Męski problem

Męski problem

Postprzez Patryk » czwartek, 21 grudnia 2017, 21:23

Zaczynam mieć problemy z erekcję. Nie jest ona zawszse całkowita. Co myslicie o zastosowaniu IQman?
Patryk
 

Postprzez » czwartek, 21 grudnia 2017, 21:23

 

Re: Męski problem

Postprzez Erytk » czwartek, 21 grudnia 2017, 21:24

Patryk napisał(a):Zaczynam mieć problemy z erekcję. Nie jest ona zawszse całkowita. Co myslicie o zastosowaniu IQman?

Moim zdaniem to najlepszy sposób z możliwych. Też miałem problemy w tym zakresie i poprawa juz po pierwszej tabletce
Erytk
 

Re: Męski problem

Postprzez Łukasz D » poniedziałek, 26 marca 2018, 16:50

Też miałem tego rodzaju problem i rozwiązanie okazało się prostsze niż myślałem. U mnie wystarczyło zastosować IQman
Łukasz D
 

Re: Męski problem

Postprzez Mateo26 » wtorek, 3 kwietnia 2018, 18:11

Moim zdaniem obecnie nie ma lepszego środka wspomagającego potencję, jak Iqman. Sam go brałem a efekt moim (i nie tylko, bo żona tez tak twierdzi) rewelacyjny. Juz dawno nie mieliśmy tak udanych zbliżeń
Mateo26
 

Re: Męski problem

Postprzez Dominik Jakiś » czwartek, 26 kwietnia 2018, 21:18

Patryk napisał(a):Zaczynam mieć problemy z erekcję. Nie jest ona zawszse całkowita. Co myslicie o zastosowaniu IQman?

Moim zdaniem to jeden z najlepszych tego rodzaju środków
Dominik Jakiś
 

Re: Męski problem

Postprzez Sławek » środa, 9 maja 2018, 21:41

Patryk napisał(a):Zaczynam mieć problemy z erekcję. Nie jest ona zawszse całkowita. Co myslicie o zastosowaniu IQman?

Moim zdaniem nie ma lepszgo sposobu i to do tego juz po jednej tabletce
Sławek
 

Re: Męski problem

Postprzez ulunia » poniedziałek, 11 czerwca 2018, 07:35

Problemy z erekcją dotykają coraz młodszych mężczyzn. Może sprawdź tę propozycję https://sexownysklep.pl/pl/searchquery/poprawa+erekcji+u+m%C4%99%C5%BCczyzn/1/phot/5?url=poprawa,erekcji,u,m%C4%99%C5%BCczyzn Znajdziesz tu kilka rozwiązań. Może coś z tych propozycji cię zainteresuje. Przesyła jest dyskretna w ciągu 24 godzin. A na pierwsze zakupy przysługuje 5% rabatu.
ulunia
 
Posty: 787
Dołączył(a): piątek, 22 września 2017, 14:37

Re: Męski problem

Postprzez ulunia » czwartek, 18 października 2018, 13:21

Masz rację nuda i rytyna mogą rozwalić najlepsze małżeństwo. My skorzystaliśmy z podobnego rozwiązania jak ty, ale był to http://sextel24.com.pl/# I faktycznie panie wiedzą jak rozgrzać mężczyznę i można się dużo od nich nauczyć. Ja jak się okazalo jestem pilną uczennicą (słowa męża) O nudzie w sypialni dawno zapomnieliśmy.
ulunia
 
Posty: 787
Dołączył(a): piątek, 22 września 2017, 14:37

Re: Męski problem

Postprzez Tomasz33 » środa, 13 lutego 2019, 17:29

Ja jako facet mogę przyznać rację moim przedmówczynią. Nuda w sypaialni to masakra. My z żoną korzystaliśmy z tej lini http://intymna-linia.pl/# Teraz też czasami sobie dzwonimy, ale raczej dla sprawdzenia czy panie wymyśliły jakieś nowe tryki. Ale najważniejszeże nie nudzimy sie z sobą i wszystko u nas gra.


Ostatnio przesunięty w górę środa, 13 lutego 2019, 17:29 przez: Anonymous.
Tomasz33
 
Posty: 886
Dołączył(a): środa, 13 grudnia 2017, 16:54

Postprzez » środa, 13 lutego 2019, 17:29

 


Powrót do Warte polecenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron