Przedłużanie włosów

Przedłużanie włosów

Postprzez calineczka » poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 10:00

Co sądzicie o przedłużaniu włosów? Trochę obawiałam się, że taka ingerencja niszczy naturalne włosy ale zaczęłam czytać na ten temat i zainteresował mnie system Hairdreams Hair Creations - http://salonalterego.pl/long-systemy-pr ... -creation/ , który podobno jest delikatny dla naturalnych pasemek, a jednocześnie sztuczne doczepy są niewidoczne i zapewniają naturalny wygląd. Co uważacie? Warto wykonać?
calineczka
 
Posty: 49
Dołączył(a): wtorek, 22 sierpnia 2017, 12:04

Postprzez » poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 10:00

 

Re: Przedłużanie włosów

Postprzez lolojolo » wtorek, 19 czerwca 2018, 06:33

Kiedyś byłam przeciwna, ale w końcu sama zapragnęłam mieć długie włosy ;) ale wybrałam metodę nano z naturalnymi włosami, to nie obciąża cebulek i wygląda bardzo naturalnie. Jeśli ktoś się zastanawia to polecam spróbować tej metody :)
lolojolo
 

Re: Przedłużanie włosów

Postprzez Kamilka75 » sobota, 23 czerwca 2018, 09:16

Osobiście jeszcze nie przedłużałam sobie włosów, ale znam osoby po takich zabiegach. Bardzo ładnie wyglądały, jeśli użyły takich włosów http://remy-hair.pl/wlosy-clip-in/ naturalnych z Europy. Nie jest widoczne łączenie, a w dotyku też nie ma różnicy. Tylko trzeba pamiętać, by takie włosy rzadko prostować czy kręcić.
Kamilka75
 

Re: Przedłużanie włosów

Postprzez balla » wtorek, 10 lipca 2018, 06:03

Nie sądzicie, że lepszym sposobem jest peruka? Można ją założyć i ściągnąć kiedy się chce, a takie przedłużone włosy to są raczej na stałe - i wątpie, że sprawdzą się u osób z rzadkimi i cieńkimi włosami, ponieważ tylko je obciążą. Ja widziałam kiedyś bardzo ładne peruki w sklepie, który znajduje się w Krakowie. Tutaj jest strona internetowa https://perukisklep.pl/ , może coś wam się spodoba.
balla
 
Posty: 30
Dołączył(a): poniedziałek, 27 listopada 2017, 11:05

Re: Przedłużanie włosów

Postprzez liliana1Z » piątek, 13 lipca 2018, 09:25

Ja też przedłużałam w salonie miraflores. Bardzo dobry salon i pani trycholog Elwira bardzo sympatyczna. Korzystałam z systemu Nano, bardzo dobra metoda, doczepiłam kilka pasemek, naturalnych włosów Hairdreams, piękny efekt i trzyma się 8 miesięcy :)
liliana1Z
 

Re: Przedłużanie włosów

Postprzez ivanex22 » sobota, 21 lipca 2018, 11:03

Jeżeli wypatrujesz niezawodnych preparatów na włosy to zalecamy serwis IvaSklep.pl. Ów sklep online sprawi, że odkryjesz najwspanialsze artykuły do naprawy włosów, których szukasz. Renoma produktów to najwyższa półka. Ja od kilku miesięcy korzystam wyłącznie z ich kosmetyków. Nie znasz IVY to sprawdź na ich serwisie Ivasklep.
ivanex22
 
Posty: 8
Dołączył(a): środa, 20 czerwca 2018, 08:29

Re: Przedłużanie włosów

Postprzez Maranka » czwartek, 26 lipca 2018, 19:51

Wydaje mi się, że lepiej zadbać o swoje własne włosy. Skoro są cienkie, to przecież są różne zabiegi poprawiające zdrowie włosów. Chociażby mezoterapia igłowa. Włosy po niej rosną zdrowsze i gęściejsze. W https://www.drturowski.pl/pl/zabiegi/dodatkowe-zabiegi/mezoterapia-glowy.html przeprowadzają takie zabiegi. Ja nie czułabym się dobrze w doczepianych włosach, a latem w peruce, to pewnie trudno wytrzymać.
Maranka
 
Posty: 49
Dołączył(a): poniedziałek, 21 sierpnia 2017, 15:18

Re: Przedłużanie włosów

Postprzez Phoebe » piątek, 27 lipca 2018, 09:05

Trzeba tylko pamiętać, żeby stosować profesjonalne kosmetyki do włosów przedłużanych.
Phoebe
 
Posty: 28
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2016, 07:08

Re: Przedłużanie włosów

Postprzez pysiamisia2 » środa, 8 sierpnia 2018, 09:37

Co do przedłużania włosów. Robiłam to metodą laserową, bo mam z natury delikatne i rzadkie włosy, same w życiu by mi nie urosły chociażby do łopatek. A teraz mam naturalnie wyglądająca fryzurę, bo w Miraflores do zabiegu używają technologii Haidreams. I trzyma się to już pół roku :) w sumie nikt nie zauważył, że są przedłużane, a mi się bardzo podoba taka fryzura. Jakby ktoś był zainteresowany, to Miraflores jest w Łomiankach, warto podjechać dla takiego efektu :D
pysiamisia2
 

Re: Przedłużanie włosów

Postprzez Gość » piątek, 14 września 2018, 09:12

to laserowe przedłużanie to rzeczywiście hit. przedłużałam na ślub, ślub był w czerwcu i włosy nadal wyglądają super. przedłuzałam właśnie w Miraflores, chodzę tam zawsze, najfajniejszy salon w Łomiankach jak dla mnie:)
Gość
 

Postprzez » piątek, 14 września 2018, 09:12

 

Następna strona

Powrót do Uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości