Zespół muzyczny czy dj

Re: Zespół muzyczny czy dj

Postprzez aga59 » poniedziałek, 7 maja 2018, 10:04

zdecydowanie zespół. Moje doświadczenia z DJ są niezbyt miłe. Warto zdecydować się na naprawdę dobry zespół. Ja osobiście mogę polecić zespół weselny z Lublina Paracas. Grali na moim weselu i było superowo. Zarówno my jak i goście całą noc spędziliśmy na parkiecie ;)
Nowoczesne projekty domów
aga59
 
Posty: 17
Dołączył(a): środa, 4 kwietnia 2018, 12:42

Postprzez » poniedziałek, 7 maja 2018, 10:04

 

Re: Zespół muzyczny czy dj

Postprzez gastro » poniedziałek, 4 czerwca 2018, 14:13

to chyba zalezy od tego czy wesele będzie z przewagą młodych ludzi czy starszych ;)
gastro
 
Posty: 5
Dołączył(a): poniedziałek, 4 czerwca 2018, 14:07

Re: Zespół muzyczny czy dj

Postprzez Antoska55 » piątek, 15 czerwca 2018, 12:21

Według mnie dużo bardziej bezpieczną opcją jest DJ. Na pewno też minimum dwa razy taniej was wyjdzie, jak sobie jeszcze policzycie wyżywienie dla całej orkiestry. Co do takich spraw weselnych to ja już mam prawie wszystko pozałatwiane. Teraz jeszcze została mi fotobudka. Mega podoba mi się propozycja od http://fotobudazwooda.pl też pasuje idealnie do mojej sali
Antoska55
 
Posty: 46
Dołączył(a): poniedziałek, 30 kwietnia 2018, 11:47

Re: Zespół muzyczny czy dj

Postprzez Ela78 » niedziela, 17 czerwca 2018, 09:20

A jaki szampan na pierwszy toast macie kupiony ? Czy jeszcze nie macie ? My będziemy zamawiać w sklepie online Dom Szampana, gdzie w zeszłym roku kupował moja siostra na swoje wesele. Tylko zastanawiam się ile butelek kupić na około 170 osób, jest to spora liczba gości więc pewnie trzeba i więcej butelek. Kupujecie też "dziecięcy szampan"? Bo nie wiem co zrobić a dzieciaczków trochę bedzie.
Ela78
 
Posty: 587
Dołączył(a): poniedziałek, 6 marca 2017, 20:14

Re: Zespół muzyczny czy dj

Postprzez sosimply » poniedziałek, 18 czerwca 2018, 08:42

Zdecydownie zespół, Jednakże jako przerywnik muzyczny mógłby być też dj :)
Zapraszam do sprawdzenia miejsca - Hurtownia odzieży online na sztuki - sosimply.pl - Modne ubrania za niską cenę idealne do Twojego sklepu odzieżowego.
sosimply
 
Posty: 8
Dołączył(a): wtorek, 5 czerwca 2018, 07:01

Re: Zespół muzyczny czy dj

Postprzez Milosz5 » wtorek, 29 stycznia 2019, 09:36

Faktycznie, dzisiaj na wesela ludzie zatrudniają wiele osób, więc to moze być fajna szansa dla Was, byście się wyspecjalizowali w tym kierunku.
Milosz5
 
Posty: 736
Dołączył(a): czwartek, 8 listopada 2018, 10:11

Re: Zespół muzyczny czy dj

Postprzez Gabriela » poniedziałek, 25 lutego 2019, 20:17

Ja bym stawiała na dj, sama z mężem rok temu jak wyprawialiśmy wesele w Glamour we Wrocławiu to zastanawialiśmy się, ale doradzono tam i podano namiary na dobrego dj, zaufaliśmy i bardzo dobrze na tym wyszliśmy. oczywiście oprócz dj liczy się dobre menu, sala, u nas było wszystko tak jak chcieliśmy i bardzo miła obsługa, dlatego mogę polecić to miejsce.
Gabriela
 

Re: Zespół muzyczny czy dj

Postprzez Gabriela90 » poniedziałek, 25 lutego 2019, 20:18

Ja bym stawiała na dj, sama z mężem rok temu jak wyprawialiśmy wesele w Glamour we Wrocławiu to zastanawialiśmy się, ale doradzono tam i podano namiary na dobrego dj, zaufaliśmy i bardzo dobrze na tym wyszliśmy. oczywiście oprócz dj liczy się dobre menu, sala, u nas było wszystko tak jak chcieliśmy i bardzo miła obsługa, dlatego mogę polecić to miejsce.
Gabriela90
 

Re: Zespół muzyczny czy dj

Postprzez ala_nutka » wtorek, 23 kwietnia 2019, 08:07

Do mnie zdecydowanie bardziej przemawia zespół na wesele. Bydgoszcz, w której organizowałam swój ślub, słynie z renomowanej Akademii Muzycznej. Absolwenci tej szkoły często zakładają swoje zespoły, które na tle innych formacji wyróżniają się przede wszystkim pełnym profesjonalizmem. Ostatecznie, zdecydowałam się skorzystać z usług takiego właśnie zespołu, który w moim odczuciu spisał się na medal.
ala_nutka
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek, 23 kwietnia 2019, 07:56

Re: Zespół muzyczny czy dj

Postprzez korrs » wtorek, 21 maja 2019, 07:54

wiesz co jeżeli chcesz aby polecić Ci kogoś konkretnego to ja mogę polecić tego DJ'a
Maciej Wilkanowski DJ MW http://www.djmw.pl
Wiem, że chcecie aby wszyscy na weselu dobrze się bawili dlatego myślę, że warto o to zadbać aby właśnie tak było.
Koniecznie sobie go sprawdź.
korrs
 

Postprzez » wtorek, 21 maja 2019, 07:54

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ślub i Wesele

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron