Potencja

Re: Potencja

Postprzez Karol H2 » wtorek, 13 marca 2018, 19:47

Moim zdaniem nie ma lepszego środka na poprawę erekcji jak IQman który kupiłem na http://iq-man.pl Bezpieczny w zastosowaniu i skuteczny od pierwszej tabletki
Karol H2
 

Postprzez » wtorek, 13 marca 2018, 19:47

 

Re: Potencja

Postprzez Walery » poniedziałek, 19 marca 2018, 18:36

Stosowąłam iqman gdy miałem problemy z erekcją, środek okazał się bardzo skuteczny, a od czasu gdy go zacząłem brać to problemy znikły, teraz mogę się kochac bez obaw
Walery
 

Re: Potencja

Postprzez Osi » wtorek, 20 marca 2018, 18:48

Tabletki I Q m a n to był na prawdę dobry wybór.Mój problem z erekcją zniknął bardzo szybko.Sam byłem zdziwiony skutecznością i szybkością z jaką te tabletki sobie poradziły z moim problemem.
Osi
 

Re: Potencja

Postprzez Robercik » poniedziałek, 26 marca 2018, 09:42

Moim zdaniem jednym z najlepszych obecnie na rynku jest IQman. Polecam zakup bezpośrednio przez stronę dystrybutora http://iq-man.pl
Robercik
 

Re: Potencja

Postprzez Markuss » wtorek, 3 kwietnia 2018, 18:26

Ja też stosowałem IQman i nie ma co pisać i zbytnio sie wywodzić, jak dla mnie nie ma obecnie lepszego i bardziej skutecznego środka pod tym względem
Markuss
 

Re: Potencja

Postprzez Heniek » piątek, 13 kwietnia 2018, 19:43

Ja tam jestem zadowolony z tego jak na mnie zadziałał iqman. Najbardziej zależało mi na opóźnieniu wytrysku i mocniejszej erekcji po jakiś 4dniach brania tabletek, zamiast po około 10 minutach kończymy po ponad godzinie.
Heniek
 

Re: Potencja

Postprzez Adam U » czwartek, 26 kwietnia 2018, 21:13

Moim zdaniem nie ma lepszego środka jak Iqman. Działa super i to juz po jednej tabletce
Adam U
 

Re: Potencja

Postprzez Lizus » piątek, 4 maja 2018, 21:14

To po prostu kup IQman
Lizus
 

Re: Potencja

Postprzez WiktorT » środa, 9 maja 2018, 19:38

Moim zdaniem najlepszym wyborem jest zastosowanie IQman. Efekt już po pierwszej tabletce, apo 3 miesiącach nie ma śladu po problemach juz bez łykania tabletek
WiktorT
 

Re: Potencja

Postprzez Ela78 » wtorek, 22 maja 2018, 12:37

A ktos może używał kapsułek Dr Extenda ? Ostatnio czytałam o nich na stronie Sportsempire bo sama szukam czegoś sprawdzonego i skutecznego dla mojego męża. Niestety i jego brak ochoty na seks złapał. Długo się nie przyznawał do tego, ale w końcu powiedział co się dzieje. Dlatego pomyślałam że tabletki będą najlepszym rozwiązaniem.
Ela78
 
Posty: 587
Dołączył(a): poniedziałek, 6 marca 2017, 20:14

Postprzez » wtorek, 22 maja 2018, 12:37

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne męskie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron