko ale mi osobiście bardziej odpowiadają lampy nowoczesne. Bardzo duży wybór lamp znanych producentów oferuje sklep Strefa Lamp https://www.strefalamp.pl/ . W sklepie tym można znaleźc lampy designerskie, pasujące do każdego pomieszczenia. Teraz warto wybierać lampy pasujące do aranżacji, bo lampa to także dekoracja więc musi pasować do całości :)
Psytka
 
Posty: 470
Dołączył(a): niedziela, 19 listopada 2017, 12:39

Re: Żyrandol kryształowy

Postprzez mistrzswiatla » piątek, 27 kwietnia 2018, 12:59

Ja tam wolę ŻYRANDOLE ZE ZŁOTA, a u góry sama sobie zainstalowałam reflektorki sufitowe i wyglądają niebanalnie, naprawdę, polecam sobie zobaczyć tak zaprojektowane wnętrza
mistrzswiatla
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 27 kwietnia 2018, 12:46

Re: Żyrandol kryształowy

Postprzez long » poniedziałek, 30 kwietnia 2018, 16:51

Trochę kicz moim skromnym zdaniem, ale co kto lubi ;)
long
 
Posty: 20
Dołączył(a): poniedziałek, 30 kwietnia 2018, 16:17

Re: Żyrandol kryształowy

Postprzez 77ewcia5 » czwartek, 21 czerwca 2018, 07:58

hej,
śliczne okazy znajdziecie tutaj https://www.sklep.kaja.com.pl/zyrandole-c-1_2.html dzięki nim wasze salony lub sypialnie staną się pałacowymi komnatami :D polecam firmę kaja mają na prawdę wysokiej jakości produkty :)
77ewcia5
 
Posty: 131
Dołączył(a): środa, 18 października 2017, 17:04

Re: Żyrandol kryształowy

Postprzez MotoM » wtorek, 3 lipca 2018, 13:34

Też jestem zdania, że żyrandole powoli wychodzą z mody. Teraz stawia się na energooszczędne ledy. Dobrze dobrane oczka sufitowe świetnie oświetlą miejsca w naszych pomieszczeniach nadając im fajny klimat.
MotoM
 
Posty: 48
Dołączył(a): poniedziałek, 4 czerwca 2018, 10:38

Re: Żyrandol kryształowy

Postprzez gotyk » wtorek, 24 lipca 2018, 13:24

Taki kryształowy żyrandol skojarzył mi się z dawnymi czasami pełnymi przepychu. Pałace, dworki i te sprawy. To skojarzenie poszło dalej i pomyślałam o zamkach i zamczyskach i stylu gotyckim. Mnie podobają się i kryształowe lampy i lampy gotyckie. Ciekawa jestem, co Ty myślisz o lampie namat żyrandol billard, może mamy podobne gusta. Zaś co do wieszania tak dużej lampy - zadbaj o solidne mocowanie, bo nikt nie chciałby, żeby taka wielka i ciężka lampa spadła komuś na głowę
gotyk
 

Postprzez » wtorek, 24 lipca 2018, 13:24

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wnętrza

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron