Kursy angielskiego - gdzie ?

Re: Kursy angielskiego - gdzie ?

Postprzez Mietek » środa, 21 marca 2018, 19:10

W każdym większym mieście coś znajdziesz, wystarczy poszukać w internecie
Mietek
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 21 marca 2018, 19:10

Postprzez » środa, 21 marca 2018, 19:10

 

Re: Kursy angielskiego - gdzie ?

Postprzez lolla » piątek, 23 marca 2018, 15:57

Zobacz sobie ofertę tej szkoły językowej https://speak-up.pl/
Oni mają różne rodzaje kursów nawet dla tych osób, które coś tam umieją ale nie wiedzą na jakim są poziomie.
Jaka sama nie wiesz to zrób sobie test który jest na ich stronie i zobaczysz jak to jest z Twoim poziomem wiedzy.
lolla
 
Posty: 199
Dołączył(a): czwartek, 22 lutego 2018, 15:40

Re: Kursy angielskiego - gdzie ?

Postprzez Dulek » wtorek, 8 maja 2018, 16:50

Bierzcie szkoły gdzie oferują od razu możliwość zdawania egzaminów i zdobycie certyfikatów przykładowo jedna z lepszych w Warszawie - http://www.tfls.com.pl/ jeśli natomiast nie zależy Wam na kursach to równie dobrze można wybrać się do korepetytora, chociaż akurat w takich szkołach, które mają przygotowane odpowiednie etapy szkolenia na pewno szybkość nauki i jej prawidłowość powinna być na wyższym poziomie. Oczywiście to tylko moja sugestia.
Dulek
 
Posty: 20
Dołączył(a): czwartek, 28 grudnia 2017, 15:19

Re: Kursy angielskiego - gdzie ?

Postprzez Werkova » czwartek, 10 maja 2018, 08:36

Ja mogę polecić bardzo dobrą szkołę językową. Chodziłam do nich na kurs angielskiego w Krakowie http://www.berlitz.pl/szkola-jezykowa-krakow , ale mają placówki także w innych miastach w całej Polsce. Kładą duży nacisk na rozmowę w języku obcym i każdy kurs możesz spersonalizować. Na przykład jeśli powiesz, że potrzebujesz języka do pracy, to dostosują do Ciebie słownictwo branżowe i oprócz tematów dnia codziennego, będziesz mógł porozmawiać na tematy związane z pracą. To chyba jedna z najszybszych metod nauki, której efekty można tak szybko wcielać w życie. Najważniejsza jest rozmowa z osobą, która biegle posługuje się obcym językiem. Ja jestem bardzo zadowolona, bo wcześniej myślałam, że nie dam rady opanować angielskiego :)
Werkova
 
Posty: 9
Dołączył(a): poniedziałek, 7 maja 2018, 11:05

Re: Kursy angielskiego - gdzie ?

Postprzez Filana » czwartek, 10 maja 2018, 19:46

Wydaje mi się, że najlepiej udać się do szkoły językowej
Filana
 
Posty: 482
Dołączył(a): czwartek, 10 maja 2018, 19:42

Re: Kursy angielskiego - gdzie ?

Postprzez paulinasz » środa, 18 lipca 2018, 09:41

Ja zastanawiam się nad szkołą Berlitz. Koleżanka mi ich bardzo polecała, a że ich oddział jest niedaleko mojego mieszkania to chyba się do nich zapiszę. Najpierw umówiłem się na pierwszą darmową lekcję, która mam nadzieję, że pozwoli mi podjąć decyzję. Ciężko jest mi się zmotywować do nauki, ale wierzę, że tym razem dam radę. :D
paulinasz
 
Posty: 5
Dołączył(a): środa, 18 lipca 2018, 09:33

Re: Kursy angielskiego - gdzie ?

Postprzez aniakotala » czwartek, 6 grudnia 2018, 09:47

Też się zastanawiam, chętnie bym się zapisała na zajęcia, ale nie wiem do której szkoły dokładnie .
aniakotala
 
Posty: 5
Dołączył(a): czwartek, 6 grudnia 2018, 09:42

Re: Kursy angielskiego - gdzie ?

Postprzez sabinawitek » piątek, 4 stycznia 2019, 13:49

Najlepiej popytać wśród znajomych, może któryś z nich ci pomoże wybrać dobrą szkołę.
sabinawitek
 
Posty: 7
Dołączył(a): piątek, 4 stycznia 2019, 13:42

Re: Kursy angielskiego - gdzie ?

Postprzez karina123 » czwartek, 7 lutego 2019, 09:57

Bardzo sobie chwalę kurs angielskiego w szkole Berlitz, dlatego Ci polecam :D Pójdź na pierwszą lekcję bo mają darmową to zobaczysz czy Ci się spodoba.
karina123
 
Posty: 32
Dołączył(a): czwartek, 7 lutego 2019, 09:53

Re: Kursy angielskiego - gdzie ?

Postprzez socha1 » poniedziałek, 11 lutego 2019, 08:57

Też się zastanawiam nad tym, jaki kurs językowy wybrać.
socha1
 
Posty: 9
Dołączył(a): poniedziałek, 11 lutego 2019, 08:51

Postprzez » poniedziałek, 11 lutego 2019, 08:57

 

Następna strona

Powrót do Praca

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron