Klub czy rowerek do domu?

Re: Klub czy rowerek do domu?

Postprzez milka » środa, 21 lutego 2018, 11:20

Najlepiej to sobie kup normalny rower i jeździj na świeżym powietrzu. Takie rowerki stacjonarne do domu najczęściej kończą zakurzone w kącie. Kup sobie rower trekkingowy albo miejski zależnie od tego w jakiej okolicy mieszkasz. Możesz też zobaczyć na http://www.lovebikes.pl/index.php?strona=artykul&parametry=1%7C533 co lepiej wybrać.
milka
 
Posty: 305
Dołączył(a): piątek, 4 grudnia 2015, 09:31

Postprzez » środa, 21 lutego 2018, 11:20

 

Re: Klub czy rowerek do domu?

Postprzez dorizz » środa, 14 marca 2018, 11:10

Fajny rowerek domowy o którym piszecie widziałam na stronie DomenaSportowa.pl możecie sobie sprawdzić, ale jestem zdania, ze lepiej juz kupic normalny rower, a juz szczegolnie na wiosne. Po co siedziec w domu skoro mozna cwiczyc na swiezym powietrzu? Przemyslcie to sobie ;)
dorizz
 
Posty: 8
Dołączył(a): wtorek, 12 września 2017, 08:11

Re: Klub czy rowerek do domu?

Postprzez MacieX822 » niedziela, 18 marca 2018, 18:13

Ja to jestem zwolennikiem ćwiczenia w domu. Szczególnie, ze mam bardzo nieregularne godziny pracy więc nie mogę o stałych godzinach wybierać się na siłownie. Jak będziecie chcieli urządzić jakiś pokój na siłownie to zajrzyjcie na stronkę https://powerrubber.com Tam możecie kupić specjalne maty na siłownie, a także talerze do crossfitu. Jest to sklep generalnie z rzeczami z gumy i silikony.
MacieX822
 
Posty: 55
Dołączył(a): środa, 7 czerwca 2017, 11:04

Re: Klub czy rowerek do domu?

Postprzez joanna3 » piątek, 23 marca 2018, 19:47

A myśleliście o ćwiczeniach trenerem? Ten trener https://trener-piotrderylo.pl układa fajne plany treningowe i można szybko schudnąć czy wyrzeźbić sylwetkę. Jest to dobra opcja, by szybko widzieć efekty swojej pracy.
joanna3
 
Posty: 137
Dołączył(a): piątek, 24 listopada 2017, 13:27

Re: Klub czy rowerek do domu?

Postprzez Amnezya » wtorek, 10 kwietnia 2018, 14:07

poszłam na trening próbny do Fitxpress xxxxxxxxxxxxxxxx i przyznam, że moim zdaniem to działa i daje dobre efekty. Po 30 minutach treningu czułam się jak po pełnym treningu na tradycyjnej siłowni. To zdecydowanie dużo lepsze rozwiązani niż trening w domu - biezpieczniejszy i bardziej efektywny.

Link usunięty
Amnezya
 

Re: Klub czy rowerek do domu?

Postprzez Renata » wtorek, 5 czerwca 2018, 18:57

Zdecydowanie karnet i do teog bym jeszcze proponowąła Slimunox
Renata
 

Re: Klub czy rowerek do domu?

Postprzez agaa » wtorek, 12 czerwca 2018, 10:15

U mnie właśnie siłownia się nie sprawdziła. Też myślałam, że będzie to motywacja - płacę więc idę. A prawda jest taka, że przez rok płaciłam abonament, a poszłam na siłownię 3 razy. Po prostu u mnie się to nie sprawdziło. Zdecydowanie wolę ćwiczyć w domu. Niekoniecznie rowerkiem, jest wiele sposobów na ćwiczenia w domu, co kto lubi. Ale to naprawdę są indywidualne upodobania.
agaa
 
Posty: 91
Dołączył(a): czwartek, 22 września 2016, 08:27

Re: Klub czy rowerek do domu?

Postprzez Intenso01 » czwartek, 14 czerwca 2018, 10:29

Jeśli zamierzasz ćwiczyć regularnie i nie odpuścisz sobie po trzech tygodniach to tak, rowerek treningowy jest bardzo dobrym pomysłem. Lepiej wydać tych parę złotych na np. taki model - https://www.domenasportowa.pl/product-p ... N-NHB.html i mieć go na lata, niż co miesiąc płacić karnet w fitness klubie. Jak podliczysz do tego jeszcze koszty dojazdu to rowerek zwróci Ci się już po pół roku ;)
Intenso01
 
Posty: 26
Dołączył(a): czwartek, 14 czerwca 2018, 10:08

Re: Klub czy rowerek do domu?

Postprzez przemuv » wtorek, 26 czerwca 2018, 15:37

Ja się niestety kompletnie na tym nie znam. Raczej nie będę mógł w tym obszarze tematycznym pomóc...
Chciałbym wiedzieć, kto właściwie określił człowieka jako rozsądne zwierzę. Była to definicja jak najbardziej przedwczesna.
przemuv
 
Posty: 5
Dołączył(a): sobota, 23 czerwca 2018, 14:30

Re: Klub czy rowerek do domu?

Postprzez av0kado » wtorek, 28 sierpnia 2018, 06:47

Ja wolę chodzić do klubu. W domu często trudno się zdecydować.
av0kado
 
Posty: 44
Dołączył(a): wtorek, 6 lutego 2018, 06:51

Postprzez » wtorek, 28 sierpnia 2018, 06:47

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kluby Fitness

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości