Pomoc dietetyka

Pomoc dietetyka

Postprzez Obinn » piątek, 20 kwietnia 2018, 12:59

Według mnie, odchudzanie należy zacząć razem z pomocą dietetyka i trenera personalnego. Dzięki temu już od początku mamy wsparcie osoby doświadczonej, która poprowadzi nas odpowiednią drogą. Możesz poszukać kogoś w swojej okolicy lub kogoś kto prowadzi zajęcia online. Możesz też zobaczyć jak Ci trenerzy http://bodyhero.pl/kontakt/ pomogli już swoim podopiecznym. Pomoc takich ludzi jest świetnym pomysłem.
Obinn

Postprzez » piątek, 20 kwietnia 2018, 12:59

Re: Pomoc dietetyka

Postprzez emika » środa, 30 maja 2018, 07:02

Prawda! Bez pomocy specjalistów ani rusz - moja mama chodzi do https://naturhouse-polska.pl/adresy-centrow-nh/ i po 3 miesiącach efekty są naprawdę świetne, a przy okazji poprawił się również jej stan zdrowia
emika

Postprzez parametr » środa, 30 maja 2018, 15:20

Nie widzę nic złego w korzystaniu z pomocy dietetyka, jeśli ktoś ma czas i fundusze, by postępować zgodnie z jego wskazówkami. Często dobieranie diety samodzielnie skutkuje negatywnymi efektami ubocznymi, ponieważ nie znamy dokładnie zapotrzebowania naszego organizmu na składniki odżywcze i układamy jadłospisy nieświadomie i na ślepo. Tylko ktoś, kto się na tym zna, przeanalizuje nasz metabolizm i dopasuje wszystkie posiłki tak, by przyniosły jakieś pozytywne efekty.
parametr

Postprzez nobbs » wtorek, 3 lipca 2018, 15:36

To prawda, chociaż małe zmiany można zacząć wprowadzać już samemu :)
nobbs

Postprzez urwiska » środa, 11 lipca 2018, 14:03

Często to dzięki dietetykom możemy zrzucić niepotrzebne kilogramy ;)
urwiska

Postprzez » środa, 11 lipca 2018, 14:03

Powrót do Coś o sobie