Fotografia ślubna

Re: Fotografia ślubna

Postprzez Jagoda21 » czwartek, 24 sierpnia 2017, 09:10

Dobry fotograf to bardzo ważna osoba w trakcie wesela. Mi się spodobał pomysł podpatrzony w serialu "Przyjaciele" - aparaty jednorazówki zbierane po imprezie - masa fajnych pamiątek może się zdarzyć.
Jagoda21
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek, 22 sierpnia 2017, 09:51

Postprzez » czwartek, 24 sierpnia 2017, 09:10

 

Re: Fotografia ślubna

Postprzez lilka » czwartek, 7 września 2017, 17:29

Teraz wiele osób oprócz zwyczajnej fotografii decyduje się również na fotobudkę. Jest to według mnie świetna atrakcja i przede wszystkim ogromna pamiątka dla młodych. Jeżeli szukasz jakiejś fotobudki to polecałabym zajrzeć do ich https://www.mimofoto.pl/fotobudka-warszawa oferty bo jest dość przystępna :)
lilka
 
Posty: 81
Dołączył(a): poniedziałek, 21 sierpnia 2017, 21:36

Re: Fotografia ślubna

Postprzez PasjonatTulipanow » środa, 4 października 2017, 16:01

Fotografia ślubna to poważna sprawa, także wybieraj rozważnie fotografa!
PasjonatTulipanow
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 4 października 2017, 15:56

Re: Fotografia ślubna

Postprzez Arkadiusz1 » piątek, 27 października 2017, 06:55

Faktycznie, ciekawa sprawa. Wiele osób zastanawia się nad tym, czy warto mieć na weselu kamerzystę.
Arkadiusz1
 
Posty: 923
Dołączył(a): czwartek, 21 września 2017, 12:16

Re: Fotografia ślubna

Postprzez joanna3 » piątek, 8 grudnia 2017, 14:08

Nie każdy chce mieć kamerzystę na weselu, ale fotografa raczej każda para wynajmuje, Wtedy po weselu można mieć wspaniałą pamiątkę w postaci zdjęć. Świetny jest ten fotograf na wesele wrocław. Robi naprawdę dobre zdjęcia.
joanna3
 
Posty: 137
Dołączył(a): piątek, 24 listopada 2017, 13:27

Re: Fotografia ślubna

Postprzez marion » czwartek, 22 lutego 2018, 07:19

Ja chcę zająć się własnie fotografią ślubną teraz szukam dobrego sprzetu co sadzicie o sklepie https://e-oko.pl/ maja duzo fajnych aparatow w dobrych cenach moj budzet to maksymalnie 5 tysiecy zloty za taka kwote da sie kupic aparat, ktory spelni oczekiwania robienia zdjec na rzecz slubow? :)
marion
 
Posty: 14
Dołączył(a): niedziela, 17 września 2017, 20:01

Re: Fotografia ślubna

Postprzez Ekstraa » poniedziałek, 19 marca 2018, 15:06

Ja zajmuje się fotografią ślubną od wielu lat. Przy wyborze fotografa polecam dopytać się jakim sprzętem robi zdjęcia. To dużo mówi o stopniu zaawansowania takiego fotografa, chociaż wiadomo, że wyjątek stanowi regułę. Mój aparat Nikon D500 to jeden z najlepszych obecnie znajdujących się na rynku. Myślę, że jak ktoś takiego używa to już zna się na prawdę na rzeczy. Umożliwia on szybkie robienie zdjęć co na weselach jest podstawą.
Ekstraa
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 12 marca 2018, 11:33

Re: Fotografia ślubna

Postprzez Fotek » czwartek, 22 marca 2018, 10:36

Do tej pory też zajmowałem się fotografią ślubną ale ten temat po 15 latach mi się znudził. Teraz zamierzam robić zdjęcia portretowe. Czy ktoś z was robi może tego typu zdjęcia i mógłby mi doradzić odpowiedni sprzęt? Czy lampa pierścieniowa ring będzie się nadawać do tego?
Fotek
 
Posty: 5
Dołączył(a): czwartek, 22 marca 2018, 10:30

Re: Fotografia ślubna

Postprzez bierendaa » sobota, 14 kwietnia 2018, 05:58

Najłatwiej poprzeglądać portfolio fotografów. Samo polecenie często to za mało :) A powiedzcie co myślicie o wspomnianych już fotobudkach? Bo zastanawiam się czy nie zamówić np. na 2 godziny ze stronki http://fotobudazwooda.pl takiej atrakcji na moje wesele. Wydaje mi się, że warto zadbać o taką atrakcje, na wielu weselach na których była stała taka rzecz:)
bierendaa
 
Posty: 27
Dołączył(a): piątek, 29 grudnia 2017, 15:09

Re: Fotografia ślubna

Postprzez klaudia707 » piątek, 27 kwietnia 2018, 07:51

Zdecydowanie. każdy fotograf robi inne zdjęcia. Ma swój styl i sposób obróbki i indywidualne podejście do ludzi. Jedni są niewidoczni wśród bawiących się ludzi inni wyskakują znienacka i ich rozśmieszają. Warto zobaczyć portfolio i wybrać fotografa, który przypadnie nam do gustu. Do mojego gustu np. pasuje styl pana Wojciecha Chudzika z http://www.fotografiafilm.eu/, dlatego też zdecydowałam się, aby uwiecznił moje wesel ;)
klaudia707
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 27 kwietnia 2018, 07:27

Postprzez » piątek, 27 kwietnia 2018, 07:51

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ślub i Wesele

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron