Motywacja do ćwiczeń

Re: Motywacja do ćwiczeń

Postprzez Lilianna » środa, 16 sierpnia 2017, 20:15

Od czasu jak zaczęłam stosować Slimunox, to najlepszą motywacją okazał się systematycznyu spadek wagi
Lilianna
 

Postprzez » środa, 16 sierpnia 2017, 20:15

 

Re: Motywacja do ćwiczeń

Postprzez Dżej89 » czwartek, 2 listopada 2017, 09:25

Ja już od jakiegoś czasu nie mam motywacji do ćwiczeń, pracy - chyba złapała mnie jakaś melancholia. Tak poszperałam nieco w internecie i trafiłam na ciekawy artykuł http://www.pou.pl/jak-zwiekszyc-motywacje/ . Można tutaj się dowiedzieć niezłe informacje o efektywnym planowaniu i jak osiągnąć sukces, co pozwoli nam się zmotywować. Myślę, że to mi pomoże i być może dzięki niemu będę pozytywniej nastawiona na działanie.
Dżej89
 
Posty: 942
Dołączył(a): wtorek, 26 września 2017, 10:06

Re: Motywacja do ćwiczeń

Postprzez av0kado » wtorek, 6 lutego 2018, 10:54

U mnie największą motywacją jest to, że tracę kilogramy i poprawia mi się kondycja. Dzięki temu chce mi się ćwiczyć.
av0kado
 
Posty: 44
Dołączył(a): wtorek, 6 lutego 2018, 06:51

Re: Motywacja do ćwiczeń

Postprzez ulunia » poniedziałek, 14 maja 2018, 14:00

Ja co prawda nie mam problemów by sie zmotywować czy do biegania czy pójścia na basen. Gorzej z resztą rodzinki. Dlatego pomyślałam o mni siłowni w domu. Jak już bedzie sprzet w domu, to jakoś ich zmotywuję. Ogladałam ostatnio sprzęt w sklepie sportowym i w oko mi wpadła ta oferta http://www.marbo-sport.pl/pol_m_Sprzet-silowy_Atlasy-do-cwiczen-1021.html Atlas domowy - praca nad mięśniami by się przydała i meżowi i synowi. Muszę poprosić brata o pomoc, on się na tym lepiej zna niż ja.
ulunia
 
Posty: 787
Dołączył(a): piątek, 22 września 2017, 14:37

Re: Motywacja do ćwiczeń

Postprzez lekarzluks23 » wtorek, 22 maja 2018, 11:48

Jest dokładnie tak jak pisze poprzednik, żadna aplikacja nie pomoże, jak sami nie będziemy chcieli :)
lekarzluks23
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 22 maja 2018, 11:44
Lokalizacja: Lublin

Re: Motywacja do ćwiczeń

Postprzez Dorota » wtorek, 5 czerwca 2018, 18:59

U mnie najlepszą motywacją, był widok coraz to mn iejszej wagi, ale to w sum,ie dzięki zastosowaniu Slimunox
Dorota
 

Re: Motywacja do ćwiczeń

Postprzez PKornik » środa, 13 czerwca 2018, 11:57

Po odpowiednią dawkę motywacji sięgnij na http://badzkims.com.pl/motywacja/ :)
PKornik
 
Posty: 11
Dołączył(a): środa, 13 czerwca 2018, 11:06

Re: Motywacja do ćwiczeń

Postprzez bonn » wtorek, 24 lipca 2018, 18:29

ja też mam problem z motywacją, więc chyba najlepiej jest jednak chodzić na zajęcia z instruktorem, tam się nie wywiniesz, w domu za dużo rzeczy rozprasza...
bonn
 
Posty: 25
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2018, 17:25

Re: Motywacja do ćwiczeń

Postprzez Barba23 » wtorek, 29 stycznia 2019, 18:13

Jeśli ktoś nie ma tej motywacji w sobie, to żaden trener, aplikacja, muzyka czy coś innego, go do ćwiczeń nie zmusi.
Barba23
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 29 stycznia 2019, 18:08

Re: Motywacja do ćwiczeń

Postprzez mary-kate009 » czwartek, 14 lutego 2019, 09:18

Dzięki za apkę na pewno wypróbuję :D motywacja to ważna kwestia. Zdarza mi się mieć myśli, że jestem zmęczona po pracy i wolałabym położyć się w łóżku i obejrzeć serial a tu trzeba wyjść na trening. Nawiasem mówiąc trenuję Karate Kyokushin... :) No i czasem faktyczne tej motywacji nie ma, szczególnie w deszczowe dni. No ale jak już wyjdę z domu i jestem na treningu to wiem że dobrze że nie zostałam w domu. Mam wtedy taką ogromną satysfakcję że robie coś fajnego :D Swoją drogą jakby ktoś byl zainteresowany tematem karate albo szukał sprzętu do sztuk walki, kimona itp to polecam sklep internetowy https://garyukimono.pl/ - mają wszystkie sprzęty do karate wysokiej jakości, a w zakładce 'blog' ciekawe porady :)
mary-kate009
 
Posty: 16
Dołączył(a): czwartek, 14 lutego 2019, 08:21

Postprzez » czwartek, 14 lutego 2019, 09:18

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ćwiczenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron