Szukam pomysłu na imprezę integracyjną?

Szukam pomysłu na imprezę integracyjną?

Postprzez Daniel » środa, 3 grudnia 2014, 22:26

Jak w temacie, załoga totalnym wariatów zasłużyła na jakąś imprezę integracyjną. Gdyby nie koszty to bym powiedział, że idealnym wyjściem dl tych wariatów byłaby impreza powiązana ze skokami na spadochronach. Drobny wypad na Hawaje na surfing też odpada... możecie coś podrzucić?
Daniel
 

Postprzez » środa, 3 grudnia 2014, 22:26

 

Re: Szukam pomysłu na imprezę integracyjną?

Postprzez Radek » niedziela, 1 lutego 2015, 12:10

A góry - powiedzmy Zakopane może być? I do tego quady?
Radek
 

Re: Szukam pomysłu na imprezę integracyjną?

Postprzez AnnaES » środa, 3 lutego 2016, 19:14

Zapytaj u nich http://www.spidergames.pl/oferta-pl-pl/scenariusze-integracyjne-pl-pl/ mają mnóstwo świetnych pomysłów, jeżeli wasza ekipa tego wymaga pomysły mogą być nawet szalone. Przygotują wam scenariusz całej imprezy, wtedy będziecie wiedzieć czego możecie się spodziewać.
AnnaES
 
Posty: 19
Dołączył(a): poniedziałek, 23 listopada 2015, 14:23

Re: Szukam pomysłu na imprezę integracyjną?

Postprzez Bartas » wtorek, 1 sierpnia 2017, 14:42

Radek napisał(a):A góry - powiedzmy Zakopane może być? I do tego quady?

Też bym radził skorzystać z tego rodzaju opcji... szczególnie jak impreza jest organizowana przez http://szkolaquadow.pl Tam naprawdę możesz być spokojny o profesjonalizm i organizację
Bartas
 

Re: Szukam pomysłu na imprezę integracyjną?

Postprzez 19L91 » poniedziałek, 28 sierpnia 2017, 09:46

Wydaje mi się, ze dobrym pomysłem będzie tradycyjna impreza gdzieś w knajpce, a później jej zakończenie poprzez niekonwencjonalny pokaz sztucznych ogni :) Na przykład możecie sobie zamówić fajerwerki ze strony http://www.jorge.com.pl/hurtownia-fajerwerkow , to najlepsza hurtownia fajerwerków w Polsce. No a potem pozostaje Wam puścić z dymem całą pirotechnikę wieczorem :)
19L91
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela, 27 sierpnia 2017, 19:51

Re: Szukam pomysłu na imprezę integracyjną?

Postprzez Gość » niedziela, 1 października 2017, 17:50

Fajna zabawa w klubach jest tylko wtedy gdy mamy zgraną ekipę, raz w życiu poszedłem do klubu nocnego sam i musze powiedzieć, że nuda i żenada co 2 człowiek próbuje albo sie z tobą bić, albo całować. Dlatego fajnie jest iść tam ze znajomymi i się dobrze bawić korzystając z baru i głośnej muzyki.
Gość
 

Re: Szukam pomysłu na imprezę integracyjną?

Postprzez Dżej89 » wtorek, 10 października 2017, 10:53

To wybierz się na Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2017. To ważne wydarzenie biznesowe i na pewno Cię zainspiruje.
Dżej89
 
Posty: 932
Dołączył(a): wtorek, 26 września 2017, 10:06

Re: Szukam pomysłu na imprezę integracyjną?

Postprzez Zamysl » środa, 15 listopada 2017, 07:45

Piszecie o pokazie sztucznych ogni. Jakiej ilości sztucznych ogni i fajerwerków potrzebujesz? Ja w takie rzeczy zaopatruje się w hurtowniach pirotechnicznych, które mają najniższe ceny. Ostatnio bardzo częstoprzyciąga mnie ta hurtownia fajerwerków - mają ogromny wybór, więc z pewnością znajdziesz coś dla siebie.
Zamysl
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 30 października 2017, 17:52

Re: Szukam pomysłu na imprezę integracyjną?

Postprzez kornelia.klimek.62 » wtorek, 6 lutego 2018, 12:58

Zdecydowanie, pokazy pirotechniczne na imprezach tworzą niezapomniany, wręcz wystrzałowy klimat. Faktycznie, istnieją hurtownie i sklepy w których można zaopatrzyć się w fajerwerki nie tylko z okazji Sylwestra, kiedy wiadomo, że zainteresowanie tego typu produktami jest największe.
kornelia.klimek.62
 
Posty: 59
Dołączył(a): poniedziałek, 5 lutego 2018, 08:44

Re: Szukam pomysłu na imprezę integracyjną?

Postprzez joanna3 » piątek, 9 lutego 2018, 19:53

Można fajnie zaplanować taką imprezę. Jeśli będą dodatkowe atrakcje to będzie ona niezapomniana dla wszystkich. Słyszałam, że najlepiej wynająć firmę, np. tę http://femme-events.pl/category/event-firmowy/ która zajmie się przygotowaniem całej takiej imprezy. Wtedy będzie wszystko idealnie dopracowane.
joanna3
 
Posty: 137
Dołączył(a): piątek, 24 listopada 2017, 13:27

Postprzez » piątek, 9 lutego 2018, 19:53

 

Następna strona

Powrót do Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości