Maść na blizny

Re: Maść na blizny

Postprzez lilka » czwartek, 12 kwietnia 2018, 18:41

Teraz jest sporo maści na blizny jednak nie wiem czy stosowanie na oślep takich specyfików to dobry wybór. Ja polecałabym raczej poczytać co nieco o bliznach tutaj http://wszystkoobliznach.pl/ - o tym jak je pielęgnować, co jeść by wspomóc skórę itp. Myślę, ze jest to mega istotne mieć taką wiedzę bo to ułatwi działanie.
lilka
 
Posty: 81
Dołączył(a): poniedziałek, 21 sierpnia 2017, 21:36

Postprzez » czwartek, 12 kwietnia 2018, 18:41

 

Re: Maść na blizny

Postprzez artemida » czwartek, 17 maja 2018, 09:49

agulla napisał(a):A to o tym nie słyszałam. U mnie sprawdził się contratubex.

sutricon bardzo dobrze działa na blizny, nie pachnie, co dla mnie było bardzo wazne szczególnie jak działałam przy twarzy, to zapach mnie zawsze drażni. Trzeba na pewno uzborić się w ciepriwość i też dobrze jest robić lekki masaż podcza nakładania żelu, wtedy efek jest jeszcze lepszy.
artemida
 
Posty: 199
Dołączył(a): poniedziałek, 23 października 2017, 07:36

Re: Maść na blizny

Postprzez Callie43 » piątek, 1 czerwca 2018, 20:23

Stosowałam bio oil i mi bardzo pomógł.

____

gabinet medycyny estetycznej gdańsk
Callie43
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 1 czerwca 2018, 20:17

Re: Maść na blizny

Postprzez rewa » piątek, 8 czerwca 2018, 18:47

O proszę, ja też go stosowałam i mam podobne o nim zdanie, to olejek sprawdzony i znany od wielu lat, nawet moja mama go używa i chyba jako jedyny z medykamentów ma ciągle ten sam dobry skład, tylko ostatnio opakowanie mu się troszkę zmieniło na bardziej nowoczesne
rewa
 

Re: Maść na blizny

Postprzez tygrysek » czwartek, 21 czerwca 2018, 18:42

Ja miałam paskudną bliznę na przedramieniu po wypadku, na szczęście lekarz polecił plastry sutricon, bo bym chyba do końca życia chodziła w długim rękawie. A tak po w sumie 3 miesiącach przyklejania blizna zrobiła się mała, płaska, no prawie niewidoczna.
tygrysek
 

Re: Maść na blizny

Postprzez dariawaria » piątek, 29 czerwca 2018, 07:58

idz do dermatologa ! dermatolog bochnia to mój specjalista ale pewnie w swoim mieście masz wiele klinik :)
dariawaria
 
Posty: 410
Dołączył(a): sobota, 24 marca 2018, 11:51

Re: Maść na blizny

Postprzez Victoria » środa, 4 lipca 2018, 04:41

Dokładnie, też od dermatologa zaczęłam, polecił mi masowanie blizny dwa razy dziennie olejkiem bio oil i jak na razie widzę spore postępy, blizna błędnie i jest dużo węższa
Victoria
 

Re: Maść na blizny

Postprzez SteffAnja » czwartek, 15 listopada 2018, 16:08

Nie wszystko na pewno da się maściami wyretuszować. Na niektóre trzeba odpowiednich zabiegów laserowych. Tak samo zmiany skórne na swoim ciele możecie usunąć przy pomocy firmy http://bodycareclinic.pl/oferta/zabiegi ... nie-zmian/ i ich zabiegów laserem. Jeżeli macie niepokojące was brodawki, pieprzyki i inne zmiany skórne to warto pomyśleć nad ich skutecznym usunięciem.
SteffAnja
 
Posty: 68
Dołączył(a): czwartek, 2 listopada 2017, 09:15

Re: Maść na blizny

Postprzez kimas » wtorek, 20 listopada 2018, 17:32

Wiem, że blizny można usunąć. Musisz się tylko zgłosić do specjalisty w tej dziedzinie. Zobacz sobie jak wyglądają takie zabiegi- http://www.dermedik.pl/zabiegi-kosmetyczne/laserowanie-usuwanie-blizn-przebarwien-tzw-lifting-laserowy/
kimas
 
Posty: 103
Dołączył(a): środa, 28 lutego 2018, 20:41

Re: Maść na blizny

Postprzez lea » wtorek, 25 grudnia 2018, 11:34

Tak, to prawda, blizny mozna usunąć zabiegami medycyny estetycznej albo medykamentami z apteki do smarowania takimi jak bio oil, ja wybrałam tą drugą opcję :)
lea
 

Postprzez » wtorek, 25 grudnia 2018, 11:34

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron