Jaki dom

Re: Jaki dom

Postprzez aniaola37 » wtorek, 3 kwietnia 2018, 23:31

Ja bym mimo wszystko polecała dom tradycyjny, bez kombinowania z żadną nieruchomością z keramzytu czy bala. Mimo wszystko polecam skonsultować się z firmą http://www.unicon-termo.pl zanim zdecydujecie się wybrać jakiś konkretny styl; fachowcy doradzą nam m.in jaką instalację wybrać
aniaola37
 
Posty: 142
Dołączył(a): sobota, 19 listopada 2016, 13:59

Postprzez » wtorek, 3 kwietnia 2018, 23:31

 

Re: Jaki dom

Postprzez dariawaria » czwartek, 5 kwietnia 2018, 14:22

ja mam dom tuż obok siedziby dużej firmy, zapowiedzieli,że będą budować parking i będzie trwał montaż szlabanów parkingowych, więc będzie jakiś czas krotko mówiąc burdel pod blokiem. Wiecie ile to może trwać ?
dariawaria
 
Posty: 410
Dołączył(a): sobota, 24 marca 2018, 11:51

Re: Jaki dom

Postprzez Albercik23 » wtorek, 22 maja 2018, 08:04

Prawdę mówiąc jeśli chodzi o domy na sprzedaż Kraków ma całkiem fajną ofertę, no i to przede wszystkim królewskie miasto więc wiecie. ;) Oglądam ostatnio oferty (na https://www.krn.pl/ jest tego sporo) i zaczynam się powoli nakręcać na kupno domu, chociaż jeszcze mi troszkę brakuje finansowo. Choć powoli się przekonuję do kredytu.
Albercik23
 
Posty: 51
Dołączył(a): czwartek, 22 czerwca 2017, 18:28

Re: Jaki dom

Postprzez Marge » wtorek, 22 maja 2018, 23:03

Ja jestem niezmiennie zakochana w domach parterowych, pomimo tego że zajmują więcej miejsca na działce
Marge
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek, 22 maja 2018, 23:02

Re: Jaki dom

Postprzez kena » sobota, 6 października 2018, 03:31

Gdybym miała kupić dom pewnie też bym taki wybrała ale uważam że dom to jest masa pracy i duże koszty na które nie koniecznie mam ochotę, wolę mieszkanie, nawet takie na osiedlu Warszawa, trochę dalej od centrum ale za to z dobrym drogami w każdym niemal kierunku
kena
 

Re: Jaki dom

Postprzez Mistle » wtorek, 9 października 2018, 06:36

Ojej, taki dom inteligentny to musi być świetna sprawa *.*
Mistle
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek, 9 października 2018, 06:29

Re: Jaki dom

Postprzez DziadekGrzes » wtorek, 9 października 2018, 23:14

Ja aktualnie przymierzam się do budowy domu i bardzo podobają mi się projekty domów gdyż są innowacyjne, dobrze łącząc nowoczesność z klasycznymi sprawdzonymi rozwiązaniami. Do tego nie podobają mi się domy z płaskim dachem a tam jest do wyboru wiele ze spadzistym.
DziadekGrzes
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela, 7 października 2018, 20:08

Re: Jaki dom

Postprzez WoźniakS » czwartek, 2 maja 2019, 10:25

Dom to super sprawa. I faktycznie te z płaskim dachem są takie sobie. Bo to albo jakaś parterówka albo taka kostka jak za PRLu. My przekształcaliśmy starą stodołę w nowoczesną formę. Wejście przeszklone, częściowo zostawiliśmy cegłę a częściowo dodaliśmy wykończenie a'la drewno. Do tego na dach położyliśmy Dachówkę Titania od Creatona. Z jednej strony ma tradycyjna formę, bardzo pasująca do takiej zabudowy ale jest jednak nowoczesna i wielkoformatowa.
WoźniakS
 

Re: Jaki dom

Postprzez Ferez » sobota, 1 lutego 2020, 23:51

Z tego co widziałem to jeszcze są właśnie dachówki produkowane bez żadnej powłoki, a szczególnie jeżeli chodzi o dachówkę betonową dlatego bardzo dobrze, że Braas zastosował trzy warstwy i do tego podwójną powłoką akrylową lumino właśnie wygładzając swoją dachówkę, która będzie zabezpieczona przed porastaniem zabrudzeniami i do tego objęta jest aż 30 letnią gwarancją.
Ferez
 
Posty: 375
Dołączył(a): niedziela, 26 stycznia 2020, 22:17

Re: Jaki dom

Postprzez maurycy32 » wtorek, 11 lutego 2020, 08:31

Dla mnie przyszłością jest fotowoltanika, więc po zapoznaniu się z ofertą JKT wysłałem do nich zapytanie o implementację tej technologii
maurycy32
 
Posty: 205
Dołączył(a): piątek, 21 grudnia 2018, 06:28

Postprzez » wtorek, 11 lutego 2020, 08:31

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości