MOTOCYKL - nie tylko pasja

Re: MOTOCYKL - nie tylko pasja

Postprzez barnej » środa, 16 maja 2018, 17:21

Motocykle, to cudowna pasja. Wypady w teren dają okazję do poznania nowych miejsc i ludzi. Niestety jazda na jednośladach nie zawsze jest bezpieczna i to bardzo często z winy samych motocyklistów. Ja na przykład przez, to że nie miałem odpowiednich butów złamałem sobie przy wywrotce kość śródstopia. Od tamtej pory wiem, jak ważny jest dobrej jakości sprzęt. Odpowiednie buty, takie jak te https://moto-tour.com.pl/pol_m_Dla-moto ... 14114.html na pewno ochronią stopę w krytycznych sytuacjach.
barnej
 
Posty: 66
Dołączył(a): poniedziałek, 25 września 2017, 21:20

Postprzez » środa, 16 maja 2018, 17:21

 

Re: MOTOCYKL - nie tylko pasja

Postprzez dariawaria » czwartek, 17 maja 2018, 09:18

my znów kochamy gokardy, nawet dzieci pójdą upominają się,że szkółka kartingowa w tym roku to już obowiązkowo :D
dariawaria
 
Posty: 410
Dołączył(a): sobota, 24 marca 2018, 11:51

Re: MOTOCYKL - nie tylko pasja

Postprzez Godzinski » piątek, 25 maja 2018, 14:07

Motocykl to styl życia, wiem bo moja rodzinka jeździ na zloty
Godzinski
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek, 25 maja 2018, 14:05

Re: MOTOCYKL - nie tylko pasja

Postprzez violatta » środa, 18 lipca 2018, 06:49

Motocykl dla mnie jest jak miłość mojego życia, nie widze przyszłości bez motocykla i każdy facet który chce się ze mną związać musi brać w pakiecie moją Bandite. Znalazłam ostatnio bardzo fajny sklep https://motogar.pl/sklep/ w którym mam zamiar kupić nowy kask. Jest tu bardzo dużo ciekawych kasków ale i innych akcesoriów również, warto zajrzeć ponieważ oferty są bardzo korzystne.
violatta
 
Posty: 265
Dołączył(a): poniedziałek, 13 listopada 2017, 17:20

Re: MOTOCYKL - nie tylko pasja

Postprzez ricco » czwartek, 26 lipca 2018, 20:58

Zazdroszcze = mega życia! U nas poki sa jeszcze dzieciaki w wieku szkolnym wszystkie oszczednosci przeznaczamy na nie no ale to norma. Ale obietnica jest, ze jak pierwsze pojdzie wreszcie na swoje to wtedy bedzie czas na pasje rodzicow. Poki co zostaje jedynie sport w tv, a napatrzec sie moge dowoli nawet w pociagu w ramach tego pakietu z opcja tv mobinej https://www.upc.pl/telewizja/kup-telewizje/ co teraz sprawdzilismy z chlopakami jak wracalismy z karpacza. Fajnie ze i w nich gdzies ta pasja sie powoli zaczyna rodzic
ricco
 
Posty: 54
Dołączył(a): sobota, 9 czerwca 2018, 15:13

Re: MOTOCYKL - nie tylko pasja

Postprzez marek333 » poniedziałek, 30 lipca 2018, 07:46

Najbardziej nie lubię jak idę droga a takie motory jada obok mnie z wielkim rykiem.Czy motocyklistów to tak bawi jak to robią?
marek333
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek, 30 lipca 2018, 07:44

Re: MOTOCYKL - nie tylko pasja

Postprzez KarolMa » poniedziałek, 30 lipca 2018, 10:14

Jazda na motocyklu to dla mnie ogromna frajda :) Dopiero się uczę, ale sprawia mi to przyjemność. Z niecierpliwością czekam na kolejne jazdy :) Niedawno zapisałem się do tej szkoły: https://motorat.com.pl/ i bardzo ją polecam - nie dość, że świetnie uczą, to jeszcze potrafią zarazić kursantów swoją pasją.
KarolMa
 
Posty: 32
Dołączył(a): piątek, 13 kwietnia 2018, 10:03

Re: MOTOCYKL - nie tylko pasja

Postprzez Cukiernikk » środa, 28 listopada 2018, 17:22

Ja dojeżdżam motocyklem do pracy bo to o wiele szybsze niż autem
Cukiernikk
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 28 listopada 2018, 17:19

Re: MOTOCYKL - nie tylko pasja

Postprzez motorowo » czwartek, 17 października 2019, 09:36

Zgadzam się z kolegą powyżej, dużo szybciej jestem wstanie dojechać motocyklem do pracy. Również bardzo lubię stare motocykle. Mam ich kilka, Simsona oraz SHL. Jak się coś popsuje, albo trzeba wymienić z powodu zwykłej eksploatacji to części SHL i Simsona kupuje w MaxMoto. :) Wszystko pod ręką w jednym miejscu.
motorowo
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 17 października 2019, 09:21

Re: MOTOCYKL - nie tylko pasja

Postprzez Sanya » czwartek, 12 maja 2022, 16:36

Nie przemawia do mnie to hobby
Sanya
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 12 maja 2022, 16:27

Postprzez » czwartek, 12 maja 2022, 16:36

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hobby

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron